przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
oloooo

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: oloooo »

Nie wiem jak było tam jak zaczynali( możliwe że mieli jakiś drobne wpadki) ale ostatnio słyszę same pozytywne opinie o tym miejscu. Moi znajomi byli tam na weselu i byli zachwyceni.Podobnież dużo dobrego jedzenia, często podawane przez miłe kelnerki\ow.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Glitch »

Dobra skończ tą błazenadę i przestań już sobie słodzić.
Już nawet chyba największy idiota zorientuje się że ostatnie 12 postów zostało napisane przez jedną i tą samą osobę z różnych kont/anonimów ewentualnie przez kilka osób na tzw. zamówienie.
Trzeba było od początku przypilnować interesu jak się należy to teraz nie trzeba było by nadrabiać na forum pisaniem nie twierdzę że nieprawdziwych ale samodzielnie wymyślonych postów.
:polska:
bercik 191082

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: bercik 191082 »

MARTA i PIOTREK Witamy serdecznie na samym początku chcielibyśmy napisać wszystkim którzy mają złą opinie na temat tego lokalu iż są w ogromnym błędzie my mieliśmy własne przyjęcie w tym miesiącu i jestesmy bardzo zadowoleni z potraw organizacj przyjęcia i i z całej obsługi która nam w tym dniu pomagała. Z właścicielami lokalu naprawdę można dojść do porozumienia i bez żadnych problemów zorganizować zabawe taką jaką się wymarzyło. POLECAMY GORĄCO a jesli ktoś wymaga więcej to w Sobieskim czy w Grand Hotelu zawsze zorganizują tego typu zabawę tylko zostawcie sobie parę groszy na powrót z Warszawy do domu!!!!!!! Pozdrawiamy :super: :super: :super: :super:
NAJBARDZIEJ ZAINTERESOWANA

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: NAJBARDZIEJ ZAINTERESOWANA »

Glitch pisze:Dobra skończ tą błazenadę i przestań już sobie słodzić.
Już nawet chyba największy idiota zorientuje się że ostatnie 12 postów zostało napisane przez jedną i tą samą osobę z różnych kont/anonimów ewentualnie przez kilka osób na tzw. zamówienie.
Trzeba było od początku przypilnować interesu jak się należy to teraz nie trzeba było by nadrabiać na forum pisaniem nie twierdzę że nieprawdziwych ale samodzielnie wymyślonych postów.
:polska:
A NIE PRZYSZŁO CI DO GŁOWY ,ŻE PO PRZECZYTANIU KŁAMLIWYCH ,MOIM ZDANIEM OPINI ,PO PROSTU WYKONAŁAM KILKA TELEFONÓW DO PAR ,KTÓRE ORGANIZOWAŁY U NAS PRZYJĘCIA WESELNE Z PROŚBĄ O SZCZERY ,PODKREŚLAM SZCZERY KOMENTARZ. BARDZO ŁATWO JEST ANONIMOWO KRYTYKOWAĆ ,OCENIAĆ .SKORO JESTEŚ PEWNY ,ŻE MIAŁAM FANTAZJĘ WYMYŚLANIA ,STAWIANIA OPINI SAMEJ SOBIE ,ZAPEWNIAM ,ŻE JESTES W BŁĘDZIE ,SZKODA TYLKO ,ŻE TO KOLEJNY ANONIMOWY OSĄD .WIEM , ŻE KAŻDY MA PRAWO WPISAĆ SIĘ NA FORUM ,MA TEŻ PRAWO BYĆ NIEZADOWOLONY ,KAŻDA KRYTYCZNA UWAGA NAS CZEGOŚ UCZY ,Z KAŻDEJ WYCIĄGAMY WNIOSKI ,ALE NIECH BĘDZIE PRAWDZIWA .BARDZO ŁATWO DOKONAĆ ANONIMOWO WPISU ,MOŻNA POWIEDZIEĆ WSZYSTKO -JA TEŻ MAM PRAWO SIĘ BRONIĆ ,STĄD MOJE TELEFONY .NIE BĘDĘ NIKOGO PRZEKONYWAĆ NA SIŁĘ ,ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ ,ŻE JESZCZE NIEJEDNOKROTNIE PRZECZYTAM ,KRYTYCZNE OPINIE -I TO JEST ZROZUMIAŁE ,ALE NIECH OSOBA NPISZĄCA MA ODWAGĘ SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA ,WTEDY BĘDZIE BARDZIEJ WIARYGODNA .
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Piter »

