Runes of Magic PL - Na Deszczowy Majowy Weekend

Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Runes of Magic PL - Na Deszczowy Majowy Weekend

Post autor: Piter »

Na majowy weekend polecam fajną grę a mianowicie RUNES OF MAGIC

Runes of Magic to pierwsze gra z gatunku MMORPG, za której stworzeniem stoi tajwańskie studio Runewaker Entertainment. Debiutancki produkt azjatyckiego zespołu można pobierać za darmo i używać go bez uiszczania żadnych opłat abonamentowych.

Akcja gry ma miejsce w rozległym uniwersum fantasy, gdzie na fanów sieciowych potyczek czeka ponad 600 różnorodnych misji. Każdy z uczestników ma możliwość wykreowania własnego bohatera i przydzielenia mu określonej klasy postaci. Kolejnym etapem jest rozwój umiejętności, zdobywanie skutecznych typów broni oraz interakcja z napotkanymi osobnikami. Prócz istot neutralnych, w grze przewijają się także liczne potwory, które w chwili, gdy pojawiają się na naszej drodze, są automatycznie dodawane do specjalnej bazy danych jako swego rodzaju karty.

Zalety GRY:
# W pełni darmowa gra: żadnego abonamentu!
# Regularne update'y, dodawanie nowych klas, ras, trybów gry i o wiele wiele więcej!
# Obszerny system dwuklasowości! 6 klas głównych oraz możliwość wyboru drugiej klasy!
# Niezwykłe kombinacje ataków oraz czarów.
# Na chwilę obecną ponad 600 wyczerpujących questów składających się w fabułę gry
# Piękny i niczym nieograniczony świat w grafice 3D.
# Instancje oraz niebezpieczne podziemia!
# Możliwość doboru umiejętności wedle własnych upodobań!
# Dynamiczny system ulepszania rzeczy! Ponad 100 run za pomocą których możemy ulepszać nasze przedmioty.
# Aktywne PvP (gracz przeciwko graczowi lub duele!) na specjalnych arenach oraz wojny gildii.
# PvP polegające na rywalizacji Server vs Server vs Server!!
# System rankingów / lista rankingowa.
# Rozmaite mounty, które będą pomagały nam się przemieszczać po świecie gry.
# Epicki system ulepszania przedmiotów dający szansę ulepszenia posiadanych przez nas rzeczy.
# Możliwość posiadania własnego domu, którego będziemy mogli umeblować wedle własnych upodobań!
# Specjalnie wyznaczone strefy na których znajdują się domy gildyjne.
# System reputacji.
# Możliwość zmiany interfejsu gry poprzez dodawanie przeróżnych add-on'ów.
# Specjalny radar w grze, który pomoże nam znaleźć przeciwników, bogactwa oraz przedmioty potrzebne do wypełnienia zadań.
# Dom aukcyjny, który błyskawicznie pomoże nam sprzedać i kupić przedmioty.
# Teleportowanie za pomocą run.
# Sterowanie naszym bohaterem za pomocą myszki albo za pomocą klawiatury!
Dla zobrazowania powyższego tekstu zapraszam na bardzo fajną video recenzję gry
http://www.gamezilla.pl/content/wideore ... s-of-magic
Oraz trochę mniej moim zdaniem udaną bo nawiązującą bardziej do powstania gry
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VpnXoJftuiQ[/youtube]
Forum NFMP POLECA :ok:
Gość

Re: Runes of Magic PL - Na Deszczowy Majowy Weekend

Post autor: Gość »

Całkiem sympatyczne, ale to wciąż tylko ubogi klon WoWa. Dużo ciekawsze od wszystkich koreańskich grindfestów typu Knight Online, KAL Online, czy Bóg-Jeden-Wie-Co-Jeszcze Online, ale wciąż obowiązuje zasada: Grać tylko w ostateczności. Metin 2 i WoW rządzi
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Runes of Magic PL - Na Deszczowy Majowy Weekend

Post autor: Piter »

Tak ale za WoW trzeba płacić a tu masz wszystko za free. Gram w to od wczoraj i muszę powiedzieć, że to jest bomba. Nie sądziłem, że taka gra może mnie wciągnąć. Próbowałem grać w Metina 2 ale po kilku godzinach zrezygnowałem. Zbieranie yangów czy jakoś tak nie jest dla mnie. RoM jest bardzo dobrym uzupełnieniem mojego świata gier podczas oczekiwania na Wiedźmina 2 :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post