zespół weselny

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
adam84
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-30, 21:56

zespół weselny

Post autor: adam84 »

witam interesuje mnie opinia na temat zespołów weselnych z płońska i okolic a zwłaszcza "bolero" dzięki za opinie pozdrawiam
gość1

Re: zespół weselny

Post autor: gość1 »

witam, ja z czystym sumieniem moge polecic zespół CRESS z Płońska. Fajnie graja, zabawiaja gosci.My mielismy ich na naszym weselu. Byłam również na weselu na którym grał zespól easyband czy jakos tak jest tam 5 facetów i tez sie wybawilismy.
gość2

Re: zespół weselny

Post autor: gość2 »

Witam!

ja serdecznie polecam zespół DIRECT z Krajęczyna, grali na weselu zarówno u mnie jak i u znajomych, było świetnie.

Pozdrawiam
gośc3

Re: zespół weselny

Post autor: gośc3 »

BOLERO TEN Z GRUPY HETMAN? OGLĄDAŁEM PŁYTKĘ Z WESELA.JEST ICH 3.NIEŹLE BAWIĄ GOŚCI.GODNI POLECENIA POD WARUNKIEM ZE ŚPIEWA TYLKO GŁÓWNY WOKALISTA( MA NA IMIE ROBERT ALBO RAFAŁ) INNYM CZŁONKOM ZESPOŁU NIE NAJLEPIEJ TO WYCHODZI. CHCIAŁEM ICH NA WŁASNE WESELE ALE MIELI ZAJĘTY TERMIN.TO JEDEN Z LEPSZYCH ZESPOŁÓW W OKOLICACH PŁOŃSKA I CENA TEŻ PRZYSTĘPNA.
DAREK

Re: zespół weselny

Post autor: DAREK »

ZESPÓŁ BOLERO JEST GODNY POLECENIA.SUPER BAWIĄ LUDZI BYŁEM NA WESELU JAKO GOŚC WIĘC WIEM CO MÓWIE :ok: POZDRAWIAM.
wiosenna29
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-30, 12:36

Re: zespół weselny

Post autor: wiosenna29 »

Najbardziej godny polecenia jest zespol Fiesta z Kołozębia. Swietnie zabawiaja ludzi i biorą nie duzo w porownaniu z innymi zespolami. mam ich wizytowke oraz nr tel. 502 958 959
Przy ich muzyce mozna sie na prawde wybawic , sa super
słoneczko
Posty: 1
Rejestracja: 2011-03-20, 10:07

Re: zespół weselny

Post autor: słoneczko »

Odstąpię zespół weselny Prestige na termin 18.08.2012 ;
zapłaciłam zaliczkę w kwocie 300 zł, więc tylko tyle chcę odzyskać .


zainteresowanych proszę o kontakt : 506535879
Kuba80
Posty: 1
Rejestracja: 2011-12-09, 09:16

Re: zespół weselny

Post autor: Kuba80 »

Zespół BOLERO jest najlepszym zespołem, który znam ( a trochę już się nasłuchałem) Świetni ludzie, grający naprawdę dobrą muzykę. Wspaniałe głosy. Robią sobie bardzo krótkie przerw co jest niezwykle ważne,szczegóły zabawy ustalane są wcześniej .Ten zespół to rewelacja! Moi goście weselni w ogóle nie schodzili z parkietu. Chciałbym jeszcze nie raz mieć przyjemność bawić się na imprezie którą prowadzi zespół BOLERO. Byłem na tylu weselach u znajomych, tyle zespołów się przewinęło ale jeszcze żaden nie podobał mi się tak bardzo..oni mają coś w sobie.. A i co najważniejsze cena jest przystępna dla każdego. :yoji:
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

Re: zespół weselny

Post autor: czaruś »

