zespół weselny

Wszystko co dotyczy ślubu, wesela.
Eliot
Posty: 14
Rejestracja: 2011-05-13, 00:13

Re: zespół weselny

Post autor: Eliot »

Easy Land - bardzo fajne chłopaki :) zabawa do białego rana
danka
Posty: 3
Rejestracja: 2011-05-24, 22:40

Re: zespół weselny

Post autor: danka »

Chciałabym zapytać czy ktoś się może orientuje ile mniej więcej bierze zespół Libert Band?
elwira

Re: zespół weselny

Post autor: elwira »

U nas grał Flores taki zespół muzyczny na wesele. Bardzo fajnie grają, różną muzykę i są bardzo konkretni i sympatyczni zarazem co ułatwiło współpracę. Byliśmy z nich bardzo zadowoleni dlatego mogę polecić wszystkim tym, którym zależy na kulturalnej zabawie.
mloda

Re: zespół weselny

Post autor: mloda »

a jak Anawim?
tylko jedno wspomnienie tu o nich widze a slyszałam gdzieś ze są dobrzy.
scn

Re: zespół weselny

Post autor: scn »

a co sądzicie o zespole midnight? słyszałam, że fajnie, ale nigdzie ich nie ma...
zdunek

Re: zespół weselny

Post autor: zdunek »

A ja z małżonką mieliśmy wesele 1-go marca i z czystym sumieniem każdemu możemy polecić zespół Horoskop z Baboszewa/Płońska. Prawdziwi muzycy, tzn nie dość że grają na żywo to jeszcze robią to dobrze. No i maja w składzie perkusję, a to zawsze dodaje muzyce przytupu. Prowadzenie imprezy rewelacja, wszystko tak jak dogadaliśmy. Ogólnie goście zadowoleni więc my też :) Pozdrawiam
Aldona2

Re: zespół weselny

Post autor: Aldona2 »

jak dla mnie to "Krakowiaki" są ciągle najlepsi, ale to oczywiście kwestia gustu, grają muzykę do tańca, tańczą, skaczą spiewają.. ale to oczywiście kwestia gustu
pawel

Re: zespół weselny

Post autor: pawel »

Witam. Ja nigdy w życiu nie polece bolero, to kpina a nie zespół. Bylem gościem na weselu i porażka. Co wyjeżdżali ciepłe danie to muzyka szła z płyty. Chamy i prostaki którzy ośmiesza
Gości. Nie polecam szczerze.
alexx

Re: zespół weselny

Post autor: alexx »

[quote="pawel"]Witam. Ja nigdy w życiu nie polece bolero, to kpina a nie zespół. Bylem gościem na weselu i porażka. Co wyjeżdżali ciepłe danie to muzyka szła z płyty. Chamy i prostaki którzy ośmiesza
Gości. Nie polecam szczerze.[/quote]
Bawiłem się na weselu w Dłużniewie z zespołem Bolero i dla mnie super :) chłopaki rozkręcili wesele..... bo na początku było drętwo i zabawa była extra.. co do puszczanie muzyki z płyty jak są podawane ciepłe dania to dla mnie OK , wszystkie zespoły tak robią ... jest wtedy klimacik przy spożywaniu ciepłego jedzenia , z czystym sumieniem polecam kapelę Bolero, choć wiadomo nie wszytkim dogodzi ....
wiosna119
Posty: 1
Rejestracja: 2015-10-18, 23:40

Re: zespół weselny

Post autor: wiosna119 »

witam czy może mi ktoś powiedzieć w jakich granicach cenowych trzeba być przygotowanym na wynajęcie zespłu
małgorzata

Re: zespół weselny

Post autor: małgorzata »

zespół bolero moze i jest fajny, kwestia gustu jednak na moim weselu robili za dużo przerw (po 3-4 piosenkach), a przerwy miedzy piosenkami są za długie (ok 10 sek) i goście często schodzili z sali bo za długo czekali. No i Robert jest wice szefem zajazdu hetman wiec jego nastawienie jest czasem zbyt szefowskie.
Kolo77
Posty: 2
Rejestracja: 2016-04-27, 14:33

Re: zespół weselny

Post autor: Kolo77 »

Dzięki za wszystki opinie, własnie szukam zespołu, ewentualnie wodzireja dj. Moja koleżanka miała super wodzireja, ale w poznaniu...polecicie jakiegoś takie magika? :) wolę jednak muzykę z płyty, bo doświadczenia z orkiestrami u innych pokazują, że często kończy się na fałszowaniu i "ta dorotka ta malusia" (serio!!!)
violkaviolka
Posty: 4
Rejestracja: 2016-11-28, 14:14

Re: zespół weselny

Post autor: violkaviolka »

Pamiętam że znajoma z pracy też kiedyś mówiła, że u nich grał właśnie zespoł Bolero - też byli zadowoleni :)
Porunek21

Re: zespół weselny

Post autor: Porunek21 »

Jak dla mnie najważniejsze to pamiętać o dobrej oprawie muzycznej, a chyba najlepszą jest w stanie zapewnić jakiś DJ, np. Maciej Wilkanowski, albo ktoś z agencji playdjs - ale to juz do wyboru :P
Awatar użytkownika
rkreiger
Posty: 3
Rejestracja: 2019-12-11, 10:36

Re: zespół weselny

Post autor: rkreiger »

Zespół jest bardzo ważny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post