Płońsk - mechanik samochodowy

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Awatar użytkownika
Nienajmłodsza
Posty: 27
Rejestracja: 2011-05-16, 12:37

Płońsk - mechanik samochodowy

Post autor: Nienajmłodsza »

Polecicie jakiegoś mechanika samochodowego? Opel corsa, lat 14, wskaźnik pokazujący temperaturę płynu chłodzącego kilkakrotnie już był na 100 stopniach. nie zdarza się to codziennie, ale raz na jakiś czas. Boję się, że coś nie tak się dzieje (ja i mechanika samochodowa nie znamy się).
XPL

Re: Płońsk - mechanik samochodowy

Post autor: XPL »

Termostat do wymiany,zawiesza się.
Awatar użytkownika
Nienajmłodsza
Posty: 27
Rejestracja: 2011-05-16, 12:37

Re: Płońsk - mechanik samochodowy

Post autor: Nienajmłodsza »

Dziękuję za diagnozę, ale mnie mechanika trzeba. Sama tego nie zrobię.
mechanik

Re: Płońsk - mechanik samochodowy

Post autor: mechanik »

Nienajmłodsza pisze:Dziękuję za diagnozę, ale mnie mechanika trzeba. Sama tego nie zrobię.
z Opelkiem to najszybciej zrobią wymianę termostau w Oplu na Warszawskiej, a jezeli dobry mechanik to w Bońkach Żelechowski wart jest polecenia:) tylko trzeba czekać n wizytę bo ma sporo klientów...
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Płońsk - mechanik samochodowy

Post autor: rafal194 »

Może ktoś ze znajomych ci wymieni.Każdy domorosły mechanik z kluczami ci wymieni .Szkoda wywalać na mechanika a o tych cięzko.Dobry jest też na rzemieślniczej koło tesco. A mechanik tez na ślepo najpierw wymieni termostat jak nie trafi to dalej bedzie szukał.
Awatar użytkownika
Nienajmłodsza
Posty: 27
Rejestracja: 2011-05-16, 12:37

Re: Płońsk - mechanik samochodowy

Post autor: Nienajmłodsza »

Dzięki za porady. O tym koło Tesco też mi ktoś mówił. Muszę mu znaleźć mechanika, bo to już starszy pan jest (14 lat) i jak do tej pory nie potrzebował nikogo. Teraz się chyba zacznie.
Awatar użytkownika
kuhicovan
Posty: 1
Rejestracja: 2023-02-01, 13:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Płońsk - mechanik samochodowy

Post autor: kuhicovan »

W autoryzowanym serwisie samochodowym zatrudniani są pracownicy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje w zakresie mechaniki i napraw pojazdów. Są one regularnie weryfikowane i podnoszone za sprawą zajęć praktycznych i szkoleń prowadzonych pod bacznym okiem doświadczonych instruktorów danego serwisu.


_______________________________
serwis citroen
Sunny

Re: Płońsk - mechanik samochodowy

Post autor: Sunny »

Jeśli natomiast macie problem z turbosprężarką i jesteście z Gdańska lub okolic to polecam warsztat AMSerwis. Szybko i skutecznie naprawią wasze turbo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post