przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
again

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: again »

taka reklama Grodu to antyreklama, wiec powiedzenie, że na końcu poleciłam przeczy temu co czytam
Monia

31.07.10 przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś

Post autor: Monia »

Witam Anno,

Bardzo interesuje mnie Twoja opinia nt Grodu...My mamy tam wesele we wrześniu.Chętnie zapoznałabym sie z Twoimi uwagami na temat tego czego należy szczególnie dopilnować osobiście tak abyśmy mogli spokojnie cieszyć się naszym przyszłym świętem...my mamy opcje za 160 zł/os. Chcielibyśmy się dowiedzieć co było "nie tak" z jedzieniem, ile mieliśnie dań i przekąsek (jaką ustaliśnie gramaturę?), czy rzeczywiście było tak iż jedzenia brakowało (powiem szczerze że jestem zszokowana, że goście mogą być głodni!). Czy dania ciepłe mieliście podawane w poracjach na osobę, czy na dużych patelach i każdy mógł sobie wybierać to co chciał???.Będziemy bardzo wdzięczni jeśli zechciałabyś się z nami podzielić swoją opinią i uwagami. Mój mailto:jozwik_monia@tlen.pl
monikapj
Posty: 1
Rejestracja: 2010-09-20, 19:50

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: monikapj »

Monia pisze:Witam Anno,

Bardzo interesuje mnie Twoja opinia nt Grodu...My mamy tam wesele we wrześniu.Chętnie zapoznałabym sie z Twoimi uwagami na temat tego czego należy szczególnie dopilnować osobiście tak abyśmy mogli spokojnie cieszyć się naszym przyszłym świętem...my mamy opcje za 160 zł/os. Chcielibyśmy się dowiedzieć co było "nie tak" z jedzieniem, ile mieliśnie dań i przekąsek (jaką ustaliśnie gramaturę?), czy rzeczywiście było tak iż jedzenia brakowało (powiem szczerze że jestem zszokowana, że goście mogą być głodni!). Czy dania ciepłe mieliście podawane w poracjach na osobę, czy na dużych patelach i każdy mógł sobie wybierać to co chciał???.Będziemy bardzo wdzięczni jeśli zechciałabyś się z nami podzielić swoją opinią i uwagami. Mój mailto:jozwik_monia@tlen.pl
Witam ponownie....

Nasze wesele odbyło się w GM 11.09.2010...Muszę szczerze powiedzieć że było REWELACYJNIE I BEZ ZARZUTU!!!
Dotyczy to wszystkich wspomnianych kwestii, które warunkują udane wesele tj. jedzenia, wielkości porcji, tortu obsługi itp...ale od poczatku:
-jedzienie- powiem krótko baaardzo smaczne, porcje naprawdę solidne i co najważniejsze wszystko świeże i rozpływające się ustach - zarówno dla koneserów domowych dań jak również wykwintnych przystawek np. jajek z kawiorem itp...w tym miejscu mogłabym się jeszcze w wielu superlatywach opisywać kwestie potraw...
-wielkość potraw i ilość jedzenia - wystarczająca dla zgłodniałych gości i z dużym "naddatkiem" :) w naszym przypadku starczyło na wesele, na poprawiny na ok 40 osób oraz jeszcze całą masę jedzenia zabraliśmy do domu! :ok:
-obsługa NIENAGANNA w każdym calu (wszystko było podawane ciepłe, serwowanie ciepłych napojów i dań bez zarzutu, wymiana talerzy i zastawy bardzo sprawna i nie przeszkadzająca w posiłkach i zabawie).
- tort i inne ciasta- PYCHA...PALCE LIZAĆ!!!

