Slimunox na odchudzanie

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
PaulinaBN

Slimunox na odchudzanie

Post autor: PaulinaBN »

Co sądzicie o zastosowaniu Slimunox jako środka wspomagającego odchudzanie?
Monia

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: Monia »

PaulinaBN pisze: 2019-10-16, 06:14 Co sądzicie o zastosowaniu Slimunox jako środka wspomagającego odchudzanie?
ja stosowałem to tabletki i byłam i jestem bardzo zadowolony od tamtego momentu mam najmniejszych problemów z nadwagą
Aga30

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: Aga30 »

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie jakie obecnie są na rynku warto przy tym pamiętać że jest to człowiek całkowicie legalny
Alina

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: Alina »

Aga30 pisze: 2019-10-16, 06:18 Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie jakie obecnie są na rynku warto przy tym pamiętać że jest to człowiek całkowicie legalny
Całkowicie zgadzam się z twoją opinią, ja zdecydowałem się właśnie na te tabletki ze względu na to że są one oparte na naturalnych składnikach oraz w że są one legalne
Aga30

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: Aga30 »

Alina pisze: 2019-10-16, 06:19
Aga30 pisze: 2019-10-16, 06:18 Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie jakie obecnie są na rynku warto przy tym pamiętać że jest to człowiek całkowicie legalny
Całkowicie zgadzam się z twoją opinią, ja zdecydowałem się właśnie na te tabletki ze względu na to że są one oparte na naturalnych składnikach oraz w że są one legalne
Dokładnie tak jak piszesz U mnie też były brane pod uwagę nawet te elementy. Bo skuteczność działania to jedno ale zdrowie i bezpieczeństwo to drugie równie ważne. Na szczęście te tabletki spełniają jeden i drugi warunek
Małgorzata33

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: Małgorzata33 »

Moim zdaniem obecnie na rynku Nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak slimunox
Karolina33

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: Karolina33 »

Ja również zdecydowałem się na zastosowanie Slimunox i moim zdaniem nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne odchudzanie Ja przez trzy miesiące stosujące tabletki i będąc na diecie schudłam prawie 14 kg
Edyta28

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: Edyta28 »

Mi po zastosowaniu Slimunox udało się pozbyć 15 kg nadwagi w 3 miesiące
DorotaOW

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: DorotaOW »

W moim przypadku zastosowanie Slimunox miało idealnie przełożenie na wagę. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów mogę powiedzieć że jestem szczupła
DariaG

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: DariaG »

jak dla mnie nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox. W każdym razie ja się tym tym tym tabletką schudłam 14,5 kg
Alina

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: Alina »

Jak długo nie mogą pokonać nadwagi.Niestety mam tak słabą przemianę materii że schudnięcie 2 kg powodowało wzrost wagi przynajmniej o 4. Wcześniej czyli przed ciążą nie miałam najmniejszych problemów z wagą teraz znowuż nie mogłam z nią sobie dać rady.pomogło mi dopiero zastosowanie Slimunox
skylar41
Posty: 2
Rejestracja: 2019-10-30, 14:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Slimunox na odchudzanie

Post autor: skylar41 »

Według mnie takie suplementy nie działają dobrze, jeszcze nie spotkałem się z kimś, komu by faktycznie pomogły.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post