Przeprowadzka do Płońska - Za i Przeciw

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
norek

Przeprowadzka do Płońska - Za i Przeciw

Post autor: norek »

Cześć, zastanawiamy się z żoną nad przeprowadzką - mieszkamy teraz koło Legionowa w bloku. Ceny nieruchomości podwarszawskich do niskich nie należą. Chcielibyśmy sprzedać mieszkanie, dołożyć trochę i kupić dom. Priorytety to szkoły dla dzieci - od przedszkola do średniej, przychodnie (również prywatne), w miarę sprawny dojazd do stolicy ( ja czasem 4 razy w tyg, czasem 2, żona pracuje w szkole w Legionowie) i normalne ceny w sklepach.
Nasze lokalizacje to Nasielsk, Płońsk, Ciechanów, Mława (to już trochę daleko). Czy warto zamieszkać w Płońsku ? Jakie są wasze opinie o mieście i gdybyście wieli wybór to gdzie chcielibyście zamieszkać. Zapraszam do dyskusji.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Przeprowadzka do Płońska - Za i Przeciw

Post autor: Hubert »

Szkoły są,przedszkola też.Sklepy ogólne są.Najgorzej z lekarzami i szpitalem tu tragedia.Ale w miarę są dostępni prywatnie.Ceny powoli dochodzą do tych bliżej wa-wy.Jestem z płońska nie znam nasielska.Ale pewnie bym wybrał coś z okolic płońska.Plus dobry dojazd do wawy i powoli się rozrasta.Żebym miał opcję wybrałbym dom bliżej wa-wy.Takie jest moje zdanie jeżeli bym był w podobnej sytuacji.
pytający

Re: Przeprowadzka do Płońska - Za i Przeciw

Post autor: pytający »

Ok, dzięki. Bliżej Warszawy, tj Zakroczym, czy Nowy Dwór - tam ceny już niestety warszawskie. Załuski, czy Kroczewo, to na prawde prowincje.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Przeprowadzka do Płońska - Za i Przeciw

Post autor: Hubert »

Nie wiem jak to z terenami u nas.Ale osobiście bliżej Płońska w promieniu 5km lub gdzieś na obrzeżach.Zależy kto co lubi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post