Propozycja na Sylwestra 2012/2013 w Kinie Kalejdoskop

Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Propozycja na Sylwestra 2012/2013 w Kinie Kalejdoskop

Post autor: Piter »

Propozycja na spędzenie tej wyjątkowej nocy w wyjątkowym towarzystwie. Jeśli lubicie kino, dobre filmy, muzykę i szampana to ta oferta jest dla was. A o co chodzi dokładnie? Zapraszam do lektury ogłoszenia MCK.

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku proponuje pożegnanie starego roku i starego kina. W nowym roku rozpocznie się remont i modernizacja kina oraz domu kultury. To niemalże ostatnia okazja, by usiąść w starych fotelach pamiętających czasy, gdy przed każdym filmem zamiast reklam wyświetlano „Kronikę filmową” i obejrzeć filmy wyświetlane w wersji analogowej na taśmach 35 mm z projektorów, które wkrótce trafią do muzeum kinotechniki.

W tę wyjątkową noc proponujemy płońszczanom trzy filmy: komedię romantyczną Garry’ego Marshalla „Sylwester w Nowym Jorku”, francuski film „Delikatność” z Audrey Tatou oraz „Rozstanie” - film nagrodzony w 2012 roku Oscarem dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego, okrzyknięty przez światową krytykę arcydziełem.

Wejściówki na filmowego sylwestra po 80 zł od osoby (w tym 39 zł to cena za bilety na trzy seanse). Ilość miejsc ograniczona. Początek imprezy godz. 20.30. Projekcja pierwszego filmu rozpocznie się o 21. Dwa następne będą wyświetlane po północy.

Rezerwacja do 14 grudnia:
• Miejskie Centrum Kultury w Płońsku, dział Animacji i Edukacji Kulturalnej, pokój nr 7, od poniedziałku do piątku w g. 8.00-16.00 lub pod nr tel. 23 662 27 02 w. 16 lub 20
• Kino Kalejdoskop w Płońsku /środa – niedziela/, od g. 16.00, tel. 23 662 26 62
• e-mail: mck_plonsk@poczta.onet.pl

[hsimg]http://www.glosplonska.pl/fotki/images/ ... k-2013.jpg Plakat Sylwester w Kinie Kalejdoskop w Płońsku 2012/2013[/hsimg] Zapraszam serdecznie :ok:
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Propozycja na Sylwestra 2012/2013 w Kinie Kalejdoskop

Post autor: Leyla7 »

ciekawa propozycja - mam nadzieję, że będzie takich więcej :)
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: Propozycja na Sylwestra 2012/2013 w Kinie Kalejdoskop

Post autor: paolcia »

uważam jednak, że nie jest to zbyt interesująca propozycja, przede wszystkim dlatego, że cena jest nieadekwatna do warunków w jakich miałoby się wysiedzieć te parę godzin, dwa lata temu spędzałam sylwestra w kinie w Płocku w Heliosie i za bilety płaciłam 35 zł od osoby, wyświetlane były 3 filmy plus szampan na powitanie Nowego Roku, ale lepsza taka oferta jak żadna
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Propozycja na Sylwestra 2012/2013 w Kinie Kalejdoskop

Post autor: Piter »

Ok tylko tu połowa tej kwoty czyli 40zł idzie na jedzenie. A połowa to cena filmów. Myślę, że jeśli będzie można coś fajnego zjeść i trochę potańczyć to propozycja dosyć ciekawa a na pewno pionierska jeśli chodzi o Płońsk ;)
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: Propozycja na Sylwestra 2012/2013 w Kinie Kalejdoskop

Post autor: paolcia »

jeśli tak rzeczywiście jest, to faktycznie oferta warta zainteresowania
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Propozycja na Sylwestra 2012/2013 w Kinie Kalejdoskop

Post autor: Piter »

Niezdecydowane osoby niech podejmą szybką decyzję, bo zapisywać można się jeszcze tylko jutro.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post