Wybory parlamentarne 2011

Piszemy tu o wszystkim co dotyczy wyborów samorządowych.
radio
Posty: 78
Rejestracja: 2007-03-04, 13:50

Wybory parlamentarne 2011

Post autor: radio »

Ktoś może napisać że wcześnie. Ale niech tam. Za kilka miesięcy wybory parlamentarne które mogą ale nie muszą coś zmienić. Co mogą zmienić one dla Płońska i okolic. No właśnie?
Tak prawdę mówiąc dziwi mnie jedna rzecz: Płońsk nie ma swojego reprezentanta w parlamencie. Patrząc na to kto z Naszego okręgu jest na Wiejskiej to się powtarzają Ciechanów, Płock i inne pomniejsze. Nie żebym miał niechęć z tego powodu do tych miast, ale przyznam że nie spotkałem osobiście żadnego z Naszych reprezentantów, a jak to mówi przysłowie "każda sroczka swój ogon chwali". Przyznam że obecna forma wyborów nie sprzyja temu (okręgi jednomandatowe uleczyłyby sytuację, ale dopóki jedna z partii rządzących mówi nie to nie wiele się zmieni no chyba że koalicjant będzie chciał wyciąć konkurenta).
Obecna sytuacja nie jest beznadziejna. Ja osobiście przyznam że będę namawiał wszystkich do głosowania na osobę z Płońska lub okolic (nieważne z której opcji by była).

To tak na początek...
pppi
Posty: 5
Rejestracja: 2010-08-08, 16:10

Wybory parlamentarne 2011

Post autor: pppi »

Kogo poprzesz w wyborach parlamentarnych 2011? Na którą partię polityczną oddasz swój głos?

* Prawo i Sprawiedliwość
* Platforma Obywatelska
* Samoobrona RP
* Ruch Poparcia Palikota
* Polskie Stronnictwo Ludowe
* Wolność i Praworządność
* Polska Jest Najważniejsza PJN
* Sojusz Lewicy Demokratycznej
* Unia Polityki Realnej
* Prawica Rzeczpospolitej
* Liga Polskich Rodzin
* Partia Demokratyczna
* Polska Partia Pracy
* Stronnictwo Demokratyczne
* Polska Plus
* Libertas Polska

Oddaj swój głos tutaj: Wybory 2011


______________
Meble na wymiar
Bordi56
Posty: 5
Rejestracja: 2019-09-23, 13:32
Kontakt:

Re: Wybory parlamentarne 2011

Post autor: Bordi56 »

W wyborach parlamentarnych będę głosować na PiS ich propozycją dla rozwoju kraju jest najbardziej trafna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post