Przyjęcie weselne dla małej liczby osób

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Fantazja87

Re: Przyjęcie weselne dla małej liczby osób

Post autor: Fantazja87 » 2018-06-28, 11:28

A co powiecie, żeby zorganizować takie małe wesele w restauracji Bubbles w Warszawie. Według mnie to bardzo fajne miejsce, jest ono klimatyczne i co ważne serwują tam najróżniejsze, świeże dania i desery. Teraz nawet otwarte są ogródki to i na zewnątrz można byłoby zrobić jakiś fajny kącik. W dodatku myślę, że nigdzie nie znajdziesz tak wyśmienitego szampana jak właśnie tam...

boguslawka

Post autor: boguslawka » 2018-10-01, 23:20

A to nie lepiej w ta druga bardziej malownicza strone od Plonska? Np w Plocku macie Zlota Podkowe - przepiekna sale w uroczej okolicy. Cisza spokoj pyszne jedzenie i zabawa do bialego rana naprawde zapewniona.

malyna

Post autor: malyna » 2018-10-29, 08:49

Jest teraz wiele miejsc specjalizujących się w organizacji małych imprez weselnych. Całe szczęście odchodzi się w Polsce od dużych imprez w stylu zastaw się, a postaw się, które nie miały najmniejszego sensu. Skromne weselna na małą liczbę osób mogą być równie fajne, a nawet i fajniejsze, jak nie ma wujka Janusza, który ledwo stojąc na nogach porywa pannę młodą. Również podoba mi się to, że odchodzi się od podawania tylko i wyłącznie wódki. Dobrym rozwiązaniem teraz jest serwowanie wina i słabszych alkoholi. Obecnie na rynku dostępnych jest dużo akcesoriów ułatwiających serwowanie wina wprost na stole, tak aby było smaczne i chłodne, a nie ciepłe. Jednym z takich akcesoriów jest pojemnik termoizolacyjny do lodu. Wiadomo, że każdy wybiera taki rodzaj wesela jaki mu pasuje, ale ja w życiu nie chciałbym typowo polskiego.

glopi

Post autor: glopi » 2018-12-03, 20:34

Nawet malutkie wesele można zrobić w Domu Weselnym Astoria w Kaniach pod Warszawą. Miejsce jest w fajnej okolicy i tutaj wesele będzie bardzo przytulne. Jak wybieraliscie miejsce na wesele? Duża sale mieliście?

rass

Post autor: rass » 2018-12-05, 22:01

Małe wesela wcale nie jest łatwiej zorganizować niż te duże. Wiem z autopsji. Miejsce to połowa sukcesu trzeba jeszcze przemyśleć całą resztę. Jakie atrakcje planujecie? u nas się sprawdziła fotobudka. Mieliśmy urządzenie marki Smove, znaleźliśmy pana który taką wynajmował. Zdjęcia wysokiej jakości, mamy super pamiątkę goście również. A i wygląd takiej fotobudki niczego sobie.

lilka

Post autor: lilka » 2019-02-04, 11:52

A macie już Dj'a? Jeżeli nie to warto go zamówić wcześniej.
Zerknij sobie na tego Maciej Wilkanowski DJ MW www.djmw.pl to świetny Dj
i masz pewność, że świetnie rozrusza Wasze towarzystwo.
Warto brać DJ'a z polecenia bo wtedy masz pewność, że goście będą się dobrze bawić, a o to też w weselu chodzi prawda?

ODPOWIEDZ