przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Beatris

przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Beatris »

Interesuje mnie przyjęcie weselne w Grodzie mazowieckim w Szymakach ,5 km od Płonska.
lokal powstał nie dawno, chce uzyskac opinie czy ktos z Was był na takiej imprezie tam, czy jedzenie było dobre, obsługa itp.

// Przeniosłem do ogólnej dyskusji i poprawiłem literówkę w temacie /Piter
ojjj

Re: przeyęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był??

Post autor: ojjj »

urządzają tam takie rzeczy? przecież to wydaje się małe z zewnątrz
auto-moto

Re: przeyęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był??

Post autor: auto-moto »

ojjj głupoty piszesz :[ byłeś w środku ? Bo ja tak i było fajnie. Jedzenie codzienne dobre może tylko trochę zbyt drogie. Z tego co wiem wyprawiają tam wesela i chyba nieźle im to wychodzi.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: przeyęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był??

Post autor: Piter »

Gród Mazowiecki jest faktycznie nową atrakcją i może dzięki niemu po wielu, wielu latach doczekaliśmy się jako takiego oznakowania skrzyżowania przy którym się znajduje. A może to czysty przypadek kto to wie ;) Co do samego Grodu to fajny pomysł i wykonanie. Obok Statku i Łodzi to kolejna atrakcja na trasie E7.
auto-moto

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: auto-moto »

Gród Mazowiecki produkcja jeszcze ciepła

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qYpmE_uRGeQ[/youtube]
asia

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: asia »

No właśnie, ja chcialabym się przede wszystkim dowiedzieć, czy jest dobre jedzenie. Miejsce bardzo fajne tylko słyszalam opinie, że beznadziejne jedzenie, a na dodatek ludzie zamówili i zapłacili za potrawy, których wcale nie bylo później na stołach.
jarek

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: jarek »

co do miejsca, lokalu, wyglądu- fajne, jedzenie nie specjalne
Gocha

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Gocha »

Byłam tam na imprezie okolicznościowej- jedzenie super, obsługa bardzo miła, wystrój sami wiecie.. Gorąco polecam, ja byłam zadowolona.
Olha

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Olha »

Ja słyszałam od koleżanki, która tam pracowała jako kelnerka że kantuja na jedzenie, tzn. na stołach puchy. Nie wiem jak jest na prawdę, ale też byłabym zainteresowana tym lokalem. Może ktoś się orientuje??
Gość

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Gość »

zawsze i wszędzie można na czymś stracić robiąc wesele na zamówienie jedyne rozwiązanie to zapłata w dwóch ratach przed i po weselu niestety mało kto na to idzie.
Gość

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Gość »

Byłem na weselu w tym lokalu jako gość ,i szczerze byłem niezadowolony
-obsługa słaba , niezgrana i bardzo niemiła
-młodzi czekali 30 min na pierwszy posiłek
-nakrycia po ciepłych posiłkach nie zmieniane
-jedzenia tez mało
-SZCZERZE NIE POLECAM
Awatar użytkownika
Krewniaczka
Posty: 12
Rejestracja: 2008-12-31, 12:24

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Krewniaczka »

Nie polecam!!! :dobani:
ON

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: ON »

Byłem tam niedawno na weselu. Średnio mi sie podobało, mało obsługi a w dodatku średnio zorganizowana. Nie radzili sobie z obsługa gości. Oprócz tego gdy poprosiłem o dodatkowy talerz okazało się, że nie mają.....kiepska organizacja. Sam bym tam swojego wesela nie chciał!!!!!
Olo

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: Olo »

Ja też chcialem zrobić tam weselę, ale po opiniach od moich znajomych bardzo szybko zrezygnowałem z tego szalonego pomyslu. Niech lepiej zmienią obsługę, przestaną kantować i poprawią trochę przystrojenie sali na wesela bo jak tak dalej pójdzie to nie wróże im dlugiej przyszłości...a szkoda bo miejsce naprawdę ma swój klimat i urok
darek

Re: przyjęcie weselne w grodzie Mazowieckim - czy ktoś był?

Post autor: darek »

-Uwaga organizują tam wesela ,miejsce fajne ,dobry punkt ,jedzenie smaczne bardzo , nawet od lokalu młodzi dostają telewizor LCD jako prezent ,to są plusy tego lokalu
-Ale minusy tego lokalu są takie że obsługa fatalna. niezgrana ,niemiła i troche lepsze strojenie sali na weselach
- Pani WŁAŚĆICIELKO zmieni pani obsługę ,bo naprawde fajny lokal ,jedzenie dobre ,ale z tą obsługą daleko pani nie zajedzie ,a moze pani tam przecież zrobić dobry biznes na tych weselach .POZDRAWIAM :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post