Naturalne wspomagacze odchudzania

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Wdowa

Re: Naturalne wspomagacze odchudzania

Post autor: Wdowa »

Moim zdaniem najlepszym wspomagaczem na odchudzanie został slimunox, dzięki niemu zostałam pozbawiona 8kg nadwagi w 2 miesiące
Jośka

Re: Naturalne wspomagacze odchudzania

Post autor: Jośka »

Slimunox dla mnie został nr 1 jeśli chodzi o suplement na odchudzanie, w miesiąc pozbyłam się 5kg, a to raczej sporo
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Naturalne wspomagacze odchudzania

Post autor: Proalfa »

Moja siostra też zdecydowała się na zastosowanie Slimunox i mogę powiedzieć tylko jedno. U niej efekt to przyniosło rewelacyjny. Nigdy bym nie powiedział, gdybym tego nie widział, że dodanie suplementu do diety może byc tak skuteczne
Awatar użytkownika
Gonciarz
Posty: 3
Rejestracja: 2019-05-15, 14:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Naturalne wspomagacze odchudzania

Post autor: Gonciarz »

Jakoś nie jestem przekonana do takich suplementów.
Natalia25

Re: Naturalne wspomagacze odchudzania

Post autor: Natalia25 »

A ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Z tym iz wydaje mi sie że wiele osób ma złe zdanie na temat suplementów, bo żle podchodzi do kwestii ich działania. Przykładowo, weźmy środek, który sama stosowałam. Jeżeli powiedzmy Pani X zastosuje Slimunox i będzie czekała za rezultatem odchudzania leżąc przed TV i wpychając w siebie jeszcze więcej kalorii niż przed "odchudzaniem" to ja się pytam jakim cudem ona ma schudnać? A później są opinie, ze ten czy tamten środek nie działa. Oo w ten sposób nie ma prawa działać. U mnie do pozytywnego rezultatu wystarczyło, ze hamował głód i poprawił metabolizm.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post