Megaprzekręt w Płońsku?

prezes

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: prezes »

Post skasowany przez ekipę glosplonska.pl
luna

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: luna »

kto?
Tomek1
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-18, 00:59

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Tomek1 »

Kamil123 pisze:A mnie zastanawia dlaczego rekacja ze strony admina na miała miejsce dopiero teraz?

Pogadałbym z tobą, gdybyś miał cywilną odwagę przedstawić się z imienia i nazwiska. Prawdziwego. Bo z anonimami, w dodatku na forum internetowym - nie zwykłem polemizować, wybacz.

P.S. Jestem twórcą artykułu "Megaprzekręt w Płońsku".


Kamil Bobrowiecki.

http://www.youtube.com/watch?v=xY1CrZw-NPI

Dlaczego autor artykułu nie odpowiedział na pytanie ?
Z Poważaniem
Małgorzata Piłatowicz
Giovani
Posty: 9
Rejestracja: 2012-04-24, 17:43

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Giovani »

na jakie pytanie? pytanie było do admina strony
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Piter »

Tomek1 a na dole Małgorzata Piłatowicz?
Jakie pytanie?
mateuszP
Posty: 64
Rejestracja: 2010-02-08, 23:10

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: mateuszP »

Jeśli do mnie jest jakieś pytanie, to proszę je najpierw zadać.
Tomek1
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-18, 00:59

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Tomek1 »

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Postautor: Kamil123 » 2011-09-13, 23:12
A mnie zastanawia dlaczego rekacja ze strony admina na miała miejsce dopiero teraz?

Pogadałbym z tobą, gdybyś miał cywilną odwagę przedstawić się z imienia i nazwiska. Prawdziwego. Bo z anonimami, w dodatku na forum internetowym - nie zwykłem polemizować, wybacz.

P.S. Jestem twórcą artykułu "Megaprzekręt w Płońsku".


Kamil Bobrowiecki.


ODPOWIEDZ:
Pytanie ( MOJE) nie było do Admina tylko do autora lub\i osoby odpowiedzialnej za moderacje i nadzór.
Dlaczego nie padła odp na pyt. p. Kamila Bobrowieckiego które brzmiało :"A mnie zastanawia dlaczego rekacja ze strony admina na miała miejsce dopiero teraz? "
I na pytanie dlaczego nikt nie porozmawiał\zasięgnął opinii( o autoryzacji rzeczonego artykułu nie wspomnę) i nie ustosunkował się do wątku podniesionego przez użytkownika używającego nicka Lutens o następującej treści: "
Postautor: lutens » 2011-09-09, 00:12
Mnie zastanawia dlaczego nikt nigdy oficjalni nie porozmawiał z główna bohaterką tej opowieści czyli z ta dziewczyną?
Jest Scotia, mąż, pracownice a gdzie jest jej oficjalne stanowisko? I to przez tyle czasu???
Ludzie stracili pracę, strony mnóstwo pieniędzy,afera odbija się niektórym czkawką po dziś dzień, mnóstwo niesmaku lokalnego i personalnego i co i nic- cisza?"

Z poważaniem
Małgorzata Piłatowicz
Tomek1
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-18, 00:59

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Tomek1 »

Tomek1 pisze:
Kamil123 pisze:A mnie zastanawia dlaczego rekacja ze strony admina na miała miejsce dopiero teraz?

Pogadałbym z tobą, gdybyś miał cywilną odwagę przedstawić się z imienia i nazwiska. Prawdziwego. Bo z anonimami, w dodatku na forum internetowym - nie zwykłem polemizować, wybacz.

P.S. Jestem twórcą artykułu "Megaprzekręt w Płońsku".


Kamil Bobrowiecki.

http://www.youtube.com/watch?v=xY1CrZw-NPI

Dlaczego autor artykułu nie odpowiedział na pytanie ?
Z Poważaniem
Małgorzata Piłatowicz

PYTANIE W PIERWSZYM WERSIE.
mateuszP
Posty: 64
Rejestracja: 2010-02-08, 23:10

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: mateuszP »

co do pytania nr 1, nie wiem dlaczego jest ono skierowane do mnie, jako do autora tekstu. a po drugie - pytanie owo jest stylistycznie niepoprawne i nie wiadomo o co chodzi.

co do pytania nr 2 - proszę o jego sprecyzowanie lub zapraszam na pocztę prywatną. bowiem tu nie mam obowiązku odpowiadać na tego typu pytania. nie wiem kim pani jest i czego chce się pani dowiedzieć.
Tomek1
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-18, 00:59

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Tomek1 »

