wiązanka dla Panny Młodej

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
PaGaj
Posty: 11
Rejestracja: 2010-04-19, 10:41

wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: PaGaj »

Rozwijając wątki związane ze ślubem mam do Was pytanie: gdzie w Płońsku można zakupić ładną wiązankę ślubną?która z kwiaciarni ma największą i najciekawszą ofertę w tym zakresie?Będę wdzięczna za odpowiedzi!
monikappp

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: monikappp »

Ja swoja znalazłam w magazynie ślubnym , kwiaciarnia w której zamawiałam kwiaty -na Północnej ( bukiety , ozdoba samochodu , przystrojenie kościoła , kosze ze storczykami dla rodziców i babci ) również dysponowała magazynami z niezliczona ilością pomysłów . Trzeba na pewno poświęcić sporo czasu na znalezienie czegoś dla siebie .
PaGaj
Posty: 11
Rejestracja: 2010-04-19, 10:41

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: PaGaj »

Na Północnej sa zdaje sie dwie. To w ktorej? Juz wiem jak wiazanka ma wygladac, teraz kwestia tego kto ja porządnie wykona. A można wiedziec ile kosztuje cały takie zestaw kwiatowy?
zuza

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: zuza »

PaGaj pisze:Na Północnej sa zdaje sie dwie. To w ktorej? Juz wiem jak wiazanka ma wygladac, teraz kwestia tego kto ja porządnie wykona. A można wiedziec ile kosztuje cały takie zestaw kwiatowy?
ja zamawialalm na północnej obok Neonetu i bylam zadowolona. Za bukiecik moj, świadkowej i 2 butonierki zapłaciłam 300 zł. P. Magda dekorowala rowniez nam kosciol i przygotowywala bukiety w koszach dla rodziców. Ma pojecie co z czym powinno sie wiązać.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: Piter »

hmm ja dorzucę ze swojej strony że ciekawą ofertę ma również kwiaciarnia na ulicy Płockiej 44 która to niedawno organizowała 24.05.2010 Ślub i Wesele Jak Marzenie w naszej foto relacji masz kilka bukietów. Warto dodać, że CAŁY wystrój i wszystko co zielone na sali było przygotowane właśnie przez tą kwiaciarnię.

Tak więc zapraszam do obejrzenia: Foto Relacji
Zaneta

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: Zaneta »

Hej!

Masz rację Piter, byłam na tym pokazie - bardzo mi się wszystko podobało, a 05.06.2010 miałam własne wesele, wiązanki dla siebie i świadkowej oraz dekorację na samochód zamawiałam właśnie z tej kwiaciarni - byłam bardzo zadowolona. Panie wykonały wiązanki oraz dekorację na podstawie przedstawionych przeze mnie zdjęć i byłam zachwycona:))
PaGaj
Posty: 11
Rejestracja: 2010-04-19, 10:41

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: PaGaj »

Akurat na tych zdjeciach z pokazu malo widac i zadna z wiazanek nie przypadła mi do gustu, ale to rzecz indywidualna. Żanetko, można wiedziec z jakich kwiatow była Twoja wiązanka i ile zapłaciłas za komplet? z gory dzieki!
Żaneta

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: Żaneta »

Przepraszam że dopiero odpisuję ale tak jakoś tutaj nie zaglądałam. Moja wiązanka była z pomarańczowych róż i białej eustomy, była ozdobiona takimi przezroczystymi kryształkami, podobna była wiązanka dla świadkowej tylko oczywiście mniejsza :). Butonierki Pana Młodego i świadka również były z pomarańczowej różyczki i białej eustomy. Jeśli chodzi o cenę to prawdę mówiąc nie pamiętam w tej chwili dokładnie - ale wydaje mi się że moja wiązanka kosztowała ok 250 zł, świadkowej chyba 80, a butonierki - nie mam pojęcia:). musiałabym wieczorkiem zapytać męża:). Jeśli chcesz to mogę przesłać Ci na maila zdjęcia wiązanek i dekoracji na samochód - tylko też wieczorkiem.

