Gabinet/salon kosmetyczny, który polecacie ?

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
ilonaw
Posty: 6
Rejestracja: 2012-10-09, 07:57

Gabinet/salon kosmetyczny, który polecacie ?

Post autor: ilonaw »

Proszę o polecenie dobrego i sprawdzonego gabinetu/salonu kosmetycznego w Płońsku lub okolicy. Chciałabym porządnie oczyścić skórę i usunąć przebarwienia.

Pozdrawiam :)
mamamonika
Posty: 6
Rejestracja: 2015-09-04, 11:15

Re: Gabinet/salon kosmetyczny, który polecacie ?

Post autor: mamamonika »

Podłączam się do pytania.
Magdaaa

Re: Gabinet/salon kosmetyczny, który polecacie ?

Post autor: Magdaaa »

Żadnego. Sprawdziłam kilka - miejscówki wyglądaja tak, jakby wlascicielkom nie zalezalo na klientach. Brudno, nie ma nowości, do tego mała wiedza. Jeśli juz - to warto wybrac sie po prostu do Wawy.
ewaprzedszkole

Re: Gabinet/salon kosmetyczny, który polecacie ?

Post autor: ewaprzedszkole »

Magdaaa nie przesadzasz? Łatwo wydajesz opinię niezbyt pozytywną - wszystkie miejsca w Płońsku nie są godne polecenia? Nieprawdopodobne. Ja polecam kosmetyczkę w salonie MODERNE. Młoda i miła, usługa Ok. Moja koleżanka korzysta z usług innego gabinetu i jest bardzo zadowolona (chyba na grunwaldzkiej).
karol08
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-23, 13:42

Re: Gabinet/salon kosmetyczny, który polecacie ?

Post autor: karol08 »

Jeśli poszukujecie salonu, gdzie zajmą się wami prawdziwi profesjonaliści, którzy wiedza co robią i którym można w pełni zaufać i liczyć na świetne efekty, to polecam gabinet kosmetyczny CELESTE. Ja już korzystam wyłącznie z ich usług i nie zamierzam nawet próbować zabiegów w innych gabinetach. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://salonceleste.pl/
milenamaj
Posty: 26
Rejestracja: 2021-02-08, 16:13
Kontakt:

Re: Gabinet/salon kosmetyczny, który polecacie ?

Post autor: milenamaj »

Niedługo otwieram swój pierwszy salon kosmetyczny w związku z czym jestem na etapie kupowania wszelkich sprzętów. W związku z tym odkryłam firmę Royal Solutions, które oferuje urzadzenia do salonow kosmetycznych. Dziewczyny, jeżeli poszukujecie wysokiej jakości sprzętu - polecam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post