Księgowość, usługi księgowe w Warszawie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
zuzanna778
Posty: 4
Rejestracja: 2020-10-08, 11:10

Re: Księgowość, usługi księgowe w Warszawie

Post autor: zuzanna778 »

na pewno trzeba zrobić dobre rozeznanie, żeby nie okazało się, że ktoś narobi nam więcej szkody niż będzie z tego pożytku
Miłosz

Re: Księgowość, usługi księgowe w Warszawie

Post autor: Miłosz »

Ja zainwestowałem w program do fakturowania online i myślę, że to była najlepsza decyzja. Dzięki temu wstawianie tego typu dokumentów idzie bardzo sprawnie i mogą to robić pracownicy, dzięki czemu ja mam więcej czasu na rozwój firmy.
Karol72
Posty: 2
Rejestracja: 2023-02-26, 11:58

Re: Księgowość, usługi księgowe w Warszawie

Post autor: Karol72 »

Zgadzam się
pola33

Re: Księgowość, usługi księgowe w Warszawie

Post autor: pola33 »

Najważniejsza jest jakość takich usług i rzetelność, bo chodzi tutaj o nasze finanse itd. Warto dlatego wybrać kogoś takiego, komu można zaufać. Ja przykładowo słyszałam, że księgowa Mysłowice bardzo dobra ma być dostępna w biurze MDA Consulting Group. Jak chcecie to możecie sobie sprawdzić, chociaż dla porównania.
santo
Posty: 98
Rejestracja: 2023-06-28, 22:20

Re: Księgowość, usługi księgowe w Warszawie

Post autor: santo »

Tu macie jedną z ofert kancelarii działającej na terenie Warszawy https://wzpartners.pl/oferta/doradztwo-biznesowe/ . Mają swoją siedzibę w stolicy, także drugie biuro w Poznaniu. Jak widzicie to poza usługami księgowymi zapewniają także inne - między innymi doradztwo podatkowe, obsługę kadr i płac.
linka
Posty: 18
Rejestracja: 2023-03-22, 13:45

Re: Księgowość, usługi księgowe w Warszawie

Post autor: linka »

Teraz to naszą księgowością może się także zajmować spółka która działa w formie online. A jest nią aforti ac, która także wspomaga firmę w bieżącej obsłudze administracyjnej.
imols3
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-15, 23:01

Re: Księgowość, usługi księgowe w Warszawie

Post autor: imols3 »

Bez przesady, warto uwzględnić różne strony tej kwestii. Różnorodność opinii jest cenna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post