ginekolog do prowadzenia ciazy

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
nowa

ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: nowa »

Dziewczyny szukam naprawde dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży o podwyższonym ryzyku.doradzcie proszę który lekarz jest dobry może przyjmować również prywatnie
onaa

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: onaa »

Witaj,

z całym sercem mogę polecić Ci dr. Niewińskiego. Prowadził moją ciążę, odpowiadał na najdurniejsze pytania, w porę skierował do szpitala. Moja ciąża obarczona była ryzykiem, a ja zaufałam mu w 100%, bo wiedziałam że jestem w rękach specjalisty. poza tym w swojej prywatnej przychodni ma super położną! No i super sprzęt- USG 3, 4D, KTG, robi badania prenatalne.
Wiki32

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: Wiki32 »

Dr Jaszczur-kompetencja, rzeczowość, niezbędne badania, usg, atmosfera zaufania, cierpliwość. Polecam!
Mamałyga
Posty: 16
Rejestracja: 2017-05-09, 11:47

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: Mamałyga »

Akurat do prowadzenia ciąży nie podam wam nikogo interesującego. Z mojego ginekologa aż tak zadowolona nie jestem. Ale za to chodziłam prywatnie na badania prenatalne do pani doktor Wioletty Rozmus-Warcholińskiej. Przyjeżdżałam do niej do Częstochowy, ale też przyjmuje w innych pobliskich miejscowościach. Wykonywała mi np. echo serca płodu, bo były pewne komplikacje podczas mojej ciąży. Na szczęście nic złego nie wykryto, a wizyta u pani doktor była bardzo przyjemna.
primabalerina
Posty: 3
Rejestracja: 2018-10-21, 08:22
Kontakt:

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: primabalerina »

lepiej jechac do miasta obok
Awatar użytkownika
brownkole
Posty: 3
Rejestracja: 2020-02-07, 14:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: brownkole »

Kochane mamy, przede wszystkim chciałabym zapytać ile trwa pierwszy okres po porodzie i jakie są jego objawy i jakie wystąpiły u Was objawy? Pierwsze miesiączki po porodzie mogą być nieregularne.
crazy78

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: crazy78 »

Ja właśnie jestem już na ostatnich nogach i teraz potrzebne rzeczy dla noworodka będę kupować. Może mi zdradzicie o czym powinnam pamiętać? Co kupić w pierwszej kolejności etc? Wiecie to moja pierwsza ciąża, także chce się dobrze przygotować.
bella3

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: bella3 »

Dowiedziałam się właśnie, że jestem w ciąży i zastanawiam się jakie badania powinnam wykonać. Na pewno będą to badania prenatalne z racji wieku, zastanawiam się także nad badaniem https://www.testdna.pl/mutacja-mthfr-c677t-a1298c/ z racji wcześniejszych problemów z poziomem witaminy B12 u mnie.
Awatar użytkownika
pasqualebecker
Posty: 6
Rejestracja: 2021-05-27, 10:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: pasqualebecker »

Ja korzystam z usług zaufanego lekarza.
boska

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: boska »

Z ginekologiem warto przedyskutować temat badań prenatalnych. W przypadku kobiet po 35. roku życia to w zasadzie konieczność. Na szczęście jest możliwość uniknięcia inwazyjnego badania dzięki tym testom DNA https://www.testdna.pl/badania-prenatal ... /warszawa/ . Jest to bezpieczne badanie prenatalne o wysokiej czułości, dzięki któremu można odzyskać spokój tak ważny w trakcie ciąży oraz uniknąć niepotrzebnej amniopunkcji.
Stachu123131
Posty: 1
Rejestracja: 2021-06-04, 15:06

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: Stachu123131 »

Ciężko doradzić, który ginekolog będzie miał dobre podejście do kobiety w ciąży. Mnie osobiście interesuje ginekologia estetyczna ale ciężko znaleźć ginekologa, który jest polecany. Tak czy inaczej fajnie że można trochę o tym poczytać na forach przed wybraniem się do specjalisty.
fara

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: fara »

Dobrze jest mieć takiego sprawdzonego ginekologa, który będzie nas prowadzić w czasie ciąży i poinformuje o wszelkiech ważnych badanach. Gdyby zaszła potrzeba wykonania badania prenatalnego to polecam poczytać o teście NIFTY Warszawa , gdyż jest doskonałą alternatywną do amnipunkcji z racji tego, że nie niesie ze sobą ryzyka poronienia
korzym
Posty: 48
Rejestracja: 2022-02-01, 10:21

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: korzym »

Dla mnie ważne, żeby ginekolog wiedział na czym polega klauzula sumienia
Awatar użytkownika
vern72
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-24, 10:24
Lokalizacja: Katowice

Re: ginekolog do prowadzenia ciazy

Post autor: vern72 »

W jakim mieście poszukujesz ginekologa? Warto przejrzeć stronę Znany Lekarz. Tam na pewno znajdzie się ktoś kto ma super opinie i warto się do niego wybrać ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post