DJ na wesele!

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

DJ na wesele!

Post autor: Iwona »

Czy ktoś może polecić jakiegoś DJ-a na wesele? Sprawa pilna, wesele w tym roku.

Poszukuję kogoś kto fajnie zagra a nie potrzebujemy zespołu. Czy ktoś ma namiary na solidnego i sprawdzonego DJ-a?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje i namiary.
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: DJ na wesele!

Post autor: Traviz »

Wodzirej Karpik
Bardzo profesjonalna obsługa imprez. Kultura na najwyższym poziomie, świetnie dobrana muzyka oraz niespotykane zabawy, które zaciekawią każdego. Często zmienia strój, w zależności od muzyki/zabawy co jest dodatkowym atutem. Posiada własne oświetlenie, wytwornicę dymu i maszynkę do robienia baniek mydlanych :P

DJ Arni
Miałem przyjemność pracować z tym człowiekiem i była to naprawdę świetna impreza. Posiada własne profesjonalne oświetlenie, którym nadaje niepowtarzalny klimat na sali. Wasz fotograf powinien to docenić bo zdjęcia też na tym zyskują ;) To na co zwróciłem szczególną uwagę to muzyka dopasowana do tego co się aktualnie dzieje na sali oraz ciekawie dobrane utwory.
masti
Posty: 1
Rejestracja: 2012-09-24, 18:05

Re: DJ na wesele!

Post autor: masti »

Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe itp.cała Polska

Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej.
Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy
dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym.
To będzie Wasz wieczór, a ja dołożę wszelkich starań aby stał się cudownym przeżyciem
Potrafię się dostosować do każdych wymogów klienta.
Gram muzykę wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa
Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu:

- Wesele\Poprawiny
- Imprezy Integracyjne i okolicznościowe
- Studniówki i 18-ki
- Bale sylwestrowe
- Bale karnawałowe
- Bankiety


]Moje atuty to:
- wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna
- bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych
- bogata płytoteka
- markowy sprzęt (konsola dj-ska, nagłośnienie,oświetlenie)
- indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb
- elastyczna oferta cenowa
- pracuje z mikrofonem – na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp.


Zasięg działania:
-teren działania to cała Polska

Szczegóły:
Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania.
Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu.


Uwaga:Aktualnie cena promocyjna.
Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę
o kontakt:
783-830-424
djravi
Posty: 1
Rejestracja: 2012-09-18, 09:28

Re: DJ na wesele!

Post autor: djravi »

DJ PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BALI ,STUDNIÓWEK ,DYSKOTEK,PIKNIKI IMPREZY ZAKŁADOWE 18STKI ORAZ WSZELKIEGO TYPU IMPREZY MUZYCZNE WŁASNY SPRZET ORAZ OŚWIETLENIE NAGŁOSNIE KAŻDY RODZAJ SALI . tanio SOLIDNIE I NA KAŻDA KIESZEŃ .DUŻY PROFESJONALIZM LICZY SIĘ KLIJENT I ZADOWOLENIE . WSZĘDZIE DOJADĘ .TEL.518391029 Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 518391029 Adres e-mail.: djravi@amorki.pl drugi numer tel.798551955 jeszcze parę wolnych terminów
merkantia

Re: DJ na wesele!

Post autor: merkantia »

a ja mam pytanie - kojarzy ktoś dj flesha z flesh agency? bo na razie ze wszystkic ofert jego zainteresowała nas najbardziej, ale czekam na opinie osoby, u kótrych grał na weselu
dyzia

Re: DJ na wesele!

Post autor: dyzia »

u mnie na weselu grał dj flesh z flesh agency i w skali od 1 do 6, daję 6, wszystko zostało profesjonalnie przygotowane, wybór repertuaru był bardzo trafny, bo większość gości nie schodziła z parkietu, na oczepinach zrezygnowałam z większości zabaw, bo akurat nie lubię tego typu rozrywek, ale te 2 które przeprowadził dj były bardzo fajne, ogólnie polecam
Katarina

Re: DJ na wesele!

Post autor: Katarina »

A który DJ z tej agencji grał u Ciebie? Na mój termin wolny jest Adam i Paweł - nie wiem, którego wybrać :( Znajoma poleciła mi Piotra, ale on jest już zajęty. Pomóżcie!
mireczek
Posty: 1
Rejestracja: 2014-06-16, 11:00

Re: DJ na wesele!

Post autor: mireczek »

też właśnie szukam dj na swoje wesle w 2015, szukam jeszcze fotografa - możecie kogoś polecić ?
muller
Posty: 1
Rejestracja: 2014-06-16, 19:16

Re: DJ na wesele!

Post autor: muller »

mireczek pisze:też właśnie szukam dj na swoje wesle w 2015, szukam jeszcze fotografa - możecie kogoś polecić ?
nam robił zdjęcia Jacek Jankowski. Fotografia Nasielsk - do Płońska niedaleko a facet na prawdę godny zaufania i powierzenia mu uroczystości, no i jeśli mam być szczery to dja też u nas nie znalazłem dobrego :) my ściągaliśmy gościa z ciechanowa - dj Robo, też się spisał dobrze więc polecam
Maryja

Re: DJ na wesele!

Post autor: Maryja »

Ile bierze Wilkanowski za swoje usługi? Mam wesele na około 100 osób, zmieszczę się tak do 3.000 zł czy nie? Nie chcę więcej wydać na muzykę.
Olencja

Re: DJ na wesele!

Post autor: Olencja »

Maryja- tak, starczy spokojnie.
Do kogoś wyżej, gdzie było pytanie o Pawła i Adama - obaj grają dobrze, można równiez wziąć w duecie
fizja

Re: DJ na wesele!

Post autor: fizja »

@Maryja
mam pytanie - wybrałaś pana Macieja? Bo my się wciąż wahamy. Napisz do mnie na maila, jakby co: fizja1989x@o2.pl
Dakini

Re: DJ na wesele!

Post autor: Dakini »

"merkantia" a ja mam pytanie - kojarzy ktoś dj flesha z flesh agency? bo na razie ze wszystkic ofert jego zainteresowała nas najbardziej, ale czekam na opinie osoby, u kótrych grał na weselu

DJ Flesh- teraz chyba występuje jako Dj MW- Maciej Wilkanowski- jeśli to o niego pytacie to polecam, bo prowadził wesele siostry i pięknie oświetlił salę. Niesamowity klimat był. Poza dobrą muzyką i dekoracją światłem to po prostu miły, zabawny człowiek, elegancki i nie pije w pracy co ważne!
agatadys
Posty: 3
Rejestracja: 2016-03-03, 17:57

Re: DJ na wesele!

Post autor: agatadys »

z FlashAgency (teraz to już Playdjs) ja moge polecić dj Kubę, super zabawę poprowadził, wesele przebiegło dobrze, zabawy które zaproponował były ciekawe i wymagały zaangażowania dużej ilości osób dzięki czemu wszyscy się bawili. Świtała które miał dj bardzo ładnie zdobiły salę. Zazwyczaj nie tańcze za dużo na weselach bo leci jakieś disco polo tutaj było przemieszanie starej i nowej muzyki, super.
yoyekk
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-13, 11:52

Re: DJ na wesele!

Post autor: yoyekk »

Bardzo dziękuję za polecenia. Ogólnie to pieśni na ślub mam już wybrane, ale faktycznie, dobry DJ musi być... bez tego wesele nie będzie idealne. Posprawdzam sobie tych których poleciliście i mam nadzieje, że uda się w dobrej cenie załatwić profesjonaliste, który wie jak rozkręcić imprezę :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post