Megaprzekręt w Płońsku?

FiatBrava

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: FiatBrava »

czy coś wiadomo co się dzieje z Tą kobietą? i co z całą firma? Ja słyszałem że przyszli panowie w ciemnych okularach z bronią, którą przyłożyli jej córce do głowy. Coś słyszałem o wrogim przejęciu ale to się kupy nie trzyma, skoro spółka była z o o. Podobno jest to przecież zadłużone na pare milionów. Że sąd w ogóle nie wysłuchał i nie brał pod uwagę państwa Żwan.
Gość

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Gość »

uczciwi ludzie nie są ścigani !!!!
koko12a

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: koko12a »

Pozwolę sobie wypowiedzieć się w tej sprawie. Byłam jedną z osób pracujących w tym sklepie. To nie jest tak że państwo Żwan nie zostali przesłuchani. Owszem, zostali. Przez policję i prokuraturę. Ale już na sprawy sądowe, których powodami byli pracownicy, państwo Żwan nie raczyli się pokazać. Bo i po co? Prawda? Wszyscy pracownicy sprawy wygrali. I co z tego? Ja osobiście ( i z tego co wiem, reszta moich koleżanek z pracy również) Do tej pory nie odzyskaliśmy swoich, UCZCIWIE zarobionych pieniędzy. Pani Żwan w chwili obecnej jest w Niemczech, pracuje w jakimś hotelu, a pan Żwan jest w zakładzie karnym.
lino

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: lino »

te osoby ,maja sie doskonale i bynajmniej nie są w więzieniu ani za granicą
Gość

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Gość »

No ona to z całą pewnością ma sie swietnie!!! Mój chłopak który u niej pracował chyba ja ostatnio widział zagranico bo tam pracuje na stałe!!!!! Podobno zadowolona, dobre ciuchy, wogule luz . Można i tak.
Ania56677

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Ania56677 »

Miałam nieprzyjemność pracować u Magdy w Piasecznie jako 18 latka wiele lat temu . Zero umowy a ostatni miesiąc bez wynagrodzenia . Pan Jurek szemrane sprawy . Gdybym miała dzisiejsze doświadczenie to bez inspekcji pracy i odszkodowania by sie nie obyło
Szpila

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Szpila »

To prawda co tam ktos w zesniej pisal ze ona jest zagranico
Anonimanonimowy

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Anonimanonimowy »

Ta kobieta mieszka w Genewie w Szwajcarii.
barteksmolinski
Posty: 3
Rejestracja: 2017-11-27, 13:41

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: barteksmolinski »

Czy po tylu latach wyjaśniła się już ta sprawa, czy nadal są jakieś nieprawidłowości? Bardzo mnie to interesuje.
Janz

Re: Megaprzekręt w Płońsku?

Post autor: Janz »

ObrazekJest w CH. Zatrudnia naweznas. Podsłuchałem rozmowę t po polsku.. ale oficjalnie to tylko francuskimi niemiecki . jeat Żona Szwajcara tetaz... jest Chiba w ciąży
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post