Dobrze wystartować z biznesem

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Alwin

Dobrze wystartować z biznesem

Post autor: Alwin »

Witam, w tym roku planuję otworzyć własną firmę produkcyjną, zależy mi na dobrej organizacji i szybkich zyskach. Tak się zastanawiam nad skorzystaniem z pomocy CFI, z tego co czytałem w internecie mają świetnych doradców. Dużo początkujących firm korzysta z Ich porad. Co o tym sądzicie?
ilona89
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-05, 13:52

Re: Dobrze wystartować z biznesem

Post autor: ilona89 »

Nie wiem kompletnie jak pomóc
Monday65
Posty: 9
Rejestracja: 2017-11-14, 21:03

Re: Dobrze wystartować z biznesem

Post autor: Monday65 »

Bardzo ważni są wykształceni i doświadczeni pracownicy. Oprócz tradycyjnych metod rekrutacji warto postawić na działania w sieci i aktywne kreowanie wizerunku pracodawcy. Do poszukiwania pracowników wykorzystać można m.in. portale społecznościowe. Na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... e,115.html takie trendy zostały w ciekawy sposób opisane. :)
MichałZ
Posty: 17
Rejestracja: 2019-03-13, 13:46

Re: Dobrze wystartować z biznesem

Post autor: MichałZ »

minerwa pisze: 2019-04-11, 05:14 Alwin, Jak masz jakieś wątpliwości i przeznaczone na to pieniądze, to pewnie, że warto skorzystać. Takie oprogramowania bardzo ułatwiają pracę i pomagają uniknąć niepotrzebnych błędów. U siebie też mamy wdrożony system ERP, więc polecam.
Wdrożenie systemu erp z reguły jest dla firmy bardzo korzystne. Przede wszystkim narzędzie te znakomicie wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem https://www.connecto.pl/system-erp-do-z ... nia-firma/. System jest bardzo rozbudowany i umożliwia wspomaganie zarządzania poszczególnymi działami odpowiedzialnymi m.in. za sprzedaż, dystrybucję towarów, czy księgowość.
Awatar użytkownika
hjerde
Posty: 3
Rejestracja: 2020-02-21, 10:14

Re: Dobrze wystartować z biznesem

Post autor: hjerde »

Należy się bardzo dobrze przygotować do prowadzenia własnego biznesu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post