Sposób na nadwagę

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
FelicjaR

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: FelicjaR »

Moim zdaniem jak najbardziej warto. Bo na jakich innych tabletkach dało by się schudnąć 13 kg w niecałe trzy miesiące.Tylko Slimunox nie warto wydawać kasy na inne nieskuteczne tabletki.
Gosia39

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Gosia39 »

Mi Slimunox pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.
ElwitraT

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: ElwitraT »

Jestem już po miesiącu kuracji Slimuno i na razie spadło mi 4 kg oczywiście poza samymi tabletkami wykonuję cwiczenia i zdrowo się odżywiam, będę kontynuować kurację bo efekty są naprawdę widoczne, mam nadzieję, że bez efektu jojo .
DagmaraU

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: DagmaraU »

Ja stosowałam Slimunox przez 3 miesiące w tym czasie moja waga spadła o całe 15 kilogramów, co dla mnie jest podobnym wynikiem, jak dla sportowca może nie mistrzostwo świata, ale na pewno europy
Karina

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: Karina »

DagmaraU pisze: 2020-02-16, 18:05 Ja stosowałam Slimunox przez 3 miesiące w tym czasie moja waga spadła o całe 15 kilogramów, co dla mnie jest podobnym wynikiem, jak dla sportowca może nie mistrzostwo świata, ale na pewno europy
Moim zdaniem to jeden z najlepszych fatburnerrów dostępnych na rynku, wystarczy zobaczyć jaką popularnością cieszy sie wśród blogerek, choićby na Instagramie
CelinaH

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: CelinaH »

Moim zdaniem Slimunox, bo obecnie to jeden z najpopularniejszych suplementów wspomagających odchudzanie jakie są na rynku.A jego popularność przecież nie bierze się z powietrza, tylko ze skuteczności działania. Zresztą zobaczyć to można choćby na portalach Instagram czy Facebook
elenor60
Posty: 5
Rejestracja: 2020-02-16, 22:18
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: elenor60 »

Chyba najważniejsza jest dieta i ruch. Bez siłowni nie będzie efektów.
alysazieme
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-01, 10:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: alysazieme »

Ja zacząłem od diety i wymiany cukru na aspartam i jest bardzo zadowolony z efektów. Dołożyłem do tego ćwiczenia na siłowni na początek 2 razy w tygodniu i zrzuciłem kilka kilo, a do tego po prostu czuję się lepiej. Dawno się tak nie czułem. Jeżeli ktoś boi się stosowania słodzików to polecam poczytać: https://www.dietetykwszczecinie.pl/blog ... cukru.html Ciekawy artykuł, który powinien pozbawić oba osoby zastanawiające się.
emeraldlady
Posty: 9
Rejestracja: 2020-03-02, 12:46

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: emeraldlady »

Badania, dieta ułożona przez lekarza dietetyki i ruch. Innej opcji nie widzę.
tosinka
Posty: 22
Rejestracja: 2018-02-12, 14:14

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: tosinka »

Najważniejsza w takiej sytuacji jest utrata wagi w odpowiednim tempie i dopasowanie ćwiczeń do możliwości organizmu. Nie ma sensu się forsować i robić ćwiczeń, które nas męczą i źle wpływają na organizm. Trzeba też bardzo uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy, dlatego aktywność i dietę najlepiej przedyskutować z lekarzami i trenerem, który będzie też mógł kontrolować nasze postępy :)
greece1
Posty: 17
Rejestracja: 2019-12-13, 00:18

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: greece1 »

U mnie pomogło odstawienie pieczywa! I nie tyle samo pieczywo było problemem co mało, ser żółty i majonez, które nakładałam na kanapki. Odkąd wybieram pieczywo chrupkie, o to: https://galicia.com.pl/pl/products/list ... ie-chrupak, zdecydowanie bardziej wolę mniej kaloryczny hummus lub guacamole :D Masło mi nie pasuje do chrupaka więc go nie jem. Utratę wagi widać gołym okiem.
cloe

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: cloe »

No, tak słodycze - kto nie lubi? A niby zaczyna się od kostki czekolady, a potem jest praktycznie cała tabliczka. A waga rośnie. Zobaczcie zatem w jaki sposób wygrać walkę ze słodyczami w artykule https://dietly.pl/blog/jak-ograniczyc-slodycze-cz-1 . Można tam znaleźć wiele cennych porad w tym kierunku.
JoKoSzo
Posty: 10
Rejestracja: 2021-01-06, 20:38

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: JoKoSzo »

Ciekawe, pierwsze o tym słyszę. Ja osobiście jak walczyłam z nadwagą to zdecydowałam się na dietę pudełkową i z czystym sumieniem mogę polecić. Żadnych efektów ubocznych, wystarczy zmienić nawyki a waga nie wróci. To co podobało mi się w firmie na którą się zdecydowałam że mają także dietetyczne wypieki.
Awatar użytkownika
boreralexie
Posty: 3
Rejestracja: 2022-02-01, 16:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: boreralexie »

Czy ktoś z Was zdecydował się na obóz odchudzający?
Awatar użytkownika
rick64
Posty: 4
Rejestracja: 2022-04-12, 22:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposób na nadwagę

Post autor: rick64 »

Trening i odpowiednia dieta bez tego ani rusz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post