Co sądzicie o płońskich samochodach?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
KIEROWCA

Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: KIEROWCA »

witam. co sądzą państwo o samochodach w płońsku tych po tuningu i nie tylko. :D

Post autor: »

ja uwazam ze slabo to wypada
najlepsi sa skejci
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

hmm jest mały problem bo czy ktoś widział w płońsku naprawdę zbajerowany samochód ? Bo ja przyznam się że nie bardzo. Większość to modyfikacje wydechu oraz szyb (przyciemnienie) i to wszystko. A może mały konkurs... kto zrobi zdjęcie najbardziej zmodyfikowanego i zarazem najładniejszego samochodu. Nad nagrodą się pomyśli o ile będzie jakieś zainteresowanie ;)
KIEROWCA

Post autor: KIEROWCA »

wedlug mnie jezdzi po płońsku pare ladnie przerobionych samochodow... np GolfyII :D
no i nie tylko kilka Astrerek tez ladnych lata. Niektóre maja sporo mocy:) Oprocz tego bmw itp...
Awatar użytkownika
Kapitan Barboss
Posty: 17
Rejestracja: 2007-06-26, 22:28

Post autor: Kapitan Barboss »

wedłuk mnie to moc sie liczy nie wyglad :super: wyglad go nie pcha :)
rally

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: rally »

Jest kilka naprawdę fajnych i mocnych aut, ale jest też masa burakowozów po wiejskim tuningu. Obwieszone laminatami i oblane szpachlą Vectry, Calibry, Astry czy BMW to powszedni widok na płońskich ulicach. Do tego całego ospojlerowania musi być ogromny subwoofer z targu, który robi konkretny łomot no i 1,4 pod maską...
egon

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: egon »

W Płońsku tylko Adam i Szymon mają prawdziwe samochody, a reszta to nędzne wozidełka.
redbull

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: redbull »

uchyl rąbka tajemny o złotolicy chłopcze jakiż to rodzaj wazeliny tudzież innego lubrykatu stosujesz?
jakiż jednak by on nie był to otrzyj ust swych korale albowiem wycieka Ci ten krystaliczny biały sok z pomiędzy twych warg . O luby wazeliniarzu.
xoxoxoxoxoxooxox:))
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: paolcia »

ja chetnie wezme udział w konkursie, jak tylko ostatnie poprawki zostana zrobione zrobie zdjecie i wstawie do pokazania :ok:
pablo

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: pablo »

Tuning - to szerokie pojęcie żależy co macie na myśli ?
Jeżdzi troche szrotów po Płońsku tzw. ulepów :P
najlepiej to oceniać wygląd bo to można zauważyć wizualnie co do mechanicznego to niema szans na sprawdzenie autka
Alfa

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: Alfa »

Jest kilka pięknych samochodów w naszym mieście, które są naprawdę wyjątkowe i egzotyczne w naszym kraju. Ogólnie widać na płońskich ulicach coraz więcej nowych aut, a na szczęście znikają szroty typu Golf III, Vectra, Astra F, Cinquecento, 126p itp :]
Nawet w większych miastach nie spotkacie Ferrari, Audi R8, Lamborghini czy Astona, a w Płońsku są :)
Może wreszcie ktoś kupi Alfa Romeo 8c, Bugatti Veyron albo Mercedesa SRL ;)
MS

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: MS »

Alfa pisze: Może wreszcie ktoś kupi Alfa Romeo 8c, Bugatti Veyron albo Mercedesa SRL ;)
i chyba będzie je woził na lawecie bo po idealnie gładkich ulicach w Płońsku inaczej nie pojadą :lol: :lol: :lol:
out

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: out »

Witam.
Podajcie jeśli ktoś wie jakie to modele te Lambo i Ferrari co śmiga w Płońsku. Dzieki
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: paolcia »

Chyba Ferrari F 450 ;)
out

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: out »

Dzięki . A lambo? roczniki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post