Kasa w urzędzie

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Maciej

Kasa w urzędzie

Post autor: Maciej »

Kasa w urzędzie jest napisane 16 tylko chyba na papierku wczoraj zwolniłem się po to zeby zdążyc a tu niespodzianka 15.35 kasa zamknięta czy urzędnicy mogą wyjśč wcześniej ale jak mają pozwolenie od burmistrza który 95 tys umożył podatku panu Guzo.....mu to jaki gospodarz tacy w nim pracujący .
kruchy

Re: Kasa w urzędzie

Post autor: kruchy »

a co się dziwić ma się układy to i umorzył a najgorsze to że się wożą autami za kilkaset tys a nie maja jak spłacić he he taki kraj bogaty zawsze ma lepiej
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Kasa w urzędzie

Post autor: Hubert »

Przecież wiadomo że Oni są kolegami tego co kojarzę to kilka inwestycji nawet razem wybudowali.Chyba nawet vigar.Myślisz ze inaczej Guzowski wykupiłby tyle nieruchomości w płońsku.Nawet budynki starej fabryki gdzie marcpol podobno kosztowały niecałe 300 000tyś.
Trzeba było iść złożyć skargę.
bartek

Re: Kasa w urzędzie

Post autor: bartek »

Tak to jest jak ciemnota myśli ze burmistrz jest taki czysty i jak zrobił pare rzeczy w mieście to mamy się cieszyć.Nawet nikt nie pomyśli ze robią kasiore i mydlą nam oczy.Po co glosują i dają zgode ludzie na takie ciemne interesy.Ciekawe czy też umaża biednym pewnie mówi ze nie może bo nic z tego nie ma a tak balują po za miastem na tych działkach tak o nich mówią a to chaty takie hoho.
bun

Re: Kasa w urzędzie

Post autor: bun »

kasa działa w tych godzinach, też miałem tak jak ty ale spytałem w pokoju obok - pani była w toalecie i za chwilkę wróciła, trzeba było poczekać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post