Co sądzicie o suplementacji?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Edyra

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Edyra »

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na pozbycie się nadwagi jak zastosowasnie Slimunox. 14 kilo mniej w 3 miesiące to duży sukces
PaulinaB

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: PaulinaB »

Jeżeli miałbym się jeszcze raz odchudzać a myślę że juz nigdy do tego nie dojdzie to bez wahania po raz kolejny zainwestowałabym w tabletki Foreverslim. To dzięki nim i diecie udało mi się schudnąć i to skutecznie bo bez efektu jo-jo.
Kiyomi

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Kiyomi »

Ja miałam przyjemność stosować do swojej diety suplement Foreverslim, i przyznam działa bardzo dobrze, całe 5 kg nadwagi stracone w prawie miesiąc
Collette

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Collette »

Moim najlepszym suplementem który stosowałam okazał się Slimunox, bez niego nie schudłabym pewnie tej całej nadwagi która miałam
Dżulia

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Dżulia »

Uważam że suplement diety Foreverslim idealnie sprawdza się jako młot na smalec, ja dzięki niemu pokonałam 15kg nadwagę w 3 miesiące, spory sukces
Aniczka

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Aniczka »

Mi jako suplement najbardziej podpasował Slimunox, i schudłam te zbędne kilosy, i nie mam efektu jojo a na dodatek samopoczucie mam lepsze
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Proalfa »

Renata pisze: 2019-03-28, 21:39 Ja mogę potwierdzić rewelacyjnie działanie Slimunox.Straciłam 13 k tłuszczyku w nieco mniej niż trzy mieiące. I muszę powiedzieć żę moje odchudzanie nie było niczym strasznym bardzo szybko przyzwyczaiłam się do nowej diety.Ja te tabletki bardzo polecam.
Moja siostra też stosowała Slimunox i efekt u niej jest znakomity. Łącznie w 3 miesiące pozbyła się 14 kilo sadełka.
Gosiaczek21

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Gosiaczek21 »

Mnie kuzynka namówiła na zastosowanie Foreverslim i moim zdanie m to było najlepsze co mogłam zrobić by pozbyc się całej nadwagi.
brak
Posty: 7
Rejestracja: 2019-08-14, 11:22

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: brak »

Jowita32 pisze: 2019-03-28, 21:00 Chciałabym zrazucić kilka kilogramów, kupiłam karnet na siłownię, mam wybraną dietę. Koleżanka namawia mnie jeszcze na Slimunox. Warto?
Ja nie korzystała nigdy z suplementów przy odchudzaniu. Dieta i ćwiczenia zawsze mi pomagały. Jedynie co to z boczkami miałam problem, ale na szczęście nasza lekarka zna się na lipolizie iniekcyjnej i po zabiegu boczki zniknęły (link). polecam naszą panią doktor.
Arleta

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Arleta »

W moim przypadku po tym jak zastosowałam Slimunox, to wreszcie udało mi się pokonać nadwagę. Dla mnie to wielki sukces
Awatar użytkownika
candacebraun
Posty: 9
Rejestracja: 2020-04-01, 08:51

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: candacebraun »

Nie jestem pewny, czy to jest bezpieczne.
Awatar użytkownika
kaylahgerlach
Posty: 3
Rejestracja: 2020-04-01, 19:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: kaylahgerlach »

Racjonalna suplementacja może być korzystna.
Awatar użytkownika
tmurphy
Posty: 3
Rejestracja: 2020-04-03, 15:00
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: tmurphy »

Uważam, że suplementacja jest bardzo niebezpieczna i powinniśmy jej unikać.
Awatar użytkownika
iosinski
Posty: 3
Rejestracja: 2020-04-05, 22:59
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: iosinski »

Bez przesady. Wszystko z rozsądkiem jest bezpieczne.
Awatar użytkownika
spencerbeth
Posty: 3
Rejestracja: 2020-04-08, 23:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: spencerbeth »

Wszystko może być dobre jeżeli tylko zachowamy umiar.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post