Temacik zdaje się zaostrzać :/
Proszę wszystkich o zachowanie przyzwoitości w wypowiedziach i nie pisanie kilku komentarzy pod różnymi ksywkami z jednego kompa. Na razie zostały one oznaczone (nie wszystkie) odpowiednią informacją ale jeśli sytuacja będzie się powtarzała będą one kasowane jako że są nie zgodne z netykietą.
Z ostatnim postem muszę się zgodzić ale po części. Najbardziej wiarygodne są komentarze od "sprawdzonych" osób i żeby nie było. Nie chodzi mi o podpisanie się imieniem i nazwiskiem lecz o komentarze zarejestrowanych użytkowników bo te są chyba najbardziej wiarygodne. Tak czy siak zapraszam do podzielenia się wrażeniami. Każdy i tak odbierze ten temat jak będzie chciał i zrobi to co uważa za słuszne.
Asia

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Asia »

Byłam na weselu w Grodzie i był naprawdę SUPERRRR.Jedzenie pyszne, obsługa na najwyższym poziomie, kelnerzy sami podchodzili i pytali czy niczego nie potrzebujemy, nie było najmniejszej rzeczy do której można by było się przyczepić.Młodzi powiedzieli że był tak jak to sobie wymarzyli.Zapisaliśmy się nawet tam już na Sylwester.To nie jest tylko moje wrażenie ale znajomi byli tydzień wcześniej tam na weselu i też są zachwyceni.A te wszystkie obraźliwe komentarze to myślę, że pisze ktoś po prostu z zazdrości lub po złości.Jeśli chcecie mieć wiadomości z pierwszej ręki to zainteresowanym mogę podać namiary do dwóch par, które organizowały tam swoje wesela bo ktoś kto anonimowo pisze takie oszczerstwa po prostu kłamie i nie jest dla mnie wiarygodny więc nie sugerowałabym się nim.Na miejscu właścicieli nie zniżałabym się do poziomu tych zazdrośników niech piszą co chcą. Ja tą restaurację ZDECYDOWANIE POLECAM!!! :super:
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Glitch »

NAJBARDZIEJ ZAINTERESOWANA pisze:A NIE PRZYSZŁO CI DO GŁOWY ,ŻE PO PRZECZYTANIU KŁAMLIWYCH ,MOIM ZDANIEM OPINI ,PO PROSTU WYKONAŁAM KILKA TELEFONÓW DO PAR ,KTÓRE ORGANIZOWAŁY U NAS PRZYJĘCIA WESELNE Z PROŚBĄ O SZCZERY ,PODKREŚLAM SZCZERY KOMENTARZ.
A tutaj to co ja napisałem:
Glitch pisze:ewentualnie przez kilka osób na tzw. zamówienie.
Może nie do końca właściwie dobrałem słowa i zamiast "zamówienie" bardziej odpowiednie byłoby "zlecenie".
Asia

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Asia »

Glitch nie będę nawet komentować tego co piszesz.Żenada...
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: trader »

A co tu komentować, skoro Admin potwierdził, że posty były pisane z jednego komputera?
Asia

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Asia »

No może jeszcze powiesz, że z mojego kompa?Ty naprawdę chyba nie masz co robić... :dobani:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: trader »

Nie wiem z czyjego kompa, ale Piter z pewnością wie.

Natomiast dziwi mnie taka aktywność w jednym wątku, podczas gdy na całym forum może ktoś napisze z jeden post na tydzień.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Glitch »

trader pisze:Natomiast dziwi mnie taka aktywność w jednym wątku, podczas gdy na całym forum może ktoś napisze z jeden post na tydzień.
W tym temacie też padał jeden post na tydzień dopóki nie dowiedziała się o nim jedna osoba. :P
Asia

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Asia »

Ciekawe jaki Ty masz cel, że tak Cię interesuje ten temat? Widzę,że bardzo często tu zaglądasz i prowadzisz dochodzenie kto coś napisał, jaką czcionką i z jakiego kompa.Ktoś napisze pozytywną opinię a Ty doszukujesz się podstępu.Coś mi tu nie gra i zaczynam Ciebie podejrzewać o jakiś podstęp tak jak Ty połowę osób na tym forum albo zazdrość Cię zżera, tylko z jakiego powodu? Może powinieneś zmienić forum na "Niezadowoleni z życia"?,
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: trader »

Glitch pracuje u konkurencji, dlatego tak się interesuje.

:zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: ;) :D
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: trader »

Żeby nie było wątpliwości, to ja też mam salę weselną. :D :D :D :P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post