Pozdrawiam
PaGaj
Posty: 11
Rejestracja: 2010-04-19, 10:41

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: PaGaj »

Żaneta pisze:Przepraszam że dopiero odpisuję ale tak jakoś tutaj nie zaglądałam. Moja wiązanka była z pomarańczowych róż i białej eustomy, była ozdobiona takimi przezroczystymi kryształkami, podobna była wiązanka dla świadkowej tylko oczywiście mniejsza :). Butonierki Pana Młodego i świadka również były z pomarańczowej różyczki i białej eustomy. Jeśli chodzi o cenę to prawdę mówiąc nie pamiętam w tej chwili dokładnie - ale wydaje mi się że moja wiązanka kosztowała ok 250 zł, świadkowej chyba 80, a butonierki - nie mam pojęcia:). musiałabym wieczorkiem zapytać męża:). Jeśli chcesz to mogę przesłać Ci na maila zdjęcia wiązanek i dekoracji na samochód - tylko też wieczorkiem.

Pozdrawiam
Żanetko, bardzo proszę, będę wdzięczna. Moj mail to paulinka-bulinka@tlen.pl.
Żaneta
Posty: 2
Rejestracja: 2010-07-26, 09:53

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: Żaneta »

Proszę, już wysłałam:)
PaGaj
Posty: 11
Rejestracja: 2010-04-19, 10:41

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: PaGaj »

Bardzo dziękuję! Dostałam. Bardzo ładna wiązanka.
Awatar użytkownika
Justyffa
Posty: 8
Rejestracja: 2010-06-07, 16:45

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: Justyffa »

zuza pisze:
PaGaj pisze:Na Północnej sa zdaje sie dwie. To w ktorej? Juz wiem jak wiazanka ma wygladac, teraz kwestia tego kto ja porządnie wykona. A można wiedziec ile kosztuje cały takie zestaw kwiatowy?
ja zamawialalm na północnej obok Neonetu i bylam zadowolona. Za bukiecik moj, świadkowej i 2 butonierki zapłaciłam 300 zł. P. Magda dekorowala rowniez nam kosciol i przygotowywala bukiety w koszach dla rodziców. Ma pojecie co z czym powinno sie wiązać.

Polecam tą dziewczynę z całego serduszka - moja koleżanka też miała u niej robione - extra! W sumie zestaw 2 bukiety+ 2 butonierki chyba wszędzie kosztuje 300 zł. Ale zależy też z jakich kwiatów. U tej Magdy przystrojenie kościoła kosztuje jakieś 600zł.
Za rok ślub i chociaż mam kwiaciarkę sprawdzoną ;) Nic poza tym :/
PaGaj
Posty: 11
Rejestracja: 2010-04-19, 10:41

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: PaGaj »

Ok, dziekuje. Jesli chodzi o tą Magde to macie konkretny adres lub nazwe kwiaciarni?
zuza

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: zuza »

PaGaj pisze:Ok, dziekuje. Jesli chodzi o tą Magde to macie konkretny adres lub nazwe kwiaciarni?
Jesli chodzi Ci o Magde z Północnej, to dokładnej nazwy tej kwiaciarni nie znam ale to jest w tym samym budynku co Neonet, obok jest cukeiernia wchodzi sie po schodkach. Obok jest tez "Twój sklep" ( dawny U Freda). Przed kwiaciarnia wisza kwiatki, wiec napewno nie przegapisz. pozdrawiam
zuza

Re: wiązanka dla Panny Młodej

Post autor: zuza »

Polecam tą dziewczynę z całego serduszka - moja koleżanka też miała u niej robione - extra! W sumie zestaw 2 bukiety+ 2 butonierki chyba wszędzie kosztuje 300 zł. Ale zależy też z jakich kwiatów. U tej Magdy przystrojenie kościoła kosztuje jakieś 600zł.
Za rok ślub i chociaż mam kwiaciarkę sprawdzoną ;) Nic poza tym :/[/quote]

JustyFFa niestety nie wszedzie moja siostra brała ślub 2 lata temu i za bukiecik tylko dla niej samej musiala zapłacić 250 zł (same rózyczki czerwone i białe) , za moj jakies 150zl to bylo na Płockiej, ale o ile dobrze widzialam to nie ma juz tej kwiaciarni tam.
ODPOWIEDZ