Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
mastiff

Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: mastiff »

Witam,

czy ktoś orientuje się jakie sklepy powstaną w centrum handlowym na Warszawskiej???
weroonia180
Posty: 16
Rejestracja: 2012-01-09, 10:18

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: weroonia180 »

Wiem tylko że ze spożywczych to netto a więcej mi niewiadomo
sylwekm
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-11, 12:26

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: sylwekm »

Podobno ma byc tez H&M
Merc

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: Merc »

H&M w Płońsku????? Dobre :D :D :D
weroonia180
Posty: 16
Rejestracja: 2012-01-09, 10:18

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: weroonia180 »

Dzisiaj się dowiedziałam że będzie jeszcze np jysk , kik, rtv euro agd , ccc, apteka to tyle co wiem na dzień dzisiejszy tylko szkoda że wszyscy piszą że rekrutacja do pracy do tych sklepów trwa a żadnych ogłoszeń nie widać
arturro

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: arturro »

Ci co mają wiedzieć to wiedzą ;)

Spoko, że będzie Jysk.
qwerta2
Posty: 2
Rejestracja: 2014-11-10, 08:25

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: qwerta2 »

czesc.
Kto i gdzie rekrutuje jandydatów na pracowników.Gdzie mozna sie czego kolwiek dowiedziec i wysłac aplikacje?piszcie
kstenia3@op.pl
scut01

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: scut01 »

już dawno po rekrutacjach
lussu

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: lussu »

scut01 pisze:już dawno po rekrutacjach
jak to po rekrutacjach,urzad pracy w Płońsku nic nie wie ...................nic nie rozumiem .gdzie w takim razie znalezc prace w Płonku
scut01

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: scut01 »

bo urząd pracy istnieje tylko sam dla siebie...

...jak tylko pojawiła się wzmianka jakie sklepy tam będą to od razu na stronach internetowych tych sklepów pojawiły się ogłoszenia - w ten sposób szuka się pracy w Płońsku - przez polowanie...
ono

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: ono »

urząd wiedział tylko o ccc i madej i wróbel ,,, były spotkania , masa ludzi ....
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: Hubert »

Jestem zarejestrowany w urzędzie jakieś 1,5 miesiąca temu miałem podpis i nic nie powiedzieli nawet żadnego pisma na spotkanie nie wysłali ze takowe jest.

Ale co tu się dziwić,fakt z życia:
-W jakim zawodzie pan poszukuje pracy?
-Spawacz ,monter
-A to nie mam nic takiego proszę przyjść na kolejny podpis

Co najdziwniejsze z rana patrzyłem jakie ogłoszenia maja i był spawacz,fakt akurat do tej firmy nie chciałem iść to nic się nie odzywałem.
akuku

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: akuku »

Szukam zatrudnienia razem z PUP w Płońsku i nic.Po 25 latach zamieszkałam pod płońskiem ponownie i nikogo nie znam nie mam żadnych znajomosci wiec wysyłam CV gdzie sie da do płońkich i okolicznych pracodawców i bez żadnej jakiejkolwiek odpowiedzi.Mam doswiadczenie jedynie biurowe i epizod kilkumiesieczny w sklepie spozywczycm w czasie studiowania . Jestem nie mile widziana w handlu.Panie kierownikczki PŁOŃSKICH SUPERMARKIETÓW mówią ze cyt.paniusia z biura nie nada sie do sklepu.Ja chce aby ktoś dał i szanse i kredyt zaufania.Zadnej pracy sie nie boje.Niestety bez polecenia nie mam szans a znajomosci nie mam jak wyzej wspomiałam.Jak wiec mam znależc prace,...Może wy pomożecie?
kruchy25

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: kruchy25 »

ludzie wy uważacie że płoński pośredniak komuś załatwił lub znalazł prace he he he dobre sobie oni sa bo są i tyle na urząd pracy w płońsku to nie macie co liczyć samemu trzeba szukać ofert pracy po stronach internetowych
jas

Re: Jakie sklepy w Parku Handlowym Mila????

Post autor: jas »

Pisze kobieta że szuka samodzilenie i nic-czytaj ze zrozumieniem.Ty jak znalazłes?moze u ciebie są wolne etaty to od razu i dla mnie z tym ze ja nie mam stódiow jak kolezanka
kruchy25 pisze:ludzie wy uważacie że płoński pośredniak komuś załatwił lub znalazł prace he he he dobre sobie oni sa bo są i tyle na urząd pracy w płońsku to nie macie co liczyć samemu trzeba szukać ofert pracy po stronach internetowych
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post