kucharka na wesele

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
aga001

kucharka na wesele

Post autor: aga001 »

witam, szukam taniej ale solidnej kucharki na wesele. macie może jakies namiary aha może ktoś wie gdzie mozna wynajać sale na 80 osób też w normalnej cenie :niepewny:
kucharek

Re: kucharka na wesele

Post autor: kucharek »

Kucharka moze by i sie znalazla, ale to zalezy na kiedy.
hiarAga

Re: kucharka na wesele

Post autor: hiarAga »

Mam Pewna pania.Mieszka w Strzembowie. Dosc znana.Bardzo smacznie i tanio gotuje. A przede wszystkim obficie. od niej nikt nie wychodzi glodny. Pani Ania Bielicka. Strzembowo. Niestety nie mam zadnego kontaktu tel. A jesli chodzi o sale to w samym Plonsku nie bardzo sie oplaci, najlepiej poszukac na okolicznych wioskach. Nieraz Remizy strazackie sa przystosowane wlasnie do takich przyjec. Warto popytac!!
Agoti
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-27, 18:39

Re: kucharka na wesele

Post autor: Agoti »

a jak znaleźć to Panią, przeszukałam fora, ale nikt nie ma do niej namiarów.
out13

Re: kucharka na wesele

Post autor: out13 »

Raz w życiu ale szukam taniej i dobrej, może warto dobrej. Ciekawe że każdy zarabiać chce jak najwięcej ale sam najlepiej jak by nigdy za nic nie płacił. Dziadostwo i hipokryzja W Bajce jest tanio i na tyle osób. Ale czy dobrze? Jaka płaca taka praca
zuzkA

Re: kucharka na wesele

Post autor: zuzkA »

Jest dobra kucharka w Glinojecku. Nazywa się Iwona Piotrowska, jeśli chcesz mogę postarać się o kontakt do niej. Byłam u niej na weselu i wszystko było smacznie i duzo jedzenia.
monixs
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-21, 15:19

Re: kucharka na wesele

Post autor: monixs »

Bardzo proszę o kontakt do Pani Iwony Piotrowskiej z Glinojecka . Poszukuję kucharki na niewielkie wesele .
Z góry dziękuję
joannaaa
Posty: 6
Rejestracja: 2012-06-25, 20:16

Re: kucharka na wesele

Post autor: joannaaa »

Ja polecam Panią Bożenę Krynicką. Pani ma smak i wie co dobre. Polecam serdecznie, sprawdziłam ja osobiście na przyjęciu. Bożena Krynicka 509698423

Pozdrawiam
agatanowak34Waw
Posty: 1
Rejestracja: 2019-10-29, 10:10
Kontakt:

Re: kucharka na wesele

Post autor: agatanowak34Waw »

Witam polecam świetne miejsce na wesele http://hotelwradomiu.pl/tanie-wesela Bardzo duza sala, świetne jedzenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post