przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Glitch »

Asia pisze:Ciekawe jaki Ty masz cel, że tak Cię interesuje ten temat? Widzę,że bardzo często tu zaglądasz i prowadzisz dochodzenie kto coś napisał, jaką czcionką i z jakiego kompa.Ktoś napisze pozytywną opinię a Ty doszukujesz się podstępu.Coś mi tu nie gra i zaczynam Ciebie podejrzewać o jakiś podstęp tak jak Ty połowę osób na tym forum albo zazdrość Cię zżera, tylko z jakiego powodu? Może powinieneś zmienić forum na "Niezadowoleni z życia"?,
Może każdy temat mnie tak interesuje, nie tylko ten.
Bez dochodzenia jak Ty to piszesz każdy średnio rozgarnięty człowiek sam domyśli się że to pisała jedna osoba, a Admin jeszcze to potwierdził więc wszystko powinno być już jasne, a Ty nadal z uporem maniaka do czegoś dążysz.
Nie podejrzewam nikogo o podstęp na tym forum tak jak Ty mnie, a połowa osób z forum o której piszesz to chyba Ci co siedzieli sobie swego czasu przed jednym kompem :?: :P
I daj już najlepiej na wstrzymanie z tym podstępem, zastanów się o co Ci chodzi albo pokaż choć jedną moją negatywną wypowiedź w tym temacie bo dalsze Twoje wypociny w ogóle nie mają już sensu.
bercik191082

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: bercik191082 »

:!: Witam :!:
Swoje Wesele miałam 12.09.09 W Grodzie Mazowieckim, Piotrek już wyraził swoją opinię ale ja widząc te wszystkie teksty też bym chciała. Pracuje w salonie sukien ślubnych więc chyba co nieco mogę już powiedzieć o ślubach, wiedząc jak ważny jest to dzień dla każdej z pań :) Ta sala ma naprawdę klimat i magię która udzieliła się wszystkim gościom, jedzenie pyszne, kucharki i obsługa bardzo miła ratowała z opresji niektórych gości a właściwie ich barszczyk podany po poprawinach :zawstydzony: jedzenia starczyło na poprawiny i jeszcze zabraliśmy do domu, jeśli chodzi o poprawiny to była namowa Piotrka ja chciałam się schytrzyć na pieniążki ale było super już bezstresowo mogłam wyluzować i posłuchać wspominek gości. Jeśli chodzi o panią Kasie to kobieta twardo stąpająca po ziemi ale ja właśnie z takimi ludźmi lubię współpracować, ale zarazem bardzo miła i sympatyczna osoba z którą można naprawdę się dogadać. Muzykanci powiedzieli że najlepsza akustycznie sala na jakiej grali od 26 lat ( zespół Kres POZDRAWIAM PANÓW) no i bajeczne zdjęcia w plenerze sali co też dodatkowym jest atutem bo ślub miałam bardzo wcześnie ( 16godz) i nie miałam kiedy zrobić pleneru. Jestem pewna że za kilka lat sala wyrobi sobie renomę i będzie jedną z lepszych długoterminowych sal. A JA Z DUMĄ POMYŚLĘ ŻE JA TAM MIAŁAM WŁASNE PRZYJĘCIE :!: :!: ja mam już to za sobą ale pamiętam swoje lęki i obawy żeby wszystko było dobrze, I BYŁO POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY SĄ PRZED :!: :!: :!: :!:
Asia

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Asia »

Może każdy temat mnie tak interesuje, nie tylko ten.
Bez dochodzenia jak Ty to piszesz każdy średnio rozgarnięty człowiek sam domyśli się że to pisała jedna osoba, a Admin jeszcze to potwierdził więc wszystko powinno być już jasne, a Ty nadal z uporem maniaka do czegoś dążysz.
Nie podejrzewam nikogo o podstęp na tym forum tak jak Ty mnie, a połowa osób z forum o której piszesz to chyba Ci co siedzieli sobie swego czasu przed jednym kompem :?: :P
I daj już najlepiej na wstrzymanie z tym podstępem, zastanów się o co Ci chodzi albo pokaż choć jedną moją negatywną wypowiedź w tym temacie bo dalsze Twoje wypociny w ogóle nie mają już sensu.

Awatar użytkownika
Glitch

To chyba ty jesteś "średnio rozgarnięty" jeśli uważasz,że to ja pisałam.Ale mniejsza z tobą bo to nie jest post o tobie.Byłam na weselu w Grodzie 19.09 i też było super tak jak pisze dziewczyna, która miała wesele 12.09.Moja koleżanka też miała zdjęcia tam i wyszły przepięknie, robił je Pan Kirczuk, który się tu ostatnio wypowiadał.26.09 byłam na weselu ( nie będę podawać nazwy ale jest to dom weselny okrzyknięty od paru lat jako najlepszy w okolicy) i mam porównanie.Jedzenie ok ale obsługa fatalna.Ale każdy ma swój gust i mi się nie musi podobać co komuś innemu.Ok ja to rozumiem i szanuję.Ale mam dość czytania,że piszę na "zamówienie".Mi się tam podoba i namówiłyśmy Panią Kasię żeby zorganizowała Sylwester i wiem,że na pewno się wybawimy.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Glitch »

Asia pisze:To chyba ty jesteś "średnio rozgarnięty" jeśli uważasz,że to ja pisałam.
Ja jestem średnio rozgarnięty :?:
Jeśli uważasz że jesteś lepiej rozgarnięta to pokaż mi w którym miejscu napisałem że to Ty napisałaś. :[
Ale śmiem powątpiewać żeby Ci się to udało bo Ty nawet posta zacytować nie potrafisz, a co tu dopiero mówić o znalezieniu takiego którego nie ma. :P
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: tiyo_pl »

spokojnie Glitch nie denerwuj się to szkodzi urodzie... ;)
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Glitch »

