Co sądzicie o płońskich samochodach?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: paolcia »

niestety nie wiem narazie nic poza tym co napisałam :) :)
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: RicardoLouBeach »

redbull pisze:uchyl rąbka tajemny o złotolicy chłopcze jakiż to rodzaj wazeliny tudzież innego lubrykatu stosujesz?
jakiż jednak by on nie był to otrzyj ust swych korale albowiem wycieka Ci ten krystaliczny biały sok z pomiędzy twych warg . O luby wazeliniarzu.
xoxoxoxoxoxooxox:))

Redbull nie znam Cie ale już Cie lubie!!!! ;) Twoje zdrówko :)
wiesiek

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: wiesiek »

Ferrari F430 oraz Lamborghini Gallardo, co do roczników to nie wiem ale wyglądają na młode.Pewnie max jakieś 4-5 latek mają.Ten Lambo to ma kolorek wyczesany po całości :ok:
Artur

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: Artur »

Oba należą do guzowskich :P
arturro

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: arturro »

W płońsku jest dużo fajnych aut i nie mówie tu o ferrari, maseratti czy lambo. Niektóre są po prostu bardzo niepozorne, czy ktoś z Was kojarzy np. VW caddy z okolic 90 rocznika całkowicie odnowione na pieknej feldze z szerokim rantem i silnikiem VR6? Albo civic VI gen granatowy na złotej feldze w którym siedzi zeswapowane 190hp? Jest też fiat coupe turbo, który ma o ile dobrze pamietam okolice 280hp, to są ciekawe auta.
Bartek

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: Bartek »

ok ferrarki, astony i inne tego typu samochody sa ładne przyciagaja uwage sa porządane nie można powiedziec inaczej . nie trzeba jechac do wawy zeby spotak lepsze fury bo w Płońsku są całkiem niezłe i czesto na jednaj ulicy mozna spotkac lepsze niz przez cały dzie w wawie:D nie zapominajmy jednak o innych dosc pospolitych ale ciekawych autkach np audi rs6 ktore ostatnio chyba jest na sprzedarz, dodge'u charger ktory swoim dzwiekiem silnika powala na kolana czy acucr'a rsx super auto. imprezy juz sie wszystkim przejadly a na evo mało kto ma kase bo może konkurencja do sti ale trzeba wydac te 20tys więcej:) nie dogryzam innym sam jezdze asterka i to w dieslu wiec inni mnie oskalpuja ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:D lubie samochody zadbane, cichociemne sleepery takie robia najwieksze wrazenie
ps. i to jeszcze w kombi:D
Bartek

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: Bartek »

jeszcze jedno moze zrobimy mały spocik aut z plonska kto jest zainteresowany?? reka do góry:D
gosc2011

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: gosc2011 »

Bartek pisze:jeszcze jedno moze zrobimy mały spocik aut z plonska kto jest zainteresowany?? reka do góry:D
http://www.facebook.com/pages/Spot-p%C5 ... 5574707496

zapraszam:D
Gość

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: Gość »

Przyznaję że jak to cudeńko (dodge charger ) jedzie to robi wrażenie i asfalt drży..... :) :) :)
out

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: out »

Bez względu na cenę dla mnie najpiękniejsze auto na świecie to :) Mustang shelby gt 500
arturro

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: arturro »

Może troche inna kategoria, ale po płońsku jeździ toyota tundra ściagnieta ze stanów, przepiekny pick-up!
arturro

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: arturro »

A co powiecie na zielono-morską honde civic Vgen na czerwonej feldze i praktycznie bez zawieszenia? Prześwit ma ze 3 cm :P
Bartek

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: Bartek »

toyota to rzeczywiście kosmos:D a stare zielone volvo?? na pierwszy rzut oka myślałem ze to warszawa:)
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: paolcia »

a co powiecie o zielonym bmw w coupe?
arturro

Re: Co sądzicie o płońskich samochodach?

Post autor: arturro »

Haha, a którym? Jest jakies bez gazu? ;) To byłby szał...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post