Kuba80 pisze:Zespół BOLERO jest najlepszym zespołem, który znam ( a trochę już się nasłuchałem) Świetni ludzie, grający naprawdę dobrą muzykę. Wspaniałe głosy. Robią sobie bardzo krótkie przerw co jest niezwykle ważne,szczegóły zabawy ustalane są wcześniej .Ten zespół to rewelacja! Moi goście weselni w ogóle nie schodzili z parkietu. Chciałbym jeszcze nie raz mieć przyjemność bawić się na imprezie którą prowadzi zespół BOLERO. Byłem na tylu weselach u znajomych, tyle zespołów się przewinęło ale jeszcze żaden nie podobał mi się tak bardzo..oni mają coś w sobie.. A i co najważniejsze cena jest przystępna dla każdego. :yoji:
także polecam ten zespół ;-) w szczególności na żywo warto posłuchać, co sobota grają w Hetmanie na Bońkach.
maarjoriee
Posty: 2
Rejestracja: 2011-11-14, 22:05

Re: zespół weselny

Post autor: maarjoriee »

a ja polecam ANAWIM .. :)
malwicious
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-01, 22:41

Re: zespół weselny

Post autor: malwicious »

Nikomu NIE POLECAM bolero. Masakra!!! Byłam gosciem jak grał ten zespół, to że fałszują to nic, słowa do piosenek chyba ze słuchu pisali, nie spiewali do końca, mylili słowa, zwrotki, coś okropnego, jeśli można skaleczyć piosenki to ten ,,zespół" robi to doskonale. Ponadto nabijają się z gości, osmieszaja ich, są bezczelni, podbuszczają, wysmiewają, dziwne jest tylko to, ze nikt nie zwrócił im na to uwagi. Robią przerwe na posiłek a na stole jeszcze poprzednie zimne danie. Najgorszy zespół z jakim mialam do czynienia do tej pory. I to nie tylko moje zdanie, ale jak widać wyżej ile ludzi tyle opinii.
marek00
Posty: 1
Rejestracja: 2012-01-07, 11:06

Re: zespół weselny

Post autor: marek00 »

Witam serdecznie.
Ile ludzi, tyle opinii. Na mnie i mojej narzeczonej, zespół BOLERO wywarł bardzo pozytywne wrażenie.
Bawiliśmy się w tym roku z narzeczoną i znajomymi na balu sylwestrowym w Zajeździe Hetman, na którym grał zespół BOLERO. Pierwszy raz słyszeliśmy w tamtym roku ten zespół na dancingu w Hetmanie i bardzo nam się podobało, dlatego zdecydowaliśmy się na sylwka w Hetmanie. Super zabawa :) Sympatyczni ludzie, super grali, każdy gatunek muzyki i super bawili gości. Integrowali gości wężykami i kółeczkami. Kiedy poprosiłem o piosenkę i dedykację dla mojej narzeczonej, bardzo miło mnie potraktowali i spełnili moje życzenie. Cały nasz stolik super się wybawił i był bardzo zadowolony, a my z narzeczoną wychodząc rano poprosiliśmy o wizytówkę, bo jesteśmy w trakcie organizacji przyjęcia weselnego. Mamy już termin, salę i jesteśmy w trakcie podpisywania umowy z zespołem BOLERO. Wiadoma rzecz że ile ludzi tyle gustów, ale my z narzeczoną i nasi przyjaciele z czystym sumieniem możemy polecić ten zespół :ok: .
wiola89892
Posty: 3
Rejestracja: 2012-02-21, 22:26

Re: zespół weselny

Post autor: wiola89892 »

A co z zespołem Prestige na wesele? Ma ktos jakieś doświadczenie?
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: zespół weselny

Post autor: Traviz »

Grupa Prestige jest jak najbardziej godna polecenia :)
Adam10
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-27, 09:52

Re: zespół weselny

Post autor: Adam10 »

Godnym polecenia zespołem muzycznym jest zespół BOLERO z Płońska. Grali na moim weselu i wszyscy goście świetnie się bawili i ja z Żoną też :) P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post