Kupię telefon dotykowy

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
koko12a

Kupię telefon dotykowy

Post autor: koko12a » 2014-12-21, 09:20

Witam. Pilnie poszukuję dwóch telefonów dotykowych dla córki i syna pod choinkę. W cenie do max 120zł. Gdzie mogę w Płońsku takie kupić? Może ktoś ma na zbyciu? Mieszkam tu od niedawna i się nie orientuję gdzie najtaniej i najkorzystniej, żebym nie została oszukana. PILNE !!!!!!

Ela81

Re: Kupię telefon dotykowy

Post autor: Ela81 » 2014-12-21, 14:17

W jakim wieku są dzieci ?

prostolinijna

Re: Kupię telefon dotykowy

Post autor: prostolinijna » 2017-12-06, 15:13

Na czym Ci zależy? Jeśli chodzi tylko o to, by odbierać telefony, czy przeglądać Internet, to takie smartfony kupisz w sieci. Czy do tej skrajnie niskiej ceny to nie wiem, ale do 150 zł na pewno. Możesz też dorzucić dla nich wideo od Mikołaja dostępne na stronie www.listymikolaja.pl, na pewno będą zachwycone. Ja też zamówiłam takie filmiki, bo wiem że sprawdziły się u mojej przyjaciółki. Jej dzieci nie posiadały się z radości, kiedy je oglądały. Potem cały wieczór kazały je sobie puszczać na okrągło ;p . Wersja dla dorosłych dzieci też jest, hehe. Popłakaliśmy się ze śmiechu, kiedy mąż Karoliny odpalił wideo przeznaczone dla niego.
A wracając do Twojego kłopotu, lombardy odpadają, w tej cenie dostaniesz śmietniki. Poszukaj na portalach ogłoszeniowych.

ODPOWIEDZ