Ekskluzywne cygara na wesele lub wieczór kawalerski

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
rather
Posty: 6
Rejestracja: 2011-02-06, 10:26
Lokalizacja: NDMaz
Kontakt:

Ekskluzywne cygara na wesele lub wieczór kawalerski

Post autor: rather »

Na całym świecie wesele i wieczór kawalerski są uważane za najlepszą okazję do delektowania się doskonałym cygarem. Polecamy nasze usługi w zakresie doboru cygar, etykiety i rytuałów cygarowych oraz wszelkich pytań związanych z serwowaniem cygar w czasie wesela i innych uroczystości.

Cygara w pełnej ofercie są dostępne na naszej stronie SklepCygara.pl
Więcej informacji na temat zwyczajów i rytuałów cygarowych znajduje się w blogu.

Spraw aby Twoje wesele było wyjątkowe i wyróżniało się wśród innych!Uświetnij je ekskluzywnymi, ręcznie zwijanymi cygarami najwyższej jakości!

/ W celu reklamy prosimy o kontakt
/ Redakcja
tola84
Posty: 6
Rejestracja: 2014-05-02, 21:49

Re: Ekskluzywne cygara na wesele lub wieczór kawalerski

Post autor: tola84 »

Cygara to całkiem fajny prezent. Ja często bywam na wieczorach panieńskich swoich przyjaciółek i sióstr. Ostatnio zaopatrzyłam się foremki do lodu w kształcie "ptaszków" w dziewczyny miały z tego niezły ubaw.
tola84
Posty: 6
Rejestracja: 2014-05-02, 21:49

Re: Ekskluzywne cygara na wesele lub wieczór kawalerski

Post autor: tola84 »

Można też podarować przyszłej pannie młodej lub przyszłemu panu młodemu np. czekoladę do ciała, taki dość erotyczny gadżet ...
P89

Re: Ekskluzywne cygara na wesele lub wieczór kawalerski

Post autor: P89 »

Na to bym nie wpadał heh
Ciszaaa
Posty: 7
Rejestracja: 2015-11-16, 13:27

Re: Ekskluzywne cygara na wesele lub wieczór kawalerski

Post autor: Ciszaaa »

Cygaro to fjany prezent pod warunkiem, że ktoś pali. Dostaliśmy z mężem na prezent na wesele zestaw do robienia "domowych papierosów" i do tego podobnież jakiś dobry tytoń i w ogóle super drogi zestaw i bajer. Szkoda, że ani ja ani mąż nie palimy i zacząć nie zamierza,y...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post