Mamutowo

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Karotek30
Posty: 14
Rejestracja: 2012-10-22, 08:28

Mamutowo

Post autor: Karotek30 »

Wczoraj w ręce wpadła mi ulotka parku rozrywki Mamutowo koło Nowego Miasta. Był ktoś tam? Czy warto i ile kosztuje wejściówka?
Pozdrawiam
tester

Re: Mamutowo

Post autor: tester »

Lipa to Mamutowo i brak zabawy dla dzieci
kropka

Re: Mamutowo

Post autor: kropka »

Byłam z dziećmi i jest super! Mini zoo, fajny plac zabaw nawet dla małych maluchów, wspaniałe bajkowe domki!!!a i Animator bawi się z dziećmi i rodzice mogą wyluzować! i jest miejsce pod dachem dla dzieci z grami, kredkami itd.
Moja rodzina skorzystała też z posiłku i ... wszyscy super objedzeni i zadowoleni!!! Pierogi i karkówka .... mniam. szkoda że jestem na diecie! a słyszałam od kumpeli z Nowego Miasta, że super imprezy mają w piątki i soboty, takie z DJejem.
Ja polecam na 150 %
patka
Posty: 5
Rejestracja: 2014-04-22, 15:54
Kontakt:

Re: Mamutowo

Post autor: patka »

Czyli to miejsce zdecydowanie dla rodzin z dziećmi:(??? Pytam bo ja ich nie posiadam:)
007

Re: Mamutowo

Post autor: 007 »

Właściciel to oszust! i nie dam mu zarobić nawet złotówki!!! unikajcie go jak ognia!
mamuśka1

Re: Mamutowo

Post autor: mamuśka1 »

Mojej rodzinie się bardzo podobało! dzieciaki się wyszalały, podziwiały zwierzęta w mini zoo i bardzo polubiły Panią animatorkę!!! My z mężem odpoczęliśmy i przez 2 godziny zapomnieliśmy że mamy dzieci. a i wszyscy zjedliśmy pyszny obiadek! Polecamy pierogi:)))
Aleks

Re: Mamutowo

Post autor: Aleks »

nie polecam nikomu! zgadzam się, że własciciel to okropny oszust. nie polecam rowniez wynajmowac lokalu na wesela lub inne uroczystosci.a dj to jakis amator. lepiej juz puszczac swoja muzyke. nigdy wiecej tam nie pojedziemy.
Tata

Re: Mamutowo

Post autor: Tata »

Zdecydowanie odradzam! Jak można w jednym miejscu, niby dedykowanym dla dzieci, nieudolnie próbować zabawiać dziatwę i jednocześnie handlować wódą. Odradzam.
AniaN

Re: Mamutowo

Post autor: AniaN »

Ale jad! Aż w oczy szczypie. Szanowni hejterzy- jeśli macie jakieś wątki do właściciela Mamutowa to idźcie do niego i wyjaśniajcie wątpliwości. Tu padło pytanie o samo Mamutowo i tego powinny dotyczyć Wasze odpowiedzi. Prawda jest taka , że Mamutowo to świetne miejsce- nie tylko dla dzieci ale też dla rodziców. Byliśmy tam na wycieczce ( SP355 Warszawa, dwie pierwsze klasy, 45 dzieci)Dzieciaki wybawiły sie REWELACYJNIE i nie chciały dać się odwieźć do domów:-) Super statek piracki z tarasem widokowym, kolorowe dmuchane zjeżdżalnie,basen piłeczek,zjeżdżalnie, miłe i pomocne animatorki ( przyjechałyśmy w 4 matki tak dodatkowo poza wychowawcami żeby zająć się naszymi dziećmi i byłyśmy zbędne- dziewczyny dawały sobie radę same a my piłyśmy kawkę:-). My wrócimy na pewno chociaż mamy 60 km, a wy swoim hejtem (raczej nieuzasadnionym) odstraszacie ludzi którzy mają znacznie bliżej do Mamutowa. Szkoda , bo na pewno by się im tam spodobało. A co do tej ,,wódy''- to już naprawdę przesada. Mamutowo to nie tylko kompleks dla dzieci z tego co widziałyśmy ale też osobno funkcjonujący wieczorami pub/bar dla dorosłych . Dzieci nikt tym alkoholem nie częstował,przesadnie wyeksponowany nie był więc wg nas wszystko i w tym temacie było ok. MOże za bardzo wyluzowane jesteśmy... :-) NIeważne, tak czy inaczej polecamy w 99 % ( 1% odcinamy za nieco twardawe nuggetsy) poza tym wszystko było super!
Adamm

