Suplementacja?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Suplementacja?

Post autor: Proalfa »

Co sądzicie o suplementach diety? Powiedzmy, środki tego rodzaju na poprawę potencji, to błogosławieństwo czy katastrofa naszych czasów? Warto używać tego rodzaju środki?
Monsti
Posty: 2
Rejestracja: 2019-05-09, 21:00

Re: Suplementacja?

Post autor: Monsti »

Moja kuzynka się chwaliła, choć nie wiem co tu jest do chwalenia, ze jej partner miałe problemy z erekcja i po zastosowaniu IQman ta jest znacznie lepsza jak była za najlepszych jego czasów gdy są razem. Nie mniej przyznam ci się otwarcie, po pierwsze osobiście nie mam z tym żadnego doświadczenia, po drugie, zastanawia mnie to jej chwalenie. Bo ja gdyby tego rodzaju problem dotknął mojego męża, to owszem może bym i kupiła mu ten IQman, o ile sam wcześniej tego by nie zrobił, ale nie wiem czy po rodzinie bym rozpowiadała, jak to ona określiła, że w pewnym czasie lisia kita była sztywniejsza od niego.
Oskar

Re: Suplementacja?

Post autor: Oskar »

Ja stosowałem IQman i jestem bardzo zadowollony. Wreszcie trafiłem na środke, który faktycznie ma bardzo duży wpływ na erekcję.
Błażej

Re: Suplementacja?

Post autor: Błażej »

awangarda pisze: 2019-05-21, 13:00 Czyżby impotencja dopadła Polaków, że muszą szukać takich środków??
Nie tylko Polaków, brutalna prawda, że nawet patrząc na wyniki badań z ostatniego dwudziestolecia,. to występowanie problemów z ogólnie pojętą potencją, rośnie w zastraszającym tempie przy równoczesnym znaczącym, wieku tych osób. Dlatego nie dziwi mnie popularnośc tego rodzaju środków jak IQman
Mamorisz

Re: Suplementacja?

Post autor: Mamorisz »

awangarda pisze: 2019-05-21, 13:00 Czyżby impotencja dopadła Polaków, że muszą szukać takich środków??
Nie tylko Polaków, jest to niestety ogólny problem Europy. A co do IQman to faktycznie skuteczny
Kasandra

Re: Suplementacja?

Post autor: Kasandra »

Dokładnie, wszelkie badania wskazują, ze jakość panów pod tym względem, ze tak napisze spada, dlatego bardzo dobrze, ze są tego rodzaju środki jak IQman. Gorzej jakby ich nie było
ODPOWIEDZ