Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Paula77
Posty: 3
Rejestracja: 2011-08-18, 18:53

Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: Paula77 »

Witam wszystkich forumowiczów,

Czy ktoś wie coś na temat sali Vivat w Płońsku?
Planujemy tam zorganizować nasze wesele w 2012r. we wrześniu - szczerze mówiąc nie było terminów do wyboru. Cały czerwiec, lipiec i sierpień zajęty. Została tylko jedna sobota we wrześniu i musimy szybko podjąć decyzję.
Czytałam na forum że ktoś już pytał o ta salę, ale nie było żadnej odpowiedzi. Poszperałam trochę w necie i też nic;(

Proszę o pomoc, jeżeli ktoś miał tam wesele, albo był gościem i może coś więcej powiedzieć.
Szczególnie jeżeli chodzi o jedzenie, bo wystrój mnie nie martwi - jest ładnie. Proponują 10 dań gorących...

Pozdrawiam i czekam na komentarze :)
Z góry dziękuję,
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: paolcia »

nie byłam tam nigdy, ale słyszałam, że jedzenia jest mało i nie jest za dobre, przede wszystkim jest mało, takie opinie słyszałam, sama nie mam zadnej opinii o tym miejscu poniewaz nigdy tam nie byłam, popytam u znajomych i dowiem sie dokladniej to cos wiecej napisze
mpress
Posty: 18
Rejestracja: 2011-07-20, 21:42

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: mpress »

jedzenie to jest zależne od kucharki jaka się posiada .bawiłem się w tamtym roku i było dosyć niezłe.ogrodzona posesja duży parking ,sala wystarcza w zupełności na ponad 100 osób .a przede wszystkim przyzwoite ceny no i możliwość wypożyczenia samej sali .
Paula77
Posty: 3
Rejestracja: 2011-08-18, 18:53

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: Paula77 »

Dziękuję za komentarze.

Nie są zbyt optymistyczne, ale lepsze takie niż żadne :)
Jeżeli chodzi o wypowiedź o jedzeniu, to szczerze mam wielką nadzieję że jednak nie jest tak źle :))
W końcu proponują 10 dań gorących....Ja niedawno byłam na weselu w Wyszkowie, gdzie podali tylko 6 dań gorących, porcje bardzo skromne. Myślę ze 6 dań to za mało, ale 10 to chyba wystarczy, nawet jeżeli będą mniejsze (cena 140 zł. za talerzyk ,taką samą cenę podają w Sali Vivat)

Paolcia;
Kiedy słyszałaś takie opinie o jedzeniu? Tak ogólnie doszły słuchy? Czy może ktoś z bliższych znajomych?

Mpress;
Zgadzam się z tobą że mają przyzwoite ceny:)
Szczerze mówić to jak znalazłam w necie ich stronkę i zdjęcia to nie sądziłam że 140 zł/talerzyk. Sala jest elegancka - przynajmniej na zdjęciach.
A jeszcze wracając do jedzonka, to czy było dużo przystawek na stołach? Czy raczej "luki" na stołach????



Z góry bardzo dziękuję!
Paula77
Posty: 3
Rejestracja: 2011-08-18, 18:53

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: Paula77 »

paolcia pisze:nie byłam tam nigdy, ale słyszałam, że jedzenia jest mało i nie jest za dobre, przede wszystkim jest mało, takie opinie słyszałam, sama nie mam zadnej opinii o tym miejscu poniewaz nigdy tam nie byłam, popytam u znajomych i dowiem sie dokladniej to cos wiecej napisze
Paolcia będę wdzięczna jak popytasz :)))
Pozdrawiamy!!!
pablo

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: pablo »

witam
ja niepolecam sali vivat jest mało obszerna niska brak klimy byłem raz na weselu brata i zostałem rozczarowany jedzenie bleeee nie polecam :dobani:
malwicious
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-01, 22:41

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: malwicious »

Równiez słyszałam złe opinie ale głownie co do wygladu sali, a jesli chodzi o jedzenie to mozna miec swoją kucharke w tej sali
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: Traviz »

Nie ma wcale tak źle - z tego co pamiętam to klima już była w tym roku :) Trochę sala jest odnowiona.
Żaneta
Posty: 2
Rejestracja: 2010-07-26, 09:53

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: Żaneta »

pablo pisze:witam
ja niepolecam sali vivat jest mało obszerna niska brak klimy byłem raz na weselu brata i zostałem rozczarowany jedzenie bleeee nie polecam :dobani:
Chyba już daaaawno byłeś na tym weselu brata...ja miałam tam swoje wesele w wakacje 2010 roku i klimatyzacja była (mimo upału na zewnątrz nawet niektórzy gości prosili o wyłączenie klimatyzatorów bo było im zimno... ;) )
Jeśli chodzi o jedzenie to miałam swoja kucharkę więc nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie.

Co to wyglądu sali - biało czerwony wystrój - uwielbiam czerwony kolor więc dla mnie było ok.
Justynka

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: Justynka »

Jak dla mnie sala bardzo ok. Klimatyzacja jest już chyba od 2007 z tego co mówili właściciele, a co do jedzenia to ta sala chyba głównie jest wynajmowana jako sala, bez kucharek, chociaż moi znajomi brali wesele w całości z kucharkami z tej sali i jedzenia było bardzo dużo. W sumie menu ustala się wcześniej i od nas zależ ile i jakie dania chcemy :)
dominika321

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: dominika321 »

malwicious pisze: 2011-08-23, 17:07 Równiez słyszałam złe opinie ale głownie co do wygladu sali, a jesli chodzi o jedzenie to mozna miec swoją kucharke w tej sali

Ja też rozważałam żeby wziąć swoją kucharkę swoje jedzenie (tutaj kupione https://sklepspozywczyonline.com.pl ) i tak zrobić
Gość

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: Gość »

Żaneta pisze: 2011-10-04, 19:58 Chyba już daaaawno byłeś na tym weselu brata...ja miałam tam swoje wesele w wakacje 2010 roku i klimatyzacja była (mimo upału na zewnątrz nawet niektórzy gości prosili o wyłączenie klimatyzatorów bo było im zimno... ;) )
Potwierdzam. Klimatyzacja była i działała dobrze (https://www.klimatyzacja.pl/artykuly/kl ... sprawdz-to) Na moje oko wyglądała jak ta tutaj ;)
kacperws7
Posty: 1
Rejestracja: 2023-11-23, 10:35

Re: Sala weselna VIVAT w Płońsku - proszę o opinie

Post autor: kacperws7 »

Gość pisze: 2023-11-23, 11:30 Potwierdzam. Klimatyzacja była i działała dobrze (https://www.klimatyzacja.pl/artykuly/kl ... sprawdz-to) Na moje oko wyglądała jak ta tutaj ;)
wygląda dobrze. ja planuje wesele w lipcu więc liczę że wszystko będzie działać :D Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post