KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Post autor: MONIKAPPP »

Czy taka usługa jest oferowana w Płońsku , oraz czy ktoś korzystał z komisu ?
Marlena

Re: KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Post autor: Marlena »

Jest komis ślubny w Płońsku. Kupiłam tam suknie za 1/3 ceny rewelacyjna . Dobrałam też welon i bolerko koronkowe nowe a połowa ceny jak w salonie. Ta Pani bardzo dobrze i fajnie mi doradzała i nie wciskała mi nic na siłę . Jestem bardzo zadowolona . Dziewczyny polecam . :-)
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Post autor: Iwona »

A jak się nazywa ten komis i gdzie się znajduje?
Marlena
Posty: 1
Rejestracja: 2011-03-26, 23:11

Re: KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Post autor: Marlena »

,,Natalia'' i znajduje się na wyszogrodzkiej 17 . Trzeci budynek za autokomisem po lewej stronie tylko trzeba wcześniej zadzwonić chociaż z godzinę . tel 661-238-041
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Post autor: MONIKAPPP »

Odświeżam temat .
Czy może któryś sklep z sukniami , ma w ofercie sprzedaż komisową ?.
Wiola33
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-09, 19:02

Re: KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Post autor: Wiola33 »

Witam drogie czytelniczki . ;-)
Byłam w sklepie na Grunwaldzkiej i na Zduńskiej muszę powiedzieć, że niektóre suknie naprawdę ładne ale jak na mój budżet trochę za drogie . W poprzednią sobotę wybrałam się do komisu na wyszogrodzkiej i powiem ze miałam farta bo trafiła mi się naprawdę cudna suknia taka jaką chciałam i muszę przyznać że naprawdę była bardzo tania i wygląda jak nowa . Za 1400 zł kupiłam suknie z welonem i koronkowym bolerkiem widziałam podobną na ul. Zduńskiej ale kosztowała 3100 zł . Więc naprawdę polecam ten komis maja naprawdę ogromny wybór .

pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Post autor: MONIKAPPP »

A gdzie to dokładnie jest ? .Czy ktoś ma numer kontaktowy ?.
Wiola33
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-09, 19:02

Re: KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Post autor: Wiola33 »

Ten komis jest na wyszogrodzkiej 3 budynek od zielonego rynku po lewej stronie . tel 661-238-041 zadzwon do tej pani ona ci wytłumaczy dokładnie i umówisz się z nią . suknie mają ładne !
amlelia
Posty: 2
Rejestracja: 2011-06-19, 20:09

Re: KOMIS SUKIEN ŚLUBNYCH

Post autor: amlelia »

A ja polecam wybrać się do komisu w Warszawie (splendor) :ok: . Mają tam niesamowity wybór. Ceny nowych sukienek są takie same jak nie niższe niż w Płońsku. Moja suknia choć z komisu, kosztowała ponad 2 tys, ale taką samą mierzyłam w innym salonie za ponad 4. W ogóle nie brałam pod uwagę zakupu sukni w Płońsku, ponieważ raz że suknie na wystawach w salonach odstraszają (co za bezy!), a poza tym na stałe mieszkam w Warszawie. Jeśli ktoś jest zmotoryzowany, nawet nie jest to daleko, bo komis mieści się na Bemowie, na które łatwo się dostać skrótem koło Łomianek (koło wysypiska).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post