ODP N R. 1: Jest skierowane do autora artykułu jako do osoby odpowiedzialnej za treści udostępniane publicznie. Jest pan twórca treści do której następnie ustosunkowywali się czytelnicy - publicznie. Co do zasady zatem pytanie jest proste - pisał pan o osobie prawnej i fizycznej bez konsultacji z nią i bez jakiejkolwiek autoryzacji. Dlaczego?
Ocenę stylistyki należy pozostawić osobom które mają po temu stosowne kwalifikacje, a czytać należy ze zrozumieniem. Chyba ,że posiada pan dyplom Filologii polskiej, Filozofii lub Prawa itp.

odp nr 2: Również proste : dlaczego przez kilka miesięcy nie było żadnej reakcji na obelgi i szerokiego sortu inwektywy i wulgaryzmy umieszczane w sposób więcej niż swobodny i bezkarny po pana artykułem, cytuję:"A mnie zastanawia dlaczego reakcja ze strony admina na miała miejsce dopiero teraz?"

"Prywatnie" zwracano się już do pana kilkukrotnie( w formie listowej i mailowej )jak również do całego zarządu " Głos Płońska"- Do dnia dzisiejszego korespondencja pozostała bez odpowiedzi.
Pana obowiązki są ścisłe określone w stosownych aktach prawnych tj.:ustawy,orzeczenia i kodeks- jako publicysty, jako osoby podnoszącej głos publicznie, jako autora tekstów umieszczanych w internecie.

Z poważaniem
Małgorzata Piłatowicz
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Piter »

odp nr 2: Również proste : dlaczego przez kilka miesięcy nie było żadnej reakcji na obelgi i szerokiego sortu inwektywy i wulgaryzmy umieszczane w sposób więcej niż swobodny i bezkarny po pana artykułem, cytuję:"A mnie zastanawia dlaczego reakcja ze strony admina na miała miejsce dopiero teraz?"
Odpowiedź jest równie prosta co pytanie.... nie mogę czytać wszystkiego co jest na forum.
Po to zresztą jest dostępna magiczną opcja "raportuj" przy każdym poście, żeby takie rzeczy zgłaszać.
"Prywatnie" zwracano się już do pana kilkukrotnie( w formie listowej i mailowej )jak również do całego zarządu " Głos Płońska"- Do dnia dzisiejszego korespondencja pozostała bez odpowiedzi.
Mailowo odpowiedziałem z tego co pamiętam w sprawie spotkania... niestety bez odpowiedzi ze strony autora maila.
w formie listowej......Do dnia dzisiejszego korespondencja pozostała bez odpowiedzi
Może dlatego, że nigdy nie dotarła do admina forum?

Więcej napiszę, jak wrócę z pracy pozdrawiam.
/// No niestety nic nowego nie dodam.
mateuszP
Posty: 64
Rejestracja: 2010-02-08, 23:10

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: mateuszP »

Tomek1 pisze:ODP N R. 1: Jest skierowane do autora artykułu jako do osoby odpowiedzialnej za treści udostępniane publicznie. Jest pan twórca treści do której następnie ustosunkowywali się czytelnicy - publicznie. Co do zasady zatem pytanie jest proste - pisał pan o osobie prawnej i fizycznej bez konsultacji z nią i bez jakiejkolwiek autoryzacji. Dlaczego?
Ocenę stylistyki należy pozostawić osobom które mają po temu stosowne kwalifikacje, a czytać należy ze zrozumieniem. Chyba ,że posiada pan dyplom Filologii polskiej, Filozofii lub Prawa itp.
co do zasady - z anonimami na forach internetowych nie piszę, a pani (?) nazwisko nic mi nie mówi. tak więc nie odniosę się do zacytowanej powyżej wypowiedzi.
Tomek1
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-18, 00:59

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Tomek1 »

Gdyby umknęło to pana uwadze ja nie jestem anonimem - jak raczył pan to nazwać.
Nie życzył pan sobie rozmowy na forum publicznym zatem otrzymał pan maila na "prywatną pocztę e-mail.
Kilkukrotnie.

Z poważaniem.
Małgorzata Pilatowicz.
mateuszP
Posty: 64
Rejestracja: 2010-02-08, 23:10

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: mateuszP »

nazwisko nic mi nie mówi i prowadzimy konwersację na forum internetowym. tak więc dla mnie jest pani anonimem. ja mogę siebie nazwać: Kazimierz Wielki. I też nie będę anonimem - uwierzy mi pani?

na mejla odpisałem, choć nie musiałem. bo konkretów pani nie podała żadnych, a jedynie poprosiła o kontakt. a to nie ja mam sprawę, żeby za panią ganiać po internecie. i nie kilka, a jedną wiadomość otrzymałem na pocztę.

MP
miga
Posty: 11
Rejestracja: 2012-07-16, 11:41

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: miga »

Będąc przy pożyczkach - czy ta oferta jest realna - jedynatakapozyczka.pl
Zna się ktoś? Niby 500 tysięcy... bez bik. Możliwe?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post