XXII Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne Kupalnocka 2013

Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

XXII Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne Kupalnocka 2013

Post autor: Piter »

22 Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne
KUPALNOCKA 2013 02-07.07.2013r
Koncert Galowy XXII Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
KUPALNOCKA w Płońsku 05.07.2013
Serock
[/center]

Tegoroczne międzynarodowe spotkania folklorystyczne, odbywać się będą w dniach 2-7 lipca 2013 roku w Glinojecku, Płońsku, Ciechanowie i Serocku. Natomiast to co nas najbardziej interesuje, czyli Koncert w Płońsku odbędzie się
05.07.2013. Tradycyjnie rozpocznie się od korowodu, który punktualnie o 19.00 ruszy spod ronda Solidarności, znajdującego się na ulicy Grunwaldzkiej.


Koncert galowy odbędzie się w tym roku (i bardzo dobrze :) ), na dziedzińcu MCK przy ul. Płockiej 50. Początek jego przewidziany jest na godzinę 20.00. Wystąpią zespoły z Meksyku, Węgier, Serbii, Szwajcarii i Polski.
Na zakończenie festiwalu zabawi nas grupa folklorystyczno-biesiadowa "JONTKI", a na odchodne również tradycyjnie już, na niebie rozbłysną fajerwerki :)


Organizatorzy: Miejskie Centrum Kultury w Płońsku, Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku, Ośrodek Kultury w Serocku.

Sponsorzy: Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A O/Rembelszczyzna, Bank Spółdzielczy w Płońsku, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Płońsku.

Współpraca: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego O/Poświętne, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku.
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: XXII Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne Kupalnocka 2013

Post autor: Leyla7 »

a ja żałuję, że nie odbędzie się to na Rutkach, bo lubiłam przy okazji Kupalnocki pospacerować po terenie ;)

Mam nadzieję, że w nowym miejscu będzie dobrze :)
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: XXII Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne Kupalnocka 2013

Post autor: Hubert »

Tak naprawdę to chyba kupalnocka upada.Nie jest to co było kiedyś do białego rana.Fakt na rutkach było fajnie,kiedyś nawet ogniska robili.Ciekawe dziś o której skończą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post