Mechanik w Płońsku

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
mateuszP
Posty: 64
Rejestracja: 2010-02-08, 23:10

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: mateuszP »

Ja polecam:

Adam Biliński
Płońsk Ilinko 7A
tel. 609-504-436
Kamil
Posty: 6
Rejestracja: 2011-01-22, 12:26

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Kamil »

Ja polecam Pawła Kolczyńskiego z Nowego Gumina, tanio, szybko i solidnie
Carolec
Posty: 15
Rejestracja: 2009-06-21, 18:41
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Carolec »

A ja jeżdżę Astrą G, Epicą oraz Golfem IV do Drożdżyna. Koleś wszystko obczaja i co ciekawe nie ździera kasy w porównaniu z innymi.
Zanim pojechałem do niego pierwszy raz, to trochę pojeździłem po mechanikach w Płońsku, więc mam jakieś porównanie co do cennika.
Wracając do tematu jego zdolności - wszystko co mi szwankowało w samochodach bez problemu naprawiał. Tylko niestety trzeba było troche poczekać na umówiony termin.

Dalsze info na PW.
mirek629

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: mirek629 »

A ja witam i mam pytanie kto najsolidniej zrobi mi przegląd zaworów i klawiatury w lagunie 1.9DCI 120 km
kierowca

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: kierowca »

Tylko IDZIK kolego,jest najlepszy na okolicę
Jeśli chodzi o DIESLA nie ma sobie równych a RENAULT ma w małym palcu ! ! !
mirek629

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: mirek629 »

Nie obraź się ale IDZIK ten niby cudotwórca nie ma narzędzi po 1 po 2 tak mi zrobił ręczny hamulec w Poldku że normalnie nic a nic nie trzymał a hamulce tak że jak jechałem to pękł przewód nie zauważył że do wymiany dobrze że się skończyło jak skończyło już nigdy wiecej nie pojadę do niego nie polecam a mój starszy mechanik po 60 nie szukał tarczy ani bębnów tylko coś podregulował i reczny do tej pory trzyma
mirekCh

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: mirekCh »

Witam co myślicie o salonie opla w płońsku na ulicy warszawskiej chcę tam Reno wstawić bo tam też naprawiają inne samochody wstawić dobry wybór?
mirek629

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: mirek629 »

Już skończyły się teorie o IDZIKU?, powiem wam tak wstawiłem do opla 0 godz 9 o 14 już była głowica zdjęta od razu wiedzieli co
Jurekb

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: Jurekb »

mirekCh pisze:Witam co myślicie o salonie opla w płońsku na ulicy warszawskiej chcę tam Reno wstawić bo tam też naprawiają inne samochody wstawić dobry wybór?
Może troche późno odpowiadam na ten post, ale polecam ten zakład. Znają się na rzeczy! Wiec bez obaw można się tam zgłosić.:)
jan

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: jan »

Co po zdolnościach Idzika, jak człowiek nie ma narzędzi. W tych czasach naprawianie aut młotkiem i śrubokrętem jest bez sensu. Postawienie trafnej diagnozy wymaga w większości przypadków użycia specjalistycznych narzędzi, czy to diagnoskopu (popularnego kompa) czy to pompy vacuum. Kto ma o tym pojęcie wie o czym mówię.

Czasem lepiej zapłacić więcej a mieć zrobione porządnie, skąpiec płaci dwa razy.
Co do serwisu Opla, oczywiście przewagą nad innymi są narzędzia, od lat naprawiam tam swoje auta i nie ma większych problemów.
pablo

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: pablo »

szłyszałem że cała ekipa w oplu została zwolniona ?
omega

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: omega »

pablo pisze:szłyszałem że cała ekipa w oplu została zwolniona ?
Przykładaj ucho w inne miejsce i nie słuchaj bzdur.
AstraII

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: AstraII »

Wstawiałam autko do wszystkich fachowców po kolei od Pana I..., przez Pana P... po Pana W... i wszyscy je naprawiali tylko bez efektu, a później wymyślali kolejne usterki i znowu chcieli pół samochodu wymieniać. Oczywiście za dobrą radą znajomych serwis Opla omijałam szerokim łukiem bo tam przecież strasznie drogo. Miałam jednak już dość kolejnych fachowców i pojechałam do tego Opla bo w końcu mam Opla, a tam zdiagnozowano usterkę w 15 minut i po zamówieniu odpowiedniej części kolejnego dnia miałam sprawne autko. Wyszło w sumie taniej i zdecydowanie szybciej niż u tych wszystkich wielkich mechaników i dodatkowo umyli mi samochód w gratisie :hurra:
Osobiście polecam ten warsztat :ok:

Pozdrawiam
Asia
lewy76

Re: Mechanik w Płońsku

Post autor: lewy76 »

jan pisze:Co po zdolnościach Idzika, jak człowiek nie ma narzędzi. W tych czasach naprawianie aut młotkiem i śrubokrętem jest bez sensu. Postawienie trafnej diagnozy wymaga w większości przypadków użycia specjalistycznych narzędzi, czy to diagnoskopu (popularnego kompa) czy to pompy vacuum. Kto ma o tym pojęcie wie o czym mówię.

Czasem lepiej zapłacić więcej a mieć zrobione porządnie, skąpiec płaci dwa razy.
Co do serwisu Opla, oczywiście przewagą nad innymi są narzędzia, od lat naprawiam tam swoje auta i nie ma większych problemów.
Dokładnie tak jest. Jak nie ma czym to i najlepszy mechanik palcem nic nie zrobi. ASO muszą kupować nowe narzędzia, żeby utrzymać autoryzację bo takie są wymogi. Opel po zmianie właściciela otrzymał masę nowych narzędzi oraz wszystkie specjalistyczne do obsługi Skody bo zlikwidowali Skode w Płocku i przewieźli wszystko do Olczaka. Byłem tam u znajomego na blacharni i widziałem ile dokupili nowego sprzętu, jakieś komputery, zgrzewarki spotery, pneumaty, podnośniki i masę innych narzędzi. Teraz przynajmniej mają czym robić i robią dobrze :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post