Wręcz przeciwnie, jestem bardzo spokojny. :]
Beatris

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Beatris »

Zaczynając ten wątek o zorganizowaniu ślubu w Grodzie Mazowieckim nie przypuszczałam takiego zainteresowania z Waszej strony. Jednakże, nie zdecydowałam się zrobić tam wesela, ze względu min. na opinie mojej koleżanki która tam pracowała na temat jedzenia. Po drugie, widziałam zdjęcia w necie strony Grodu, i nie zadowoliła mnie ilość potraw na stole - wyglądało to wszystko ubogo, a wesele jest od tego żeby było syto. A do tego cena wystroju sali za 1500 zł zaproponowana przez właścicielkę - to lekka przesada.
Stwierdzam jednak, iż że lokal wygląda bardzo ekstrawagancko i prestiżowo, ale to dla mnie połowa sukcesu. Liczy się również obsługa, jedzenie etc. Życzę przyszłym parom wyprawiającym tam wesele udanej imprezy, myślę że poziom imprez wzrośnie, chociażby po wysiłkach właścicieli odpisywania postów na tym forum. :super:
transporter

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: transporter »

;) Ja muszę przyznać,że poszukując sali weselnej odwiedziłem chyba wszystkie sale weselne i restauracje w Płońsku i okolicach, ale tylko tam miałem pozostawić 3000 zaliczki. Zazwyczaj zaliczka to 10% , a koszt mojego przyjęcia to ok 9-10 tyś. Właściciele powinni lepiej znać się na matematyce bo takiej bezczelności to ja nie lubię....Aha kończąc pragnę wspomnieć o "prawdziwej" byłej pracownicy, która kompletnie nie poleciła tego miejsca. Ostatecznie wesele organizuje w miejscu, którego właściciel nie musi na forach sam sobie wypisywać pochlebnych komentarzy hahaha....... ;) żenada
Asieńka
Posty: 1
Rejestracja: 2009-10-21, 14:36

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Asieńka »

Mnie się podoba budynek i dlatego robię tam wesele, ale z innej beczki chciałam tu zadać pytanie... W Grodzie Mazowieckim jest bardzo mało miejsc do przenocowania gości i tu mam pytanie do osób, które tam miały wesela, czy gdzieś w okolicy są jakieś noclegi?? Bardzo proszę o informacje na ten temat... :zawstydzony:
Awatar użytkownika
Wioletta
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-27, 19:43

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Wioletta »

Znam właścicielkę tego lokalu i jestemm pewna ,że staje na głowie ,aby wszystko bylo dopięte na ostatni guzik.Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Na dobrą sprawę, nie zawsze trzeba się sugerować m opiniami innych,najlepiej smemu sprawdzić.Myślę,że ja już niedługo sprawdzę.Pozdrawiam
Gość

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Gość »

Moje wesele odbyło się w Grodzie Mazowieckim 26 grudnia 2009. Jedzenia było dużo i bardzo smaczne, miła obsługa dbała o gości. Lokal jest piękny, a zdjęcia z tak uroczego miejsca wyszły świetnie. Sala była wspaniale udekorowana. Polecam ten lokal każdemu kto chce zorganizować swoje wesele, tak dobrego domu weselnego nie ma w okolicy.
wodnikus

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: wodnikus »

Byłem wczoraj na weselu. Miejsce piękne, jedzenie wyśmienite. Tylko obsługa podaje potrawy na stół, nie nakładają na talerze dań gorących. Sala mogłaby być bardziej ozdobiona do wesela. Ogólne wrażenia bardzo dobre.
alex

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: alex »

Byłam na weselu w Grodzie w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia i z czystym sumieniem mogę powiedzieć ,że nie byłam na tak udanym weselu ,a ostatnio było ich trochę , słyszeliśmy wiele kiepskich opinii ,ale teraz wiem jak złośliwi i niesprawiedliwi mogą być ludzie ,jedzenie rewelacja , duże pięknie ozdobione patery ,stoły zastawione obficie ,obsługa miła i profesjonalna ,dla mnie wystroj powalający ,piękny .Nie byłam jeszcze w tak klimatycznym lokalu ,piękny wystroj mnóstwo kwiatów ,tlących się świec ,cała sala w bieli i kremie -cudnie ,miejsce wyjądkowe -polecam .
tośka

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: tośka »

Byłam na weselu w grodzie i powiem tak jedzenie bardzo smaczne, ale zimne przekąski to sama zielenina na półmiskach z wedlina najwięcej było dekoracji tz. sałaty kukurydzy itp.Obsługa ok bardzo miła i pomocna.Sala jest piękna ale za taką kase jak biorą za dekoracje to marnie, troche świec i kilka wazonów z kwiatami. wydaje mi sie że dekoracja powinna być w cenie wesela juz. bo tyle pieniedzy za kwiatki to lekka przesada.ogólne wrażenie ok polecam
abinms
Posty: 13
Rejestracja: 2010-02-19, 13:33

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: abinms »

Przestańcie już z tymi weselami bo te opinie nie są prawdziwe przynajmniej ich większa połowa. pisza tu ci co chca zaszkodzić i sami właściciele się przechwalają. ŻENADA mam na myśli wszystkie sale weselne o których tu pisano :dobani:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post