Jak wygrać z nadwagą?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
DominikaRT

Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: DominikaRT »

Macie jakiś skuteczny sposób by wygrać z nadwagą?
29Izabella

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: 29Izabella »

Mnie koleżanka namówiła na Slimunox. Kupiłam poprzez Allegro. Biorę drugi miesiąc i moim zdaniem efekty jak na razie są wiecej jak dobre, bo już schudłam o całe 9 kilo
Weronika22

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Weronika22 »

MOim zdaniem Slimunox, to jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się nadwagi - oczywiście sam suplement nie odwali za nas całej roboty, ale po zastosowaniu obok diety, staje się gwarantem praktycznie jej skuteczności
Kowalikowa

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Kowalikowa »

Moim zdaniem nie ma to jak zastosowanie Slimunox. Biorę te tabletki od miesiąca i już jest 4,3 kilo mniej, a dieta wcale nie jest jakoś zabójczo restrykcyjna.
Arletka

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Arletka »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona., Wreszcie pozbyłam się zbędnych 11kilogramów nadwagi. I najlepsze jest to, ze wystarczyły do tego tylko 3 miesiące
Joanna34

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Joanna34 »

U mnie skutecznym i bezpiecznym sposobem okazało się zastosowanie Slimunox. W końcu pozbyłam się balastu jakim dla mnie była nadwaga i mam powody do zadowolenia. Dla mnie to wielki sukces.
Jagoda30

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Jagoda30 »

Mi w mojej walce z nadwaga bardzo pomogło zastosowanie Forteverslim. Moim zdaniem to najlepsze tabletki wspomagajace odchudzanie jakie są dostępne na te chwile na rynku
DagmaraER

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: DagmaraER »

Mi udało się pokoanć całą nadwagę dzięki zastosowaniu Foreverslim. Jestem pewna, że nawet z bardziej rygorystyczną dieta, ale za to bez tych tabletek wynik byłby znacznie gorszy
Małgoska32

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Małgoska32 »

Moim zdaniem w walce z nadwagą tez trzeba zachoiwać umiar, czyli nie przesadzamy z dietą, głodówkami. Lepiej na prawdę zastosowac Slimunox, jako suplement, niz zaszkodzić sobie zbyt silną dietą. Do tego trzeba pamiętac, ze tycie jest łatwiejsze od odchudzania, a nie utyliśmy przeciez w 7 dniu, więc jak mielibyśmy w takim czasie schudnąc? Sama stosowałam tye tabletki, które podałam wcześniej jako przykład, ale do pełnego sukcesu (pozbycie sie nadwagi) dałam sobie tez i czas, konkretnie 3 miesiące
Majka39

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Majka39 »

W moim przypadu o sukcesie odchudznaia zadecydowały 3 rzeczy. Po pierwsze odpowiednio dobrana dieta, po drugie odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń i wykonywanie go systematycznie i po trzecie Slimunox
Celina23

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Celina23 »

Szukacie skutecznego środka na odchudzanie? MI pomogły te ze strony oficjalnego dystrybutora Slimunox - wpiszcie w Google hałso slimunox i wyskoczą wam na pierwszym miejscu
AmeliaR

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: AmeliaR »

Celina23 pisze: 2019-05-09, 22:09 Szukacie skutecznego środka na odchudzanie? MI pomogły te ze strony oficjalnego dystrybutora Slimunox - wpiszcie w Google hałso slimunox i wyskoczą wam na pierwszym miejscu
I nie dziwię sie, bo Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie.
Marta30

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: Marta30 »

Zgadzam się, Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć - w końcu sukces i nie mam nadwagi
AnastazjaPotocka

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: AnastazjaPotocka »

A ja zdecydowałam sie na Foreverslim. Wcześniej stosował go moja kuzynka i bardzo ładnie schudła. Ja można powiedziec że jestem obecnie w połowie drogi, bo minęło mi właśnie półtorej miesiąca jak stosuje te tabletki i na wadze jest 8 kilo mniej
KarolinaBugaj

Re: Jak wygrać z nadwagą?

Post autor: KarolinaBugaj »

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. W końcu sukces i pozbyłam się calej nadwagi, a było tego 13 kilogramów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post