Suplementacja?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Suplementacja?

Post autor: Proalfa »

Co sądzicie o suplementach diety? Powiedzmy, środki tego rodzaju na poprawę potencji, to błogosławieństwo czy katastrofa naszych czasów? Warto używać tego rodzaju środki?
Monsti
Posty: 2
Rejestracja: 2019-05-09, 21:00

Re: Suplementacja?

Post autor: Monsti »

Moja kuzynka się chwaliła, choć nie wiem co tu jest do chwalenia, ze jej partner miałe problemy z erekcja i po zastosowaniu IQman ta jest znacznie lepsza jak była za najlepszych jego czasów gdy są razem. Nie mniej przyznam ci się otwarcie, po pierwsze osobiście nie mam z tym żadnego doświadczenia, po drugie, zastanawia mnie to jej chwalenie. Bo ja gdyby tego rodzaju problem dotknął mojego męża, to owszem może bym i kupiła mu ten IQman, o ile sam wcześniej tego by nie zrobił, ale nie wiem czy po rodzinie bym rozpowiadała, jak to ona określiła, że w pewnym czasie lisia kita była sztywniejsza od niego.
Oskar

Re: Suplementacja?

Post autor: Oskar »

Ja stosowałem IQman i jestem bardzo zadowollony. Wreszcie trafiłem na środke, który faktycznie ma bardzo duży wpływ na erekcję.
Błażej

Re: Suplementacja?

Post autor: Błażej »

awangarda pisze: 2019-05-21, 13:00 Czyżby impotencja dopadła Polaków, że muszą szukać takich środków??
Nie tylko Polaków, brutalna prawda, że nawet patrząc na wyniki badań z ostatniego dwudziestolecia,. to występowanie problemów z ogólnie pojętą potencją, rośnie w zastraszającym tempie przy równoczesnym znaczącym, wieku tych osób. Dlatego nie dziwi mnie popularnośc tego rodzaju środków jak IQman
Mamorisz

Re: Suplementacja?

Post autor: Mamorisz »

awangarda pisze: 2019-05-21, 13:00 Czyżby impotencja dopadła Polaków, że muszą szukać takich środków??
Nie tylko Polaków, jest to niestety ogólny problem Europy. A co do IQman to faktycznie skuteczny
Kasandra

Re: Suplementacja?

Post autor: Kasandra »

Dokładnie, wszelkie badania wskazują, ze jakość panów pod tym względem, ze tak napisze spada, dlatego bardzo dobrze, ze są tego rodzaju środki jak IQman. Gorzej jakby ich nie było
Awatar użytkownika
ureilly
Posty: 1
Rejestracja: 2024-04-21, 13:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Suplementacja?

Post autor: ureilly »

Suplementacja może być niezwykle pomocna, szczególnie dla osób o wysokich wymaganiach żywieniowych, takich jak sportowcy. Sportowcy, zwłaszcza ci trenujący intensywnie, mogą mieć trudności z dostarczeniem odpowiedniej ilości białka tylko z codziennej diety. W takich przypadkach suplementacja białkiem może być pomocna w zapewnieniu wystarczającej ilości aminokwasów potrzebnych do regeneracji i wzrostu mięśni.
_______________________________
Dla kogo przeznaczone są odżywki białkowe i co warto wybrać?
ODPOWIEDZ