Gdzie na Sylwestra!?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Gdzie na Sylwestra!?

Post autor: TomaH »

Macie jakieś fajne pomysły na spędzenie tegorocznego Sylwestra? Jeżeli znacie jakieś fajne rozwiązania jak spędzić tąnoc to podzielcie się z innymi!!! Mogą być też Płońskie rozrywki tylko ze szczegółami czyli ceny itp. ;)
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Post autor: arturo »

ja wybywam "trochę " dalej od Płońska :) śmigam do zanjomych niedaleko Zakopanego :D tylko dlaczego śnieg nie chce padać? :(
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

Bal Sylwestrowy :super: sala na Wieczorków 450zł od pary (All inclusive) :yoji:
aga0612
Posty: 15
Rejestracja: 2010-03-28, 16:59

Re: Gdzie na Sylwestra!?

Post autor: aga0612 »

31 grudzień o 20:00 - 1 styczeń 2011 o 06:00

Hala widowiskowo-sportowa w Nowym Dworze Mazowieckim!!!
Zapraszamy na najlepszy i największy Sylwester w powiecie nowodworskim!

OFERUJEMY:

* dwa zespoły,
* profesjonalny catering,
* 0,5L na parę wraz z możliwością wniesienie swoich % :),
* wiele innych niespodzianek!

GWARATUJEMY:
Niezapomniane wrażenia i nieustanną zabawę do białego rana zorganizowaną przez Nowodworskie Centrum Artystyczne "Tęcza".


KOSZT:
jedyne 370 PLN od pary!

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ
zapisów grupowych! (firmowych i indywidualnych) oraz rezerwacji noclegów,

Zapisy i informacje:
e-mail: ncatecza@gmail.com
mobile: 509-439-932 begin_of_the_skype_highlighting              509-439-932      end_of_the_skype_highlighting, 519-020-232
http://www.facebook.com/permalink.php?s ... 4445612081

zapisy do 23.12.2010

ZAPRASZAMY I BAWMY SIĘ WSPÓLNIE W GRONIE ZNAJOMYCH!!!
Vicia89

Re: Gdzie na Sylwestra!?

Post autor: Vicia89 »

A może warto spędzić ten nowy rok w jakiejś wyjątkowej restauracji? Przykładowo w Bubbles? Słyszałam, że panuje tam niesamowita atmosfera i można naprawdę miło spędzić tam czas. W dodatku mają tam najlepszego szampana i takiego prawdziwego. Jedzenie paluszki lizać... Wszystko perfekcyjnie przyrządzone i przyprawione.
myrynda

Re: Gdzie na Sylwestra!?

Post autor: myrynda »

Jestem tak podekscytowana, że spędzę Sylwestra w cudownym miejscu, że już się nie mogę doczekać. Warszawa to moje ulubione miasto, a Restauracja Akademia to bardzo prestiżowy lokal, w którym spędzę ostatnią noc starego roku. Tylko raz tam byłam i przekonałam się, że organizacja hucznych przyjęć jest domeną obsługi, a szef kuchni z kolei wkłada całe serce w przygotowanie smakowitych potraw. Czuję, że to będzie najwspanialsza szampańska zabawa, jakiej jeszcze nie przeżyłam.
Lex13
Posty: 3
Rejestracja: 2019-12-18, 14:20

Re: Gdzie na Sylwestra!?

Post autor: Lex13 »

W tym roku zostaliśmy w domu, ale w przyszłym myślę o tym, żeby gdzieś pojechać, byle dalej od miasta. Moje koty źle znoszą fajerwerki. Co prawda tym razem udało mi się trochę załagodzić ich stres za pomocą syntetycznych feromonów w dyfuzorze ( jak ktoś chce to może sobie zerknąć tutaj https://www.feliway.com/pl/Blog/Koci-st ... pokoi-koty), ale w przyszłym wolałbym im tego zupełnie oszczędzić. Macie jakieś propozycje?
dominika321

Re: Gdzie na Sylwestra!?

Post autor: dominika321 »

TomaH pisze: 2007-12-04, 15:56 Macie jakieś fajne pomysły na spędzenie tegorocznego Sylwestra? Jeżeli znacie jakieś fajne rozwiązania jak spędzić tąnoc to podzielcie się z innymi!!! Mogą być też Płońskie rozrywki tylko ze szczegółami czyli ceny itp. ;)
Ja uwielbiam sylwestra nad morzem! Można znaleźć przystępne noclegi. http://noclegi-nad-morzem.biz.pl
pingwinka1

Re: Gdzie na Sylwestra!?

Post autor: pingwinka1 »

Jeśli planujecie wyjazd na sylwestra to koniecznie rzućcie okiem na takie wyjazdy na sylwestra: https://st.pl/wyjazdy/sylwester. Opcji jest całkiem sporo. Sądzę, że każdy z Was znajdzie u nich coś ciekawego dla siebie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post