Jak wygrać z nadwagą?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Gonciarz
Posty: 3
Rejestracja: 2019-05-15, 14:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Gonciarz »

Moim zdaniem bardzo ważnym jest aby dokładnie przeanalizować spożycie węglowodanów w swoich codziennych posiłkach https://www.poradnikzdrowie.pl/diety-i-zywienie/co-jesz/weglowodany-proste-i-zlozone-w-diecie-zrodla-zapotrzebowanie-aa-VaZe-GJp9-hmWi.html. Jest to ważne, zwłaszcza dla osób, które są na diecie i chcą zrzucić parę kg.
Grażyna39

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Grażyna39 »

KarolinaBugaj pisze: 2019-05-09, 23:12 Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. W końcu sukces i pozbyłam się calej nadwagi, a było tego 13 kilogramów
Ja stosuję Foreverslim od miesiąca i w tym czasie udało mi się pozbyć 5 kilogramów nadwagi. Jak dla mnie to na ten czas całkiem zadowalający wynik
Awatar użytkownika
emiliena1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-26, 10:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: emiliena1 »

Na pewno trzeba całkowicie zmienić sposób odżywania, na zdrowszy i dostosowany do potrzeb organizmu.
Awatar użytkownika
aerdman
Posty: 5
Rejestracja: 2021-06-10, 15:06

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: aerdman »

Zacznijmy od tego, w wyborze „spalacza” powinna pomóc nam osoba, która bardzo dobrze się na tym zna, na przykład doświadczony dietetyk, lub trener. Nieodpowiedzialne używanie „spalaczy” jest niebezpieczne. Zadaniem termogeników jest wspomóc odchudzanie, więc efekt wszystkich będzie podobny. Istotną kwestią będzie to, jak cała suplementacja będzie przebiegać. Mój trener skierował mnie do strony Redin.
Awatar użytkownika
qmetz
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-18, 14:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: qmetz »

Według mnie warto na początek wybrać się na odpowiednie badania i do dietetyka.
Awatar użytkownika
fwolf
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-19, 13:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: fwolf »

Przede wszystkim trzeba znacząco zmienić swoje nawyki żywieniowe.
Awatar użytkownika
witting
Posty: 3
Rejestracja: 2021-06-23, 18:08
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: witting »

Na pewno trzeba wdrożyć odpowiednią dietę i zacząć trenować.
lorena

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: lorena »

Tak... Ja też właśnie postanowiłam wziąć się w garść i co nieco schudnąć. Mogę już powiedzieć śmiało, że zaczęłam ćwiczyć. Teraz zastanawiam się czy nie postawić na catering bez glutenu i laktozy, bo dieta przecież też jest ważna. Czy macie jakieś doświadczenie z cateringiem dietetycznym? Czy warto postawić na takie firmy?
Kaśka36

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Kaśka36 »

U mnie dużym przełomem był rower stacjonarny hms. Zaczęłam sporo jeździć, a że lubię oglądać filmy, to włączałam i pedałowałam, czasami wychodziło ładnych parę godzin. Do tego zdrowe odżywianie, ale bez wielkich restrykcji i dałam radę.
Krzychu3231
Posty: 1
Rejestracja: 2021-10-05, 11:01

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Krzychu3231 »

Według mnie trzeba ćwiczyć. Ćwiczenia to podstawa.
_____
siłownia rzeszów
Awatar użytkownika
jake36
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-28, 19:41
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: jake36 »

Jedną z najczęściej spotykanych opinii dotyczących diet odchudzających jest ta, że konieczna jest rezygnacja z jedzenia owoców. Niektóre z nich zawierają bardzo dużo cukru i mogą wpływać na gospodarkę węglowodanową organizmu. W sieci znalazłam na ten temat nieco więcej - https://slodkoslodka.pl/czy-mozna-jesc-owoce-na-diecie-odchudzajacej/. Owoce to prawdziwe bomby witamin i składników mineralnych. Pomagają utrzymać organizm w dobrej kondycji i zachować zdrowie. Są więc dobrymi składnikami codziennego jadłospisu.
Malwina79
Posty: 1
Rejestracja: 2023-11-10, 21:46

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Malwina79 »

Tylko systematyczna i odpowiednia dieta z takimi też ćwiczeniami mogą pomóc osiągnąć sukces.
_________________
pisanie prac licencjackich dietetyka
loi939

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: loi939 »

Jest wiele osób, które zmaga się z nadwagą lub otyłością i w wielu przypadkach są to młode osoby, które jeszcze dojrzewają. Stawianie tutaj na radykalne i samodzielne diety nie jest dobre, więc trzeba szukać odpowiedniej pomocy. Mogę podpowiedzieć, że znajdziecie ją tutaj https://dietetykdorota.pl/dieta-dla-nastolatek-2/ .
storrick38
Posty: 1
Rejestracja: 2023-11-13, 10:37

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: storrick38 »

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc wolę poczytać Wasze odpowiedzi
-----------------------------------------
zbiorniki paliwa
Gość

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Gość »

Mieszkasz w Bydgoszczy i potrzebujesz porady dietetycznej? Zajrzyj na dietetyk bydgoszcz, gdzie znajdziesz wsparcie w dążeniu do zdrowego stylu życia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post