Masażysta

Rozmowy na temat miasta Płońsk oraz okolicy Płońska.
pola

Masażysta

Post autor: pola »

witam.
zmagam się z bardzo dokuczającym mi bólem kręgosłupa.
Chodziłam kiedyś do Pana Szczepańskiego, niestety gdzieś zapodziałam numer i nie mogę znaleźć namiarów w internecie. Gdyby ktoś miał do niego numer bardzo proszę o podanie,
lub podajcie mi numer do jakiegoś dobrego masażysty lub kręgarza...
sylwekm
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-11, 12:26

Re: Masażysta

Post autor: sylwekm »

Tel do p.Waldka Szczepańskiego -668 156 518, z własnego doswiadczenia wiem że masaże i tzw. nastawianie jest dobre do czasu, przyszedł moment że wylądowałem w szpitalu ale nie z winy p.Waldemara , którego polecam ale są takie przypadki kiedy masażysta już nic nie pomoże...
mateo

Re: Masażysta

Post autor: mateo »

Szukaj kontaktu do Piotra Bafeltowskiego, przyjmuje w Zdrowiu.
mix

Re: Masażysta

Post autor: mix »

sylwekm pisze:Tel do p.Waldka Szczepańskiego -668 156 518, z własnego doswiadczenia wiem że masaże i tzw. nastawianie jest dobre do czasu, przyszedł moment że wylądowałem w szpitalu ale nie z winy p.Waldemara , którego polecam ale są takie przypadki kiedy masażysta już nic nie pomoże...
a jaki jest koszt masażu? Na ile pomaga w bólu k®ęgosłupa?
sylwekm
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-11, 12:26

Re: Masażysta

Post autor: sylwekm »

Koszt masażu to około 50 pln, na ile pomaga ? To juz indywidualna sprawa, wielu ludziom pomaga skoro takie kolejki tam są....
mix

Re: Masażysta

Post autor: mix »

sylwekm pisze:Koszt masażu to około 50 pln, na ile pomaga ? To juz indywidualna sprawa, wielu ludziom pomaga skoro takie kolejki tam są....

a gdzie przyjmuje p. Waldek ?
orlkat80
Posty: 1
Rejestracja: 2013-11-27, 09:35

Re: Masażysta

Post autor: orlkat80 »

Masaż polecam, nie zawsze na schorzenia kręgosłupa pomoże, na pewno jednak nie zaszkodzi. Co do nastawiania kręgosłupa-nie zawsze można go wykonać. Radziłabym skonsultować się z dobrym lekarzem rehabilitacji medycznej, który wytłumaczy, na czym polega problem z kręgosłupem i podpowie, czy nastawianie w danej sytacji może mieć miejsce. Znam osoby, u których po nastawianiach kręgosłupa znacznie nasiliły się bóle.
sylwekm
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-11, 12:26

Re: Masażysta

Post autor: sylwekm »

P. Waldek przyjmuje na przemian - w hali sportowej lub w gabinecie na ul. Młodzieżowej 7.
ela89

Re: Masażysta

Post autor: ela89 »

Hej,

Wy ktoś z Was ma może namiary na masażystkę z Sochocina ? Numer tel oraz ile bierze za masaż kręgosłupa ?
pacjent

Re: Masażysta

Post autor: pacjent »

Witam nie polecam Pana Waldemara Szczepańskiego jest to osoba bez wykształcenia medyczne jedynie po jakimś dziwnym kursie masażu. Zabiera się bez przygotowania (wywiad) do pacjenta nie pytając o żadne szczegóły że już nie wspomnę o jakimkolwiek badaniu, do tego wszystkich pacjentów traktuje tą samą metodą nie udzielając żadnych informacji. Tak na marginesie bierze się za tzw. nastawianie nie mając do tego uprawnień i każe przychodzić do siebie przynajmniej 10 razy to jest kpią i podstawowym brakiem wiedzy medycznej. Polecam poszukać kogoś z gruntownym wykształceniem rehabilitacyjnym najlepiej po kursach.
AgnieszkaB

Re: Masażysta

Post autor: AgnieszkaB »

Dzień dobry,
szukam pilnie dobrego masażysty z wykształceniem medycznym a nie po kursach. Mama ma osteoporozę wiec masaż musi być wykonywany przez osobę znająca się na fachu by jej nie zaszkodzić. Mama strasznie cierpi. Ktoś może korzystał z usług P.Piotra Bafeltowskiego?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
samosia
Posty: 70
Rejestracja: 2010-07-27, 19:22

Re: Masażysta

Post autor: samosia »

WITAM,MOJA MAMA CHODZIŁA NA MASAZE DO PAN PRZYJMUJACEGO NA PRZECIWKO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2,NA ULICY WIECZORKOW.TAM TEZ JEJ FRYZJER I BIURO RACHUNKOWE-TO TAK PISZE ABY ŁATWIEJ BYŁO ZNALEZC.NIE WIEM JAKIE PAN KWALIFIKACJE ALE MAMIE POMOGŁO
Ciekawa15

Re: Masażysta

Post autor: Ciekawa15 »

Witam,
Moi znajomi chodzą do fajnej i zorientowanej Pani na ul. Poprzeczną 22 (obok sklepu spożywczego "trójka"). Jest sprytna i konkretna i co ważne po szkole medycznej. Robi masaż leczniczy i relaksacyjny.
Postawiłam na nogi moją sąsiadkę, która jest krawcową i naprawdę chwali.
Pozdrawiam
fog

Re: Masażysta

Post autor: fog »

polecam córkę Wilamskiego, nie wiem jak się teraz nazywa
molk

Re: Masażysta

Post autor: molk »

fog pisze:polecam córkę Wilamskiego, nie wiem jak się teraz nazywa
a jakieś namiary?
ODPOWIEDZ