Suknie ślubne

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
zuza
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-18, 13:21

Suknie ślubne

Post autor: zuza »

Witam,
zakładam ten post z myślą o Pannach młodych, tych które maja to juz za sobą i tych które maja to przed...
Jesli któraś z was po śłubie ma do sprzedania suknie to wpisujcie tutaj, moze ktoras dziewczyna skorzysta z tego, bo z jednej strony po co ma lezec gdzies w szafie jak moze komuś sie przydać.

JA mam swoja suknie na sprzedaz, suknia jest typem księzniczki, byla szyta na miarę, gorset ozdobiony cyrkoniami, dól sukni z tiulu ( na którym jest brokat). 2 weolny dlugi i krótki.Jesli kogos intersuje kupno sukni piszcie odpowiem na wasze pytanka.

Pozdrawiam
gosiak
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-30, 00:58

Re: Suknie ślubne

Post autor: gosiak »

Ja także mam do sprzedania suknię + welon + białe długie rękawiczki. Mogę także wypożyczyć.
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: Suknia ślubna dla wysokiej dziewczyny roz.38

Post autor: MONIKAPPP »

Sprzedam suknię typu princess . Trzy częściową .
Kolor ecru - kremowa , gorset z haftem z koralikami i cekinami bez ramiączek , oddzielna tiulowa spódnica wykończona haftem z koralikami i cekinami . W spódnicę wbudowane są dwa koła . Bolerko tiulowe wykończone haftem . Ozdoba haftowana na szyję . Haft jest wykonany złotą nitką dzięki czemu pięknie się mieni .
Szerokość gorsetu w talii najszczuplej 2x 33 cm , najwięcej 2x 37 cm
Długość spódnicy 117 cm
Siedem warstw materiału .
Oferuję możliwość przymierzenia sukni w odpowiednich warunkach, które pozwolą docenić walory estetyczne oferowanej przeze mnie sukni . Przymierzenie nie będzie traktowane jako dokonanie zakupu . Każdy ma prawo do czasu na zastanowienie się czy to jest ta wymarzona .

Pytania proszę kierować na PW .
Lub telefonicznie 509-080-071
PaGaj
Posty: 11
Rejestracja: 2010-04-19, 10:41

Re: Suknie ślubne

Post autor: PaGaj »

Sprzedam jednoczęściową suknię na ramiączkach uszytą na wzór sukni La Sposa model Label -
Suknia została uszyta w profesjonalnym zakładzie krawieckim zajmującym się szyciem i projektowaniem sukni ślubnych. Suknia posiada minimalny tren nie przeszkadzający w poruszaniu się. Będzie dobra na pannę młodą o wzroście około 170cm plus 5-7cm obcas, noszącą rozmiar 42, o większym biuście (106-108cm). Naprawdę świetnie podkreśla i jednocześnie optycznie zmniejsza biust. Do sukni dołączam cienki szal z tego samego materiału co suknia, oraz ozdobne agrafki do ewentualnego podpięcia wierzchnich warstw sukni. Suknia jest bardzo lekka i zwiewna.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
Awatar użytkownika
MONIKAPPP
Posty: 50
Rejestracja: 2010-08-03, 15:34

Re: Suknie ślubne

Post autor: MONIKAPPP »

Komis z dużym wyborem sukien ślubnych mieści się przy ulicy Wolności , między sklepem chemicznym a spożywczym groszek .
suknieslubneplonsk
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-11, 10:35

Re: Suknie ślubne

Post autor: suknieslubneplonsk »

Zapraszamy do Salonu Sukni Ślubnych Victoria, przy ulicy Zduńskiej 7 w Płońsku.

W ofercie suknie firm: Angel, Ms Moda, Margarett, oraz komis.
Atka23
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-05, 13:18

Suknia z kolekcji 2012 salonu ANGEL model Marisa

Post autor: Atka23 »

Sprzedam jednoczęściową suknię ślubną z aktualnej kolekcji salonu Angel model Marisa. Suknia będzie dobra na dziewczynę z rozmiarem 36 o wzroście około 172 cm plus 5-6 cm obcas. Suknia świetnie podkreśla talię, z tyłu od połowy zapinana na suwak natomiast góra jest wiązana a klamerki od wiązania zdobione cyrkoniami. Góra prosta, dekolt w serduszko, dół posiada piękne falbany i lekko wydłużony tył sukni. Moja suknia posiada różowy pasek. Suknia piękna zarówno z paskiem jak i bez.
Zainteresowanych proszę o kontakt na pw, chętnie wyślę więcej zdjęc sukni.
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: Suknie ślubne

Post autor: paolcia »

nie można takich ogłoszeń wystawiać na forum
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Suknie ślubne

Post autor: Artur_N »

Gdyż?
Awatar użytkownika
Mariuszw
Posty: 87
Rejestracja: 2012-08-09, 11:46
Kontakt:

Re: Suknie ślubne

Post autor: Mariuszw »

Niektórzy widzę bardzo wrażliwi :)
krzyzak7
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-20, 23:17
Kontakt:

Re: Suknie ślubne

Post autor: krzyzak7 »

A ty co taki nie wrażliwy?
debraska
Posty: 1
Rejestracja: 2013-04-20, 15:48
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Suknie ślubne

Post autor: debraska »

Ja na początku upatrzyłam sobie suknie z madonny ale jak zobaczyłam jej cenę to i przymierzać mi się odechciało. Ostatecznie znalazłam piękną suknie w innym salonie za rozsądne pieniądze.
Emalia
Posty: 1
Rejestracja: 2015-12-21, 11:16

Re: Suknie ślubne

Post autor: Emalia »

Ja myślę, że warto jednak zainwestować w swoją własną
violkaviolka
Posty: 4
Rejestracja: 2016-11-28, 14:14

Re: Suknie ślubne

Post autor: violkaviolka »

Ja bym chciała taką sukienkę którą będę mogla jeszcze kiedyś założyć, a nie taką tylko na ślub, bo to trochę za dużo...
Awatar użytkownika
olga49
Posty: 4
Rejestracja: 2019-12-18, 11:49

Re: Suknie ślubne

Post autor: olga49 »

Bielizna jest bardzo ważna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post