Masażysta

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
Pokręcony

Re: Masażysta

Post autor: Pokręcony »

Polecam pana Darka. Przyjmuje w Eskulapie. Masaż kosztuje 50zl, trwa pół godziny. Wykonuje masaż leczniczy, relaksacyjny... Pracuje jako rehabilitant wiec koleś ma pojęcie! Pomógł mi bardzo
kolczatka

Re: Masażysta

Post autor: kolczatka »

Nooo masaz zdecydowanie odpreza i uwalnia napiecie i stres. Ja bardzo lubie tantryczny i teraz zapisalam sie na termin do unitypoint w Krakowie - bo wlasnie u nas otwieraja :) Maja naprawde fajne ceny, a zapowiada sie cudowny masaz :D
Redi

Re: Masażysta

Post autor: Redi »

A ta pani Jadwiga co oferuje masaz leczniczy klasyczny .
Jest jej strona.
dominika321

Re: Masażysta

Post autor: dominika321 »

Redi pisze: 2020-05-06, 20:11 A ta pani Jadwiga co oferuje masaz leczniczy klasyczny .
Jest jej strona.
Czy jest jakiś kontakt ?


------------
biuro rachunkowe
https://goo.gl/maps/LYULMzyLfuN1a2gU6
SHAMBALA
Posty: 7
Rejestracja: 2021-11-09, 12:46

Re: Masażysta

Post autor: SHAMBALA »

Dobry masażysta jest ważny dla dobrego masażu. Jestem zachwycona tantra masaż warszawa w salonie Shambala.
Masaze

Re: Masażysta

Post autor: Masaze »

Waldka nie polecam, robi partyzantkę, nie ma wykształcenia, nie przeprowadza wywiadu z pacjentami. moja znajoma u niego była (miała nowotwór) i nie wiedziała, że nie może być masowana, a Waldek Szczepański nawet wywiadu z nią nie zrobił i o niczym nie poinformował. Po masażu źle się poczuła i było tylko gorzej. Niestety już jej nie ma. Odradzam tego człowieka bo nie ma pojęcia co robi.
Awatar użytkownika
adamsathena
Posty: 11
Rejestracja: 2023-04-07, 11:54
Lokalizacja: Koszalin

Re: Masażysta

Post autor: adamsathena »

Chciałabym pójść na jakiś masaż relaksacyjny.
Henio26
Posty: 38
Rejestracja: 2023-04-20, 13:24

Re: Masażysta

Post autor: Henio26 »

Też czasami mam dokuczliwy ból pleców, szczególnie, że pracuje w pozycji siedzącej, dlatego muszę jakoś o niego zadbać i zastanawiałem, się, czy nie wybrać się do masażysty w Warszawie.
Gość

Re: Masażysta

Post autor: Gość »

Dla osób z Wrocławia i okolic polecam zdecydowanie Salon Mandala, w którym można liczyć na pełen profesjonalizm w kontekście masażu. Warto się do nich wybrać.
Awatar użytkownika
walshsylvia
Posty: 1
Rejestracja: 2023-09-28, 15:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Masażysta

Post autor: walshsylvia »

Kifoza to naturalna krzywizna kręgosłupa, będąca łukowatym wygięciem w stronę grzbietową. U zdrowych osób występują kifoza piersiowa i kifoza krzyżowa, dzięki którym człowiek jest w stanie utrzymać prawidłową, wyprostowaną pozycję ciała. Niestety, na skutek różnych zmian ta naturalna krzywizna może stać się wadą postawy – zaczyna być wtedy kifozą patologiczną.



______________________
kifoza
ODPOWIEDZ