odchudzanie

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
adamus1

odchudzanie

Post autor: adamus1 »

Macie jakkies sposoby a skuteczne odchudzania?
andzia
Posty: 4
Rejestracja: 2015-08-11, 13:11

Re: odchudzanie

Post autor: andzia »

Ja polecam zdrowo się odżywiać i dużo ćwiczyć np z Chodakowską...ma fajne programy ćwiczeniowe
eni
Posty: 7
Rejestracja: 2015-01-10, 16:28

Re: odchudzanie

Post autor: eni »

Kiedy ja widzę, że troszkę kilogramów mi przybyło, tak jak właśnie teraz po zimie :( to wprowadzam sobie reżim co do spożywania posiłków- po godzinie osiemnastej już nic nie jadam. Moje odchudzanie wspomagam preparatem Nopalinia Max, który w postaci rozpuszczonej w wodzie pije dwa razy dziennie. Dzięki temu, że zawiera on dużo błonnika to czuje się najedzona i moja chęć na podjadanie znika.
NataliaS12
Posty: 3
Rejestracja: 2016-08-11, 13:15
Kontakt:

Re: odchudzanie

Post autor: NataliaS12 »

Podstawą jest odpowiednia dieta. Po za tym trzeba się dużo ruszać, ćwiczyć. Wszystko to małymi kroczkami, zeby się nie zniechęcić na samym początku.
salamandra

Re: odchudzanie

Post autor: salamandra »

Mnie duzo dalo zmiana diety na taka oparta na ekologicznych produktach, gotowanych a nie smazonych i najlepiej bezglutenowych dlatego zamawiam jedzenie z macro bios baru :) to super firma cateringowa ze smacznym jedzeniem i duzym wyborem posilkow
Samanta

Re: odchudzanie

Post autor: Samanta »

Dla mnie idealnym rozwiązanie mojego problemu z nadwaga okazało się zastosowanie Slimunox.Tabletki działają świetnie spadek wagi dość dobry w krótkim czasie.
Monday65
Posty: 9
Rejestracja: 2017-11-14, 21:03

Re: odchudzanie

Post autor: Monday65 »

Zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia. Według mnie to jest klucz do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. :)
Domatorka

Re: odchudzanie

Post autor: Domatorka »

A tam tylko praca. Ja mam diete od dietetyka - Michała Wrzoska - u którego zdecydowalam sie na konsultacje dietetyczne online . Dziala to naprawde fajnie, po wypelnieniu formularzy dostalam dopasowana do mnie diete i mnostwo przepisow. Dodatkowo naprawde moge liczyc na pomoc Michala w kazdej sytuacji, nie tylko przy problemach merytorycznych, ale tez jak mam chwile zalamania :D
PaulaKornik
Posty: 6
Rejestracja: 2018-09-10, 10:31

Re: odchudzanie

Post autor: PaulaKornik »

Ja uważam, że większość dietetyków to naciąganie kasy - ja staram się czytać dużo na temat prawidłowego odżywiania i zdrowego trybu życia w takich serwisach jak ten. Wszystko można znaleźć w internecie - trzeba tylko przeanalizować i odsiać głupoty :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post