Re: Mamutowo

Post autor: Adamm »

byliśmy z dziećmi i było OK
maska

Re: Mamutowo

Post autor: maska »

Właściciel to oszust, ja oszustów nie będę dorabiała!!!! Nie polecam nikomu!!! I radzę uważać wszystkim którzy mają z nim cokolwiek do czynienia. TO MENDA JAKIEJ ŚWIAT NIE WIEDZIAŁ!
Andrzej

Re: Mamutowo

Post autor: Andrzej »

Potwierdzam wcześniejsze negatywne opinie o właścicielu. Nie dalej jak dwa lata temu umówiliśmy się na na zorganizowanie zabawy dla kilkudziesięciu moich podopiecznych w tzw. Mamutowie. Umówiliśmy się z góry także na określoną, zryczałtowaną odpłatność - jak to od wycieczek. Jakież było moje zdumienie dzień przed naszą imprezą (a wszystko przygotowane, ogłoszenia też), kiedy nieprzyjemny właściciel (miałem przykrą okazję dopiero wtedy stanąć z nim twarzą w twarz) zaśpiewał całkiem inną, wyższą cenę. Niestety, nie stać nas było i musieliśmy awaryjnie załatwiać dzieciaczkom inną lokalizację. Zdecydowanie przestrzegam przed tym Panem. Tym bardziej jak usłyszałem, jak postąpił ze swoją ciężarną "sekretarką", która w 8 miesiącu ciąży musiała jeździć po sądach pracy... żenada.
aninim12345

Re: Mamutowo

Post autor: aninim12345 »

Nie polecam pracy w Mamutowie w Nowym Mieście. Na wypłatę czeka się po kilka tygodni i dostaje się ją po 100-200 zł. O wypłatę trzeba prosić. Przy ostatnim rozliczeniu szef ucina kilka dziesiąt/set złotych bo coś tam. Praca tylko na czarno albo na zlecenie.
Dla dzieci zabawa na pewno fajna jak animatorka daje z siebie 100% a jeszcze nie wie że za jakiś czas zostanie oszukana.
Również uważam że oszustów nie można dorabiać!
Natalka1606

Re: Mamutowo

Post autor: Natalka1606 »

Pracowalam tam troche i potwierdzam rowniez wlasciciel to oszut nie wyplaca wynagrodzen na czas, a jak wyplaca to tylko pelne sumy a 40 czy 50 zlotych odcina dla siebie bez wiekszego powodu. Jak chce sie zarabiac to trzeba cos zainwestowac najpierw a nie jak teraz wszystko rozj...ne a nawet niebezpieczne dla dzieci ale kase sie trzepie.... wszedzie syf lazienki koszmar jakis tylko czekac az sanepid wpadnie i zamknie tą bude. Opiekunki ktore przyjezdzaly z dzieciakami mowily ze byly tu jakis czas temu i bylo o niebo lepiej wszystko czyste i zadbane a teraz ro***erducha i ze swoimi dziećmi by tu nie przyjechaly nawet za darmo. Jednym slowem masakra a pracy nie polecam nikomu
Renatak83

Re: Mamutowo

Post autor: Renatak83 »

Witam. W ostatni piątek organizowalismy tam impreze dla dzieciakow na zakonczenie roku. Z racji tego ze padal deszcz na poczatku bylismy na tzw "malpim gaju". Dzieciaki skarzyly sie na kałuże w kulkach, personel ciagle biegal z mopami i probowal wycierac wode z podlogi bo dach masakrycznie przeciekal. W lazienkach straszna pleśń az czarno. Mialismy z innymi rodzicami okazje zobaczyc jak kierownik traktuje swoj personel wyżywał sie na nich za to ze wszystko bylo mokre. Jedyny plus to ze dzieciakom mimo wszystko sie podobalo. Podsumowujac na plus byl basen z lodkami, zjezdzalnia i dzieciaki byly zadowolone z mozliwosci pomalowania sobie twarzy. Ja na pewno tam wiecej nie zawitam nie bede dorabiac takich ludzi!!!!!
ODPOWIEDZ