Co sądzicie o suplementacji?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Jowita32

Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Jowita32 »

Chciałabym zrazucić kilka kilogramów, kupiłam karnet na siłownię, mam wybraną dietę. Koleżanka namawia mnie jeszcze na Slimunox. Warto?
Dagmara

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Dagmara »

Moim zdaniem jak najbardziej warto, odpowiednia suplementacja po pierwsze hamuje uczucie głodu, po drugie przyśpiesza metabolizm, a Slimunox to moim zdaniem jeden z najlepszych tego rodzaju środków
AlinaJ

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: AlinaJ »

U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Slimunox.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa
JustynaJK

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: JustynaJK »

Nie każdy da się namówić na odchudzanie wspomagane tabletkami a powinien.Jest to znacznie prostsze niż tradycyjna dieta.Slimunox gwarantuje o wiele większy spadek wagi. No chyba że ktoś lubi się męczyć na długotrwałych i nieskutecznych dietach
SandraT

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: SandraT »

Moje zainteresowanie Slimunox wzrasta z każdą przeczytaną opinią na jego temat.Chyba się zdecyduje na jego zakup chociaż wcześniej nie byłam zwolenniczką odchudzania się za pomocą tabletek.Ale kiedyś musi byc ten pierwszy raz.
MałgorzataZ

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: MałgorzataZ »

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu odchudzania jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 14 kilo
Amelia23

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Amelia23 »

Odchudzając się z Slimunox na prawdę nie trzeba się za bardzo wysilać .Wystarczy brać tabletki regularnie do tego niewielka korekcja jadłospisu i to na tyle.Przynajmniej tak jest w moim przypadku.Już schudłam 7 kg .
AgataRE

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: AgataRE »

Ja zaufałam tabletką które są już znane na rynku.Dzięki Slimunox udało mi się schudnąc 14 kg i to w dość krótkim czasie.W ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się odżywiać tak że teraz nie mam żadnych problemów z utrzymaniem normalnej i prawidłowej wagi.
Daria

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Daria »

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu uzyskanego po zastosowaniu Slimunox. W końcu sukces i nie mam nadwagi. Wystarczyły tylko 3 miesiace
OliwiaD

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: OliwiaD »

Ja też zdecydowalam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu odchudzanie przyniosło efekt. W 3 miesiące straciłam 12 kilo
Zośka

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Zośka »

Dzięki temu że przez całą kurację trzymałam się zaleceń udało mi się na Slimunox schudnąć 14 kg.O efekt jo-jo też nie musiałam się martwić bo miałam pewność żę dam radę utrzymać wagę.
Renata

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Renata »

Ja mogę potwierdzić rewelacyjnie działanie Slimunox.Straciłam 13 k tłuszczyku w nieco mniej niż trzy mieiące. I muszę powiedzieć żę moje odchudzanie nie było niczym strasznym bardzo szybko przyzwyczaiłam się do nowej diety.Ja te tabletki bardzo polecam.
ElwiraT

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: ElwiraT »

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu znalazłam coś, co skutecznie pozwoiliło mi na pozbycie się nadwagi. te tabletki są rewelacyjne
KarolinaU

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: KarolinaU »

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudznaie jakie są dostępne w Polsce, choć w dobie internetu, cieżko pisac o zakresie terytorialnym, więć może określę to w inny sposób za złotówki. Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego środka
Ilona

Re: Co sądzicie o suplementacji?

Post autor: Ilona »

Może dla wielu to będzie śmieszna, ala ja miałam problem z 5 kilogramami. I mi też pomógł Slimunox, z tym iż w moim przypadku wystarczyło 7 tygodni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post