Muszę szczerze przyznać że mieliśmy wiele obaw dotyczących naszego wesela, po zapoznaniu się z opiniami zamieszczonymi na tym forum...Na szczęście okazały się one nieuzasadnione...Rozmawialiśmy otwarcie i szczerze z Panią Kasią na temat naszych obaw i wszelkich wątpliwości. Odnieśliśmy wrażenie że Pani Kasia to osoba bardzo profesjonalna osoba, dbająca o zadowolenie i satysfakcje swoich klientów. Nie sądzą aby ktoś mógłby być niezadowolony, jeśli dokładnie opowie jej o swoich oczekiwaniach i z ustali z nią wszystkie kwestie dotyczące organizacji przyjęcia. My ze swojej strony GORĄCO POLECAMY GRÓD MAZOWIECKI jako miejsce magiczne, pełne cudnej atmosfery - gwarantujące niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego Dnia.Aha nie wspomniałam jeszcze o wystroju - było pięknie i stylowo jak w prawdziwym dworku...magia świec i świeżych kwiatów oraz niepowtarzalne wnętrze uczyniły TEN wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym zarówno dla nas jak i dla naszych gości... :ok: :ok: :ok:
W tym miejscu pragniemy serdecznie i szczerze PODZIĘKOWAĆ PANI KASI I OBSŁUDZE GM za pomoc w organizacji Naszego przyjęcia weselnego. DZIĘKUJEMY!!!! :) :) :) :)

Dodam także że Pani Kasia dała nam także upusty w kosztach organizacji wesela...Gorąco i szczerze polecamy zatem Gród Mazowiecki, wszystkim parom szukającym wyjątkowego miejsca pełnego uroku i niepowtarzalnej atmosfery.
Jeśli mielibyście dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiemy - mój mail to jozwik_monia@tlen.pl lub proszę znaleźć mój profil na nk lub facebook.

Z pozdrowieniami i podziękowaniami dla GM

Monika Pernak - Jozwik & Maciej Pernak
asia5551
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-06, 18:13

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: asia5551 »

Witam,
28 maja 2011 odbyło się tam nasze wesele.
Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.
1.Jedzenie bardzo smaczne - domowe, pasujące do charakteru miejsca (taką wersję menu wybraliśmy, ale dla bardziej wybrednych podniebień też są możliwości). Nie sposób było wyjść głodnym, a z tego co zostało można by zorganizować jeszcze jedną imprezę.
2.Obsługa bardzo miła i profesjonalna, pełna życzliwości i pomocna.
3. Wystrój - sala tonęła w kwiatach i świetle świec, właśnie na takim klimacie nam zależało.
4. Kontakt z właścicielką generalnie ok, choć czasem trudno było się dodzwonić, ale przy takiej ilości prac organizacyjnych, zwłaszcza przy wielkiej dbałości o każdy szczegół, można to zrozumieć.
5.Wrażenia gości - wielu z nich twierdzi,że jeszcze na takim weselu nie było, a ci przed którymi ich własne imprezy zgodnie uważają,że ciężko będzie im przebić naszą uroczystość, zwłaszcza niepowtarzalny klimat miejsca.

Pani Kasia pomogła nam także z ozdobieniem kościoła i auta, które zresztą nam również poleciła.

"Nic dwa razy się nie zdarza..." ale gdyby przyszło nam drugi raz wybierać miejsce wesela, bawilibyśmy się w Grodzie Mazowieckim :)

Dziękujemy Pani Kasi i całej ekipie. Brawo!!!

Joanna i Łukasz Jaskulscy
prinzessin123
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-01, 14:19

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: prinzessin123 »

Mieliśmy tam wesele, obsługa bardzo miła, wystrój piękny, jedzenie bardzo dobre i aż za dużo. Za talerzyki w innych salach życzą sobie drożej. Kelnerki i kucharki były na każde zawołanie gości. Pokoje hotelowe bardzo przytulne, ładnie urządzone na poddaszu. Dla gości nocujących w hotelu śniadanie gratis. Stół wiejski przygotowany bardzo dobrze. Goście, którzy przyjechali z daleka, mówili, że ta sala jest inna, niż wszystkie. Dziękujemy!!!
Kasia08092
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-14, 17:18

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Kasia08092 »

oddam termin na 14 lipca 2012 w grodzie mazowieckim wplacona zaliczka 1000zl pilne oraz zespol direct kasia08092@op.pl
danka
Posty: 3
Rejestracja: 2011-05-24, 22:40

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: danka »

Czy ktoś się orientuje jak wyglądają teraz wesela w Grodzie Mazowieckim po zmianie właściciela? Bo podobno miały być jakieś zmiany na lepsze. Czy tak faktycznie jest?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post