zespół weselny???

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
GosiaZ

Re: zespół weselny???

Post autor: GosiaZ »

Jestem nauczycielką muzyki i też byłam na sylwestrze w Marco z narzeczonym i z przyjaciółmi. Uważam że zespół Cress zagrał na szóstkę i dlatego zarezerwowaliśmy ich na swoje wesele
dominika
Posty: 1
Rejestracja: 2014-03-31, 19:56

Re: zespół weselny???

Post autor: dominika »

Witam,

Polecam zespol JOKER'S z Plonska, spotkałam ich na weselu mojej kumpeli, i wtedy mi się spodobali. Są cool i dają czadu do bialego rana, grają na żywo najnowsze utwory, (grają też marsza weselnego i piosenki na życzenie).
Moja uwagę zwróciła gra saksofonikstki, ktora występuje w zespole, uważam że jest to ciekawe urozmaicenie i daje to fajny klimat. . Do tej pory nie spotkałam saksofonikstki w zespole.

Planuje ślub i też ich sobię zarezerwuje.

Polecam Dominika
MarekSA
Posty: 8
Rejestracja: 2014-04-01, 07:44

Re: zespół weselny???

Post autor: MarekSA »

no niestety ale zespół Jockers nie gra wcale na żywo.. też byłem na wqeselu pod koniec listopada 2013 w Jońcu jak rzekomo grali, playback od początku do końca.. i jeszcze aranże z przed 15 - stare disco polo (może to i dobre jak ktoś lubi) {{demo zespołu jest na jutubie, można samemu ocenić}}. z nowości to chyba zagrali "Jej piękne czarne oczy" Ivana i delfina...

PS. Saksofonistka coś tam dogrywała ale bez szału.. pozatym w innych, dużo lepszych zespołach z okolic Płońska też są dziewczyny..
czarek
Posty: 1
Rejestracja: 2014-04-01, 20:54

Re: zespół weselny???

Post autor: czarek »

A u mnie Zespół Jokers grał, i było super. Mi się ich muzyka i saksofonistka podoba. Poza tym uważam, że jak jest 200 osób to każdy ma swoją opinię, a ja i moi goście byliśmy zadowoleni. Nie spotkałem zespołu, który by lepiej grał. A ostatnio często bywam na weselach.
Polecam, Czarek.
kasiaaaa3

Re: zespół weselny???

Post autor: kasiaaaa3 »

skoro jokers Ci sie nie podoba i gra z playbacku,to może polecisz jakiś inny zespół grający na żywo godny uwagi?
jancio35i

Re: zespół weselny???

Post autor: jancio35i »

Witam jeśli ktoś szuka zespołu,który gra na żywo to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.Zespół SIÓDME NIEBO z Sochaczewa gramy wyłącznie na żywo przez całą imprezę.Skład 7 osobowy w tym 4 mieszane wokale,posłuchać nas można na naszej stronie albo osobiście na próbach zespołu.
munieczek

Re: zespół weselny???

Post autor: munieczek »

warto wynająć nie zespół, a dj. polecam pana Macieja Wilkanowskiego - zorganizował przednią zabawę na weselu mojej siostry, oczepiny były su-per! a muzyka, to wedle życzenia: w tym przypadku były to polskie szlagiery (ale tak bliżej rocka niż disco polo), ale siostra go poznała na weselu w stylu gangsta i mówiła, że wyczarował nieziemski klimat. no sam pan Maciej był bardzo sympatyczny, łatwo nawiązuje kontakty i poskromił nawet marudzącą teściową siostry
irynda

Re: zespół weselny???

Post autor: irynda »

u mnie będzie grał na weselu dj irek z flesh agency - sprawdzili go już moi kuzyni, nie chciałabym zespołu
madziora

Re: zespół weselny???

Post autor: madziora »

A ja polecam zespół Midnight Cover Band, 100% na żywo :)
man1234
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-22, 17:57

Re: zespół weselny???

Post autor: man1234 »

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaka cena też obowiązuje za taki zespół ( czy to indywidualna sprawa między młodymi i zespołem )
Kokokiki

Re: zespół weselny???

Post autor: Kokokiki »

[quote="Marek1"]Anawim gra całkowicie z playbacku, osobiście nie polecam ale jak kto lubi..

najlepsze obecnie zespoły w płońsku to chyba Prestiż, Direkt i Krakowiaki, super grają a przedewszystkim na żywo[/quote]

Direkt to slabizna straszna....
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post