Telefon - numer zastrzeżony.

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.

Czy odbierasz telefony z numerem zastrzeżonym

Odbieram
1
33%
Nie odbieram
1
33%
Czasem odbieram
1
33%
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 25
Rejestracja: 2007-09-06, 09:37
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Telefon - numer zastrzeżony.

Post autor: Henryk »

Czy daje coś zastrzeganie numeru telefonu? Według mnie, daje tylko negatywne reakcje osób, które widzą na swoim aparacie telefonicznym stosowny napis "zastrzeżony". Duży odsetek osób takich przychodzących połączeń telefonicznych nie odbiera. :idea: Ja też nie odbieram takiego telefonu, niech sobie dzwoni ... . :D

PS
Dodałem ankietę.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Ja wychodzę z założenia, że jak dzwonię a ktoś nie będzie chciał to i tak nie odbierze, więc mam odstrzeżony. A co do zastrzeżonych numerów to tak bywa, wiele ludzi tak robi, a szkoda....
Awatar użytkownika
Kapitan Barboss
Posty: 17
Rejestracja: 2007-06-26, 22:28

Post autor: Kapitan Barboss »

ja mam zastrzezony nr
jak ktos nie chce to niech nie odbiera
nie zawsze chce by wszyscy mieli mój nr tel.
a dzwonie w rózne miejsca i do róznych osób
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Np. nie chciałbyś, żeby oddzwonił do Ciebie Davy Jones. :P
Awatar użytkownika
Kapitan Barboss
Posty: 17
Rejestracja: 2007-06-26, 22:28

Post autor: Kapitan Barboss »

Np. :)
Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 25
Rejestracja: 2007-09-06, 09:37
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Telefon - numer zastrzeżony.

Post autor: Henryk »

Nikt nikomu nie odmawia prawa do blokowania prezentacji swojego numeru, ale taka osoba może spodziewać się że inne osoby mogą blokować połączenia przychodzące z numerów zastrzeżonych. ;)

Blokowanie połączeń przychodzących z numerów zastrzeżonych. Użytkownik, który nie życzy sobie odbierać telefonów z numerów z ukrytą prezentacją numeru może podjąć decyzję o tym, czy odbierać takie połączenia.

* Aktywując usługę blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych nie będziesz odbierał połączeń z numerów, które mają ukrytą swoją prezentację.
* Każde połączenie przychodzące, które nie zostanie zaprezentowane własnym numerem, z powodu ukrycia numeru, nie zostanie zrealizowane, a Ty nie będziesz o tym informowany.
* Dzwoniący usłyszą bezpłatny komunikat informujący o przyczynie niezrealizowania połączenia. W celu zrealizowania połączenia dzwoniący powinien włączyć prezentacje numeru i zadzwonić ponownie.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Telefon - numer zastrzeżony.

Post autor: Piter »

to i ja przyłącze się do grona ludzi rzadko odbierających telefon gdy na wyświetlaczu pojawia się "numer prywatny" zresztą ja mało odbieram a więcej piszę ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post