Klimatyzacja w domu

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
rass

Klimatyzacja w domu

Post autor: rass » 2019-06-07, 00:26

Pewnie nie jeden z Was zastanawia się jak wygląda montaż i działanie klimatyzatora w domu. Czy poradziłby on sobie z wysoką temperaturą jaka na pewno w mieszkaniach obecnie jest. Odpowiem krótko- tak! klimatyzacja to taki wynalazek z którego jak najbardziej trzeba korzystać. Nie bez powodu znajduje się we wszystkich nowych samochodach, ciągle ulepszana. W mieszkaniach też możemy sobie na ten komfort pozwolić. A wad ma niewiele, tutaj zobaczcie jakie https://www.24info-neti.com/technology/ ... -cons.html i jakie zalety przede wszystkim.

Gostek999

Re: Klimatyzacja w domu

Post autor: Gostek999 » 2019-06-07, 12:22

Oczywiście że tak, może jeżeli chodzi o same koszta nie wychodzi to super tanio, ale korzyści z niej płynące zdecydowanie to rekompensują.
U mnie w biurze zakładałem klimatyzację już parę lat temu i nie wyobrażam sobie bez niej na ten moment życia ;D
Jakby ktoś szukał dobrej i sprawdzonej firmy to Aero7 zdecydowanie godne polecenia - sprawnie, profesjonalnie i cenowo nie powala ;)

Awatar użytkownika
agaa

Post autor: agaa » 2019-06-25, 14:03

Przy tych upałach klimatyzacja to faktycznie zbawienie. Tylko trzeba uważać na zdrowie. Nawet przy małym nawiewie i niezbyt niskiej temperaturze można mieć problemy zdrowotne. Trzeba pamiętać, że nawet w klimatyzowanym pomieszczeniu należy dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, ze względu na to, że klimatyzacja wysusza powietrze. Ja na gardło stosuję jeszcze nawilżające tabletki do ssania albo herbatę z czarnej malwy. Dobrym pomysłem są też krople do oczu, chociaż mnie akurat suchość oczu nie dolega.

tosinka

Post autor: tosinka » 2019-07-01, 15:35

Jeszcze jakiś czas temu wcale mi na niej tak bardzo nie zależało, ale patrząc na to, co teraz dzieje się z pogodami, to niestety klimatyzacja powoli staje się koniecznością... Zwłaszcza w jednostronnych mieszkaniach, gdzie połowa ścian jest oszklona i pomieszczenia nagrzewają się niemal przez cały dzień... U mnie teraz nie jest wprawdzie aż tak źle, ale pewnie gdyby klimatyzacja była zamontowana to z przyjemnością bym z niej korzystała

blobers
Kontakt:

Post autor: blobers » 2019-10-02, 15:46

Planuje zakup oczyszczacza powietrza do mojego mieszkania. Co możecie mi polecic ? Znalazłem ofertę oczyszczacz powietrza i moim zdaniem jest bardzo dobra. Wybór asortymentu jest spory, a ceny najnizsze jakie widzialem w sieci .

Disi

Post autor: Disi » 2019-10-03, 12:26

Co do samego wyboru klimatyzacji warto się kierować podstawowymi zasadami:
https://aero7.pl/poradnik/parametry-tec ... imatyzacji
Tutaj dobrze wyjaśnione wszystko, warto sprawdzić :)

Aligru

Post autor: Aligru » 2019-10-09, 14:36

W sumie, jak ktoś chce mieć chłód przyjemny w przyszłe lato, w sumie najlepiej teraz rozejrzeć się za firmą od klimy. Ceny niższe poza sezonem i większa dostępność. Klimatyzacja do domu to super sprawa. Sam mam i chwalę. Wygoda, temperatura jaka chcę, nie jest to aż takie drogie.

ODPOWIEDZ