zespół weselny???

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
PaGaj

zespół weselny???

Post autor: PaGaj »

witam :)
czy znacie jakieś dobre zespoły weselne, ktore potrafią i fajnie zagrac i rozbawic gosci? Proszę o info. Dzieki!
ldd

Re: zespół weselny???

Post autor: ldd »

CRESS - kto sie bawil przy ich graniu ten wie ze to "nie kotlety" , polecam!
PaGaj

Re: zespół weselny???

Post autor: PaGaj »

a skąd ten zespół? jaka muzykę graja?poproszę o jakis namiar bo w sieci raczej nic nie znalazłam na ich temat.
skirczuk
Posty: 65
Rejestracja: 2009-06-02, 13:24
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: zespół weselny???

Post autor: skirczuk »

Najlepszy weselny zespół (w sumie to nie weselny, ale czasem grają (...grali?)) jaki słyszałem to HaeReM. Zbieg okoliczności że akurat u mnie na weselu grali;)

Kolesie są z Warszawy, nie są (nie byli?) bardzo drodzy ale to co zrobili na naszej imprezie to mi zostanie w pamięci na dłuuuuuuuuuuuuugi czas. Można ich spotkać czasem w Patric's Irish Pubie albo w Venie w Wawie.

Pierwsza liga. Mogę BARDZO polecić.
oela

Re: zespół weselny???

Post autor: oela »

Ja polecam zaspół Libert, bardzo fajnie grają i świetnie zabawiają gości!
klawek
Posty: 21
Rejestracja: 2008-07-24, 23:08
Lokalizacja: z Płońska

Re: zespół weselny???

Post autor: klawek »

Faktycznie - zespół świetny grał na moim weselu 5 lat temu :evil: . Był troszkę w innym składzie ale zagrali bardzo wesoło i przyjemnie. :cool:
PaGaj

Re: zespół weselny???

Post autor: PaGaj »

Dzieki za polecenie zespołu Libert, ale niestety nie mają wolnego terminu w dniu, kiedy potrzebuję :)
aaa

Re: zespół weselny???

Post autor: aaa »

Polecam zespol DEX z plonska / sochocina , naprawde fajna robote robia i z tego co sie orientuje za nie taka duza kase naprawde polecam. Grali juz ktorys raz u mnie w rodzinie i zawsze mi sie bardzo podobalo
PaGaj

Re: zespół weselny???

Post autor: PaGaj »

ten zespół CRESS, słyszałem o nim trochę, co możesz mi jeszcze powiedzieć? gdzie grał? kto jest w składzie tego zespołu?
gosc3

Re: zespół weselny???

Post autor: gosc3 »

a słyszeliście o zespole SETIUS z Modlina? Świetny jest!!! gra tam organista z modlińskiego Kościoła z nim łatwo się skontaktować :)
gosc01

Re: zespół weselny???

Post autor: gosc01 »

Ja również polecam zespól CRESS grali na naszym weselu,goście zadowoleni nie chcieli konczyc. Zabawa trwała do 6 rano później poprawiny do północy, byliśmy teraz na balu na którym grali i cała impreza skończyła się o 5.30. Naprawdę z czystym sumieniem polecam. W skład wchodzi 3 facetów, na weselu schodzi jeden z nich do gości i bawi się z nimi organizując wężyki.
Iwona
Posty: 65
Rejestracja: 2009-09-28, 23:41

Re: zespół weselny???

Post autor: Iwona »

A może zna ktoś fajnego DJ'a na przyjęcie weselne? Jeśli tak, to poproszę o jakieś namiary :)

I proponuję wpisywać namiary na zespoły i DJów z numerami kontaktowymi, wiele osób skorzysta :)
wiosenna29
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-30, 12:36

Re: zespół weselny???

Post autor: wiosenna29 »

zespół Fiesta z Kołozębia sa super! Swietnie zabawiaja gosci niedrogo biora, ale przy ich muzyce to rozkosz sie bawić , dla mnie najlepsi. mam ich wizytowke i nr tel 502 958 959
maarjoriee
Posty: 2
Rejestracja: 2011-11-14, 22:05

Re: zespół weselny???

Post autor: maarjoriee »

anawim moze ? :)
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: zespół weselny???

Post autor: paolcia »

a ma ktoś może namiary na ten zespół CRESS? pilnie potrzebuje zespołu